Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkręcanie hype'u swoją drogą. Może to i fajne, tym niemniej gry nie ma jeszcze nawet w całości na papierze. Sam Kojima nadal pracuje nad scenariuszem i trwają dywagacje, na jakim silniku w ogóle ma hulać gra. Także premiery w tej dekadzie raczej się nie spodziewam. Oby tylko nie zrobił się z tego kolejny The Last Guardan albo inny Duke Nukem :sorry: 

http://www.ppe.pl/news/45178/death-stranding-w-powijakach-kojima-dopiero-pisze-scenariusz-i-testuje-silniki-do-swojej-gry.html

 

W świetle powyższego niebezpiecznie realna wydaje się opcja udostępnienia tytułu w epizodach, co Hideo nawet już realnie bierze pod uwagę:
 

http://www.playstationlifestyle.net/2016/07/14/hideo-kojima-believes-shorter-games-future-isnt-sure-death-stranding-will-episodic/

Teoretycznie kawałki gry wyjdą sporo szybciej niż finalna całość, kasa zacznie prędzej spływać, to i Sony będzie zadowolone, skoro pakuje większość środków w produkcję. Dla "nich" to win-win. Dla ogółu graczy już niekoniecznie. :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Od samego poczatku wiadomo, ze to gra widmo, wiec to zaden news.

 

Gra jest na etapie pre-produkcji. Kojima uwielbia ogrzewać się w blasku fleszy, dlatego tak wcześnie ją zapowiedział. Trochę lipa, że premiera dopiero w 2019 albo nawet i 2020, ale z Silent Hills byłoby dokładnie to samo. Przecież zapowiadając SH w 2014 oni nie mieli nic, poza cutscenką z Reedusem i nietypowym demkiem.

 

za takie teasowanie parę lat przed premierą powinien być natychmiastowy wypad z branży ;/

 

Nie wiem dlaczego niby. Ale skoro tak, to 343 Industries powinni zaliczyć wypad z branży, bo zateasowali Halo 5 na E3 2013, a singiel zobaczyliśmy dopiero na E3 DWA LATA później xD

 

Kojima tak lubi bo teraz wszyscy przez kilka lat sie beda do niego tasowac a on zamiast gre robic bedzie sobie zwiedzal rozne targi i czul sie jak gwiazda.

 

Kiedys szanowalem, teraz gardze mocno. Hayter go dobrze podsumowal, lubi gwiazdorzyc i byc w centrum uwagi.

 

To akurat wiadomo od dawna. Nie mam pojęcia dlaczego gości jest gwiazdą branży, skoro to grafoman, ale cóż... gameplay w jego ostatniej grze to mistrzostwo świata, więc o efekt końcowy i tak się nie martwię. Cutscenki zawsze będzie można skipować.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Od samego poczatku wiadomo, ze to gra widmo, wiec to zaden news.

 

Gra jest na etapie pre-produkcji. Kojima uwielbia ogrzewać się w blasku fleszy, dlatego tak wcześnie ją zapowiedział. Trochę lipa, że premiera dopiero w 2019 albo nawet i 2020, ale z Silent Hills byłoby dokładnie to samo. Przecież zapowiadając SH w 2014 oni nie mieli nic, poza cutscenką z Reedusem i nietypowym demkiem.

 

No to teraz mi przypomnij co z tym Silent Hills o którym piszesz? A no tak, gra poszła do kosza  :reggie:

 

Żaden etap pre-produkcji. Gra w chwili obecnej nie istnieje. Jest jedynie wymysł jednego pana, że ma zamiar kiedyś jakąś grę zrobić. Jedyne co ma to tytuł i logo studia, którego de facto też nie ma.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Przerabiałem godzinne rozkminy niejakiego Pythona na YouTube w kontekście MGS V. Po 1 września 2015 okazało się, że gość spłodziłby scenariusz sto razy lepszy niż to, co dostaliśmy, w dodatku pewnie za darmo. W kwestii rozgrywki po Ground Zeroes i The Phantom Pain jestem o nową grę Kojimy spokojny. Ale napalania się na skrypt jego autorstwa - nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Prawdopodobnie zobaczymy w grze Mikkelsena. Hideo najpierw wrzucił takie zdjęcie

 

 

Później Mikkelsen wrzucił to (ta sama bluza), oraz pół roku temu przyznał, że pracuje przy grze video.

https://www.instagram.com/p/BJYV9e0A8LQ/

 

No i Hideo dodał, że to jego ulubiony aktor.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Death Stranding to SILENT HILLS - teoria PythonaSelkana, gościa robiącego najlepsze rozkminy (merytorycznie i techniczne) o grach na YT. To są oczywiście teorie, co autor wyraźnie podkreśla, ale po tych 68 minutach nie ma opcji, by nie zacząć się zastanawiać, niezależnie od tego, co w wywiadach mówili Kojima i Andrew House.

 

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas uważałem i uważam, że te newsy z Kojima to ściema i tylko kampania reklamowa.

Po prostu Silent Hills/PT/Death Stranding to ex na PS4 od Konami.

Przypomnijcie sobie cyrk z MGS5 i wielkie domysły i puszczanie głupich plotek o studiu Moby Dick, potem zamieszanie czy to 2 rożne MGSy są robione, a koniec końców to wiemy jak sie skończyło.

 

Death Stranding może być naprawdę czymś wielkim, albo znowu skończy sie na pompowaniu otoczki jak to niestety czasem bywa z Kojima.

Ja trochę sie jeszcze łudzę, że to bedzie nowe tchnienie w japońska szkole gamingu, no ale lepiej nie obiecywać sobie za dużo :)

Odnośnik do komentarza

Pan Kojima wrócił do Santa Monica, zdjęcie wrzucone 1h temu na twittera, kolejny gość albo jedna z poprzednich postaci, hmm?

Pewnie jutro czy coś ktoś wrzuci skojarzenie na swoim twiterze, Kojima chyba ruszył mocniej z grą, zapewne montuje materiał na koniec roku na PS Experience

 

CsAPkfSVYAAb6B7.jpg

CsAFrHSUIAEGKHi.jpg

Odnośnik do komentarza

Zetta - Kojima gdzieś raz wspomniał o tych epach, ale nigdzie pozniej tego nie potwierdził (chyba że coś mi umkneło), a wywiadów udzielał mase.

DS najprawdopodobniej będzie działać na ulepszonym Sucker Punch Engine tym od Infamonus SS, kilka odnośników jest w sieci o tym.

 

 

I kolejna teoria, że będzie to horro/ kontynuacja Silent Hill, to krótkie video czyli nie tracicie 68min życia

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezuu ten Silent Hills mógł być takim sztosem  :obama:

Teorii na temat DS już trochę poczytałem, ale ogólnie z rezerwą do tego podchodzę. Jeśli Kojima ma plany dalszej pracy z del Toro czy z Junji Ito to super, ale sam teaser odbieram raczej jako metaforę niż coś co dosłownie będzie mieścić się w grze. Pewnie jeszcze sporo poczekamy na konkrety, ale jestem dobrej myśli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...