Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, S_600 napisał:

Warto to odpalać na ps4 slim?

 

Myślę, że to kwestia bardzo subiektywna. Wydaje mi się, ze ostatecznie to Ty sam musisz ocenić, bo opinie innych graczy będą z na obu biegunach.

Ja jestem z tych "na tak". Na slimce spędziłem w Night City, na wszystkich podejściach prawie 200 godzin grając praktycznie od premiery i nie żałuję ani minuty.

Fabuła, muzyka, klimat, postacie to wszystko jest rewelacyjne i kompensuje braki techniczne, których jest sporo, bo widać że simka średnio daje radę, wprawdzie nie grałem po najnowszym patchu, ale myślę, że niektóre sprawy się nie zmieniły. Klatki skaczą w zależności co dzieje się na ekranie, tekstury doczytują, ja np. nie używałem mantis blade, bo wyciągając je i atakując gra prawie stawała w miejscu. Trzeba mieć świadomość, że czasami konsola nie wyrabia i grać tak, żeby jej trochę pomóc.

Z boku może to trochę wyglądać jak masochizm, ale grałem na tym co miałem do dyspozycji i bawiłem się świetnie, ale ja jestem z tego pokolenia, że grałem chyba na wszystkim i strona wizualna nigdy nie była na pierwszym miejscu. Pamiętam jak będąc na studiach na premierę GTA:SA zmieniałem kartę graficzną na najtańszą na jakiej tylko gra ruszy (bo kasy nie było) i grałem w najniższych detalach, przy tym cyberpunk chodzi jak złoto :CoolStoryBro:

Gra nie jest droga, kupisz używkę sprawdź na spokojnie czy to Ci odpowiada, jak nie podejdzie, to zostawisz sobie i zagrasz kiedyś na Ps5.

Odnośnik do komentarza

Ziomek jest ultrasem Cybera, ale to takim ultrasem, co to z papierowym RPG od day one w Polsce się kisi, jak pokazali teaser to średnio dwa razy dziennie coś o Cyberpunku mi pisał, jakieś fanfiki, tego typu rzeczy. Przed premierą jak wypłynęly newsy o chujowej optymalizacji na past-geny to twardo stał przy swoim, że on chce historię, świat, a na PS4 Pro będzie lepiej niż na zwykłej i zapierał się rękoma i nogami, że będzie sikalafą. Grę skończył chyba dopiero po next-gen patchu na XSX, bo skala tego, co się działo z tym tytułem na prosiaku przytłoczyła nawet najwierniejszego fana marki.

 

Historia bez morału, ale raczej nie polecam grania na starszych sprzętach. Chociaż kto ich tam wie, trzynaście patchy dalej może jako-tako to działa.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2022 o 09:27, Bzduras napisał:

Ziomek jest ultrasem Cybera, ale to takim ultrasem, co to z papierowym RPG od day one w Polsce się kisi, jak pokazali teaser to średnio dwa razy dziennie coś o Cyberpunku mi pisał, jakieś fanfiki, tego typu rzeczy. Przed premierą jak wypłynęly newsy o chujowej optymalizacji na past-geny to twardo stał przy swoim, że on chce historię, świat, a na PS4 Pro będzie lepiej niż na zwykłej i zapierał się rękoma i nogami, że będzie sikalafą. Grę skończył chyba dopiero po next-gen patchu na XSX, bo skala tego, co się działo z tym tytułem na prosiaku przytłoczyła nawet najwierniejszego fana marki.

 

Historia bez morału, ale raczej nie polecam grania na starszych sprzętach. Chociaż kto ich tam wie, trzynaście patchy dalej może jako-tako to działa.

Ja grałem na pro i jest to prawda co napisałeś.  Dlugo łudziłem się że wejdzie jakiś patch który naprawi grę. Niestety mimo drobnych poprawek nic takiego nie nastąpiło.  Teraz z perspektywy czasu żałuję że grałem na pro.  Chyba najgorsze doświadczenie growe ps4 jakie miałem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MEVEK napisał:

HDR troche mleczny w menu ale poza tym jest ostro.

 

W ustawieniach telewizora zmniejsz jasność, to nie będziesz miał mleka na ekranie. 

 

Kurła, wróciłbym do Cyberpunka, ale nie chcę rozgrzebywać gry, bo raz czasu mało, dwa niedługo dodatek wyjdzie, a trzy gdzie do chuja nowa gra plus to bym zagrał, a tak to chuj. 

