Skocz do zawartości

Yerba mate


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kanabis napisał:

No dla mnie slodzenie kawy, herbaty czy tym bardziej yerby to dziwactwo, To juz lepiej wcale tego nie pic jak  ma sie psuc jego pierwotny naturalny smak. 

Jak ktos zalozmy nie lubi naturalnego smaku yerby to sa jakies wariacje z dodatkami, ja kupilem z dodatkiem cytryny i byla mega. 

 

To tak jakby mowic ze wypilem rano kawe a co do czego to wypilismy jakies gejoske latte. 

Sama prawda gdyby nie ostatni akapit :pechowiec: Lubie czasami do ciasta wziac maczjato zamiast eKspresso :sapek:

Odnośnik do komentarza

Jak żyje to nie spotkałem człowieka, któremu by to (pipi) smakowało. Ziomki w robocie też to pili, nakupowali se te śmieszne kubeczki z obleśnymi rurkami i odpadli po dwóch miesiącach XD bo stwierdzili, że to jednak jest (pipi)owe. Ale widzę, że takich masochistów jest wielu, pytanie tylko po (pipi) pić/jeść coś, co nie smakuje? :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Fakt sama yerba chu.jowa ale z cytrynką jest po prostu smaczna.

Polecam. Mnie bardziej odrzucilo te cale zalewanie, odlewanie , fusy, czekanie az ostygnie zeby napic sie mala szklaneczke wywaru itd. No jednak latwiej wychodzi zalac kawke. 

Pierwsze slysze ze to zdrowsze niz kawa. To kawa w malych ilosciach jest niezdrowa? Kolejne urban legend jak z tym ze mieso to smierc

Odnośnik do komentarza

Kawa pobudza, może poprawiać pracę serca, ma trochę antyoksydantów i to chyba tyle z jej właściwości. Yerba ma podobno tego w brud. Lubię sobie pić mocną zieloną herbatę, więc liczę na podobne walory smakowe przy Yerbie. W jakieś odlewanie i innej wymysły bawić się raczej nie będę. 

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Pic takie go.wno jak kawa i nie dac rady yerbie xD Krzak jak krzak, herbata moze smaczniejsza? Polecam czerwona. Ciekawe czy gdybyscie po 30 latach zycia pierwszy raz sprobowali to byscie sie oblizywali ze smakiem.

 

Ale bardziej niz to, ze ktos sie krzywi od picia ziolka, dziwi mnie ze krupek odkrywa yerbe w 2019. Tzn. gdyby byl to ktos inny to bym pewnie nie zauwazyl. Ale krupek, propagator fit i zdrowego odzywiania? No ciezko uwierzyc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...