Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Dobijam do 50. godziny w Night City i dochodzę do wniosku, że tutaj jak w mało której grze siadłaby taka Companion App.

Chętnie poczytałbym te wszystkie drzazgi, ale nie chce mi się, gdy akuart mam dwie godziny wieczorem na granie. Czytałbym to na kiblu w kołchozie.

Jeśli chodzi o bugi, to w samej grze na XSX mam ich praktycznie zero, ale z kolei moja wersja permanentnie wypier.dala się na Quick Resume. Na trzy pauzy dwa razy trzeba włączać grę od początku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

9e6232210acfc4f3e1c8-webp-1200w.thumb.webp.0de78fb3189db8eb784abcd37a40a42d.webp

 

700 stów za ten zestawik. Co ciekawe tylko w CDP Gear Store. + Przesyłka z magazynku w Austrii do Polski jedyne 200 zł :kekw: W tym cedepie to już ich ostro pojebało, tak rodaków dymać :sapek: 

 

https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-phantom-liberty-kolekcjonerka-z-figurka-ale-bez-dl/z425ded

 

EDIT: Poprawili, teraz wysyłka 24 zł :)

 

Edytowane przez jimmyyy8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, upgrade jest darmowy, a wersje Xbocowe wychodziły na dwóch płytach i obie były potrzebne do instalacji. Teraz wkładając plytkę w napęd i tak pobierze Ci całość z netu, bo te pliki na nośniku są już zbędne i służą co najwyżej jako licence check.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2023 o 23:59, bobo84 napisał:

Panowie, zamierzam w końcu zabrać się za Cyberpranka. Mam do wyboru granie na Ps4 Pro lub na Xbox series S. Zamierzam raczej z tej drugiej konsoli  skorzystać. 

 

Pytanie czy da się grać po ludzku na series S? Nie jestem jakimś maniakiem płynności.  

Myślę że kluczowy jest dysk SSD, więc X. Ja grałem na Ps4 pro,  wrażenia były okropne:(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...