Odnośnik do komentarza

Nie gadaj ;)

 

Wciagnalem sie. Gram od wczoraj z przerwa na sen. Jest naprawde dobrze. Podoba mi sie fizyka prowadzenia aut(jakos lepiej to wypada niz w gta, albo ja juz dawno nie gralem w serie. Tak powaznie to gralem na premiere jeszcze w 7 generacji :lapka:), nastepnie strzelanie, klimacior ogolnie jest w pyte. Hakowanie jakos do mnie nie przemawia ale pewnie to przez fakt ze laduje wszystkie punkty w budowanie masy :bluber:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest bardzo cienka w czytelnym przedstawieniu różnych mechanik i zależności, początkowe levele to była dla mnie katorga w którą stronę iść z rozwojem i jaki equipment dobierać pod styl gry.  Przyznać trzeba, że CP daje naprawdę spore możliwości w miksowaniu perków, ale trzeba sobie to wszystko samemu ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, MEVEK napisał:

Niby 12 lvl a robiac zadania poboczne na mapie gine jak jakas sz.mata. Chyba zaczne cos inwestowac w upgrajdy bo nic nie mam. Gra nic nie podpowiada a robi sie ciezko :dunno:


Każdą misje z tych pobocznych masz oznaczoną poziomem trudności uzależnionym od Twojego aktualnego poziomu. Na czerwone nie ma co się porywać, w każdej dzielnicy masz inny poziom trudności. Nie ma co się porwać z motyka na słońce tylko iść po kolei, są miejsca które be problemu wyczyścisz na swoim 12lvl.

Wybierz co Ci się podoba i w to i inwestuj punkty. Z czasem rozwiniesz kilka ścieżek i będziesz miał większy wybór.

Odnośnik do komentarza

Cyber wymiata mimo mojej bezradnosci. Wciaga i juz. W ogolnym rozrachunku podoba mi sie ze nie trzyma nas za raczke. W GoWie wszystko mialem podane na tacy. Tutaj wchodzisz do sklepu gadasz z klijentem bez zadnych podpowiedzi. Nawet jak masz towar  do odebranua to musisz sie sam obsluzyc - wejsc w sklep i samemu ja znalezc. Taki pstryczek w ucho dla januszy co wszystko maja podane w zyciu to tutaj sie gubia poprostu :dafuq:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MEVEK napisał:

Wpadlem na losowe zdarzenie - 4 gosci zaatakowalo prostytutki. Wyskakuje zeby je pomscic a tu bang bang i leze. Goscie szybko podlecieli i ubili mnie z miejsca. Chowanie sie za soslonami nic nie dalo. Nie szczypia sie. Gram dalej powoli. Dopiero motor dostalem takze wszystko przede mna.

Pewnie mieli czerwone czaszki nad głową? :D

Też coś podobnego przechodziłem :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Fajnie że cichy do transmogu to osobne twory i można to sprzedać/rozłożyć bez  utraty ich noszenia.

 

Ja dalej jednak bym wolał cyberpunka ako grę tpp z system osłon i normalnymi cutscenkami. Wtedy to noszenie łachów by miało jakiś sens. I tak są z tym bugi jak się wyciągnie broń, albo widać że długość rękawów się nie zgadza. Niby pierdoły, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Pytanie może z kategorii dziwnych ale czy wybór platformy, na której kupuję grę (gog, steam, epic) ma jakikolwiek wpływ na jej działanie? Albo działanie modów? Tak czytam w necie, to jedni stawiają na gog, bo nie ma DRM, a ktoś inny z kolei na Steam, bo tak wybiera scena moderska. Już się raz naciąłem na LA Noir i Bullego, w przypadku których z platformy R* nie startowały spolszczone wersję, a dopiero ze Stema. Musiałem dwa razy kupić te same gry ale w innym sklepie... Teraz gra w cyfrze chodzi za mniej niż 100 zł, a w epicu dodatkowo jest kupon na 25% więc wychodzi jeszcze lepiej.

 

Grę mam już zaliczoną na XSX ale chciałbym mieć ją też na PC ze względu na mody i jej potencjał.

Odnośnik do komentarza

Dałem grze drugą szansę. Pierwsza była w dniu premiery na XSX. Wtedy chodziło źle, wyglądało źle i wszystko się glitchowało. Po godzinie zrobiłem zwrot w sklepie MS. Wczoraj odpaliłem i cyk 7h prawie. Gra wygląda obłędnie w 4k i ultra, chodzi również bez zarzutu. No i w końcu gra się tak jak należy. Historia wciąga mega. Jaki szok jak sam prolog zajął 5h:dance:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...