Skocz do zawartości

Yerba mate


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Carles napisał:

Od dawna chciałem spróbować tego specyfiku, możecie rzucić linkiem do jakiegoś zestawu startowego czy brać po prostu coś najpopularniejszego z allegro? Chodź mi bardziej o naczynia, smak yerby może być tylko jeden na początek 

Weź sobie starter paka z naczynkiem, bombilla i jakimiś próbkami różnych odmian Yerby, potem sobie kupisz tą która Ci podejdzie. Również od jakiegoś czasu pije i do smaku trzeba się przyzwyczaić. Najbardziej lubię te owocowe, obecnie mam marakuje oraz limonka z miętą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Carles napisał:

Od dawna chciałem spróbować tego specyfiku, możecie rzucić linkiem do jakiegoś zestawu startowego czy brać po prostu coś najpopularniejszego z allegro? Chodź mi bardziej o naczynia, smak yerby może być tylko jeden na początek 

Kurupi Menta y Boldo. Mieszanki owocowe nigdy mi nie smakowały, nawet na samym początku. Oczywiście yerba mate tylko z naczyń z Palo Santo, ale dobre matero i bombilla to koszt od 150 do 200 zł więc na pocztek polecam Ci to https://dobreziele.pl/sklep/zestawy/na-poczatek-2/paraguay-verde

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Carles napisał:

Dzięki za linka! Biorę, rozejrze się jeszcze moze za jakims zestawem kilku owocówek jak pisał bartiz na spróbowanie. Ale właśnie głównie mi chodziło o konkretny zestaw z naczyniami. No i dobrze że nie od Januszy z allegro :D

Chłopaki z tego sklepu zawsze wrzucają mi jakieś próbki, napisz im w formularzu zamówienia, że jesteś nowy i czy mogli by ci coś polecić i  wrzucić jakąś próbkę owocówek. Pewnie dostaniesz kilka :)

6 minut temu, krupek napisał:

No, ale ja pytam, jakie Wy odczuwacie, a nie jakies regułki.

Mi poprawia humor. Na prawdę, relaksuje i ogólnie czuję się jakoś lekko. Picie to dla mnie rytuał od lat, najczęściej przed konsolką. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krupek napisał:

No, ale ja pytam, jakie Wy odczuwacie, a nie jakies regułki.

 

Lepiej się czuję, lepsze samopoczucie, lepsze libido, nie mam już żadnej ochoty na słodkie, kawy też już prawie nie tykam. Więcej energii i mniejsze uczucie zmęczenia po pracy.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krupek napisał:

No, ale ja pytam, jakie Wy odczuwacie, a nie jakies regułki.

Głównie serducho przestało wariować u mnie. Nieczęsto, ale zdarzało mu się zakłuć czy "skip-a-beat", od dłuższego czasu już tego nie robi.

Odnośnik do komentarza

Nie zapominajcie o dobrym termosie, bo to podstawa jak matero i bombilla. 

Nie polecam tych "oryginalnych" z Ameryki Południowej, najlepiej 0.5l smukły, szklany w środku

Sam od lat używam tego modelu. https://www.amazon.co.uk/Thermos-Stainless-King-Flask-Midnight/dp/B001ET6P96/ref=sr_1_15?keywords=thermos&qid=1568450921&sr=8-15 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maciucha napisał:

jak komuś się nie chce bawić w matera i inne cuda za milion baksów, to polecam zwykły kubek + 7c45c9acabae93296c646490188ad827.jpg

i gra gitarka

koszt 20zł, zero pie.rdolenia się z jakimiś naczyniami z murzyńskich lepianek itd :notbad: 

Halina trzymaj mnie mam zawał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...