Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jeszcze nawet nie zaprezentował pierwszych konceptów z nowej gry a już świętuje sukces. Niestety, co by nie mówić pozytywnego o Kojimie (sam jako gracz mam do niego szacunek) tak trzeba jednak o nim powiedzieć, że od zawsze był populistą. Robił wszystko aby tylko wypromować swoje nazwisko. Pewnie dlatego, że ambicje nigdy nie pozwoliły mu zostać sławnym reżyserem filmowym. Dlatego teraz non stop robi sobie zdjęcia z ludźmi ze świata filmu. 

Odnośnik do komentarza

To akurat tylko zwykky szum i marketing zorganizowany i oplacony przez sony abu lamusy sie jaraly ze kojima stoi obok del toro. I jak widac niektorzy to lykaja.

 

Ludzie na podstawie dloni juz cisneli teorie ze Reedus i Kojima pracuja nad odpowiednikiem SH wiec Sony ewidentnie wyczulo latwy PR, dali mu na bilet i teraz pewnie ludzie sie osraja w artykulach i komentarzach.

 

Jak nowa gra kojimy okaze sie totalna porazka to moze w koncu wyjdzie na jaw jego wypalenie, bo winy nie bedzie mogl juz zrzucic na nikogo innego.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=aYj7e7svCSE&spfreload=5

 

 

Urywek wywiadu z D. Hejterem w ktorym potwierdza, ze probowali go juz wyj ebac przy tworzeniu MGS3. Zarowno przy MGS3 i MGS4 Hejter musial brac udzial w castingu na Snake'a a Kojima pierwotnie chcial brac Kurta Rusella do roli Nakeda.

 

Inne, wczesniejsze wywiady z Hejterem oraz Quinton FLynnem potwierdzaja tylko raka z Kojima i Konami jaki mial miejsce przy tworzeniu tych gier. Je bac ich maczetą.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem fanem heytera ale to przez idiotyczne napisanie jego dialogow w mgs3 i potem jeszcze dziadek do orzechow w mgs4. Smieszy mnie natomiast fakt, ze Hejter to jest ikona tej serii i tak jak podsumowal w wywiadzie, kojimie nie podobalo sie, ze to on byl gwiazda a nie genialny japonski rezyser w okularkach, ktory nawet nie ogarnia angielskiego. Kojima tak bardzo szukal innego aktora i tak bardzo mu nie wyszlo, ze dalej ciagnal ta wspolprace a aktor z casualowego spotkania z jakims producentem dowiaduje sie przy piwku ze kojima tak bardzo szuka innego aktora ale sobie rady nie daje ale zrobi duzo aby go wy(pipi)ac. Troche na wesolo.

 

Dla mnie to jest tylko potwierdzenie tego, ze kojima to jest cienias. A heytera to ja mam w (pipi)e, przejadl mi sie jego glos mocno po mgs3.

Odnośnik do komentarza

Ja sie wstrzymam z oraniem Kojimy poprzez sentyment do MGS 1,2,3 i do momentu ukazania sie jego nowego IP wtedy bez wymowki pokarze w jakiej jest formie.

Zakladam ze to jego nowe IP bedzie tytulem startowym na PS5 czy tego SCE chce czy nie. Zawsze Kojima powtarzal ze nic go tak nie motywuje jak nowy sprzet na ktory bedzie gre robil.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W pierwszych wywiadach ze strony Sony mówili, że będzie to tytuł na PS4, ale jeśli sie nie wyrobi to wiadomo przejdzie na nastepną generacje.

Teoretycznie ma jeszcze 3 lata, wiec obstawiam że będzie to tytuł pożegnalny na koniec generacji PS4 ok 2019

 

Swoją drogą MGSV ile czasu robili?

 

edit: skoro tak mówicie to przekreślam

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...