Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem błędu z nożem, o której wyżej pisaliście.

Najciekawsze plakaty to:

- drop medpacks/ammo often (częśto używam komendy "Need Medic", pajac stoi 3 metry i się kładzie albo celuje w powietrze - (pipi)e ameby)
- press button to spot enemy (nie widzę problemu jednocześnie strzelać i oznaczać, jeśli nawet ktoś tak nie umie, to chociaż oznaczać, tych którzy są poza Twoim skutecznym dystansem - chyba tylko idiota wali z shotguna do gościa oddalonego o 30m)

- destroy those anti-air cannons (nikt tego nie robi, olewka totalna)

 

Te plakaty powinny wejść do gry w trakcie loadingów!

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Większość chce niszczyć czołgi. Stąd supporty biegajo bez skrzynek z ammo

:/

 

Nie wiem, czy to jakiś bug, czy to ma się tak dziać, ale jest bardzo wkierwające kiedy to z bliskiej odległości wojak zamiast strzelać to pajacuje wyciagając nóż .Nie dzieje sie to zawsze, ale jednak jest to zauwazalne dosc czesto.

Mam dokladnie to samo! Sprawdzalem na dwoch padach.

Nigdy mi się to nie przydarzyło.

Ale zamiast strzykawy zakładanie maski pgaz już tak.

Odnośnik do komentarza

Większość chce niszczyć czołgi. Stąd supporty biegajo bez skrzynek z ammo

:/

 

A czym wsparcie ma niszczyć czołgi oprócz tego ładunku magnetycznego, który jest w drugim slocie? Od niszczenia czołgów jest szturmowiec. Chyba jeszcze ani razu nie widziałem, żeby ktoś grający supportem nie miał skrzynki z amunicją. Moździerze są do bani. 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, na razie jeden mecz na nowym Suezie rozegrany, dołączyłem jak moja drużyna przegrywała 150-280, w pewnym momencie było już nawet 280-540, ale ostatecznie zrobiliśmy comeback i przegraliśmy na finiszu 950-1000.  Jeśli mecze częściej będą tak wyglądać, może jednak Suez zostanie w mojej rotacji.

Z bugów: przed patchem chyba tylko natrafiłem na ten z niemożnością strzelania po revivie i spawnowaniem jako czołgista/kawalerzysta bez pojazdu/konia. W grach po patchu pierwszy już nie występuje, drugi niestety nadal :v

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

HC juz dostepny. Niestety wymaga poprawek. Nie wiadomo kogo sie zabilo i czy sie zabilo. Wskaznik FOE pojawia sie o wiele za pozno. To na pierwszy ogien. Gra ma o wiele wolniejsze tempo, ale nie wiem czy to nie jest spowodowane faktem ze to nowy tryb. Czy faktem ze z odleglosci nielatwo rozroznic mundur wroga i wszelkie ruchy trzeba o wiele rozwazniej planowac.

Odnośnik do komentarza

co do bugów to jest jeden wręcz uniemożliwiający rozgrywkę, czyli bug związany ze sterowcem, gdy już spadnie i zostanie jego szkielet to wejście w pole tego rozwalonego sterowca kończy się automatyczną śmiercią, raz to się dzieje a raz nie, ale jak wczoraj na monte grappa spadł on na drodze z punktu A do flagi C w tunelu to każdy kto chciał po prostu pojechać czołgiem czy pobiec tam to ginął XD mam to nawet nagrane i wrzuce niedługo

Odnośnik do komentarza

Dice powinno wprowadzić limit snajperów na drużynę. (pipi)ica chce mnie strzela jak połowa ludzi to snajperzy i zamiast przejmować flagi to wszyscy biegną jak po(pipi)ani na jak najwyższy punkt (zazwyczaj gdzieś przy końcu mapy). No banowałbym takich ćwoków. Niech spadają do DM a nie psują zabawę innym w Podboju.

 

 

Te plakaty powinny wejść do gry w trakcie loadingów!

 

Jestem za! Trzeba ten pomysł sprzedać na oficjalnym forum Battlefielda.

Odnośnik do komentarza

podobno z ta aktualizacja nie tylko framerate na Pro zepsuli, na jakos obrazu i dropy narzekaja nawet posiadacze pecetow.

Na PS4 tez przed latka w podboju chyba bylo lepiej, bo wczoraj wlaczajac mialem wrazenie ze obraz od samego poczatku plywa.

Mam tez nadzieje, ze Dice szybko z bugami i problemami sie upora, bo gra jest arcymiodna i nie chcialbym jej wspominac jak BF4, ktorego naprawiali przez pol roku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...