Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

Come on.

Pierwszy za te 15pln zawsze wchodzi :).

 

A zmieniając trochę temat, zaczyna mi się przelewać to wciskanie brytyjskich Transformerów w kolekcję. Kupuję ze względów sentymentalnych, aby odzyskać to co miałem z TM-Semic a w tomie potrafi być 8 brytyjskich i 2 US. Gdzie te US były u nas w latach 90-tych. Najgorsze, że czuć, że te brytyjskie to takie perfidne tie-iny.

Odnośnik do komentarza

Co dodo Wkkm, to chyba dobrze, że już skończą, bo jak mają dublować to co wydaje Egmont w Marvel now, to nie ma to wg mnie sensu. Już nie pamiętam kiedy kupiłem ostatni numer. Najlepsze rzeczy były jak dla mnie w tej pierwszej "serii" czyli tomach 1-60. Później już pół na pół, a powyżej ~120go to już praktycznie recykling, także kupowałem tylko wybrane numery. Większa różnorodność jest w kolekcji SBM i tam można przenieść finanse ;)

Odnośnik do komentarza

Poza oczywistym brakiem mutantów. Wolverine, Beast, Xmen i teraz Generation X to ignorowanie konia pociągowego Marvela jakim byli mutanci w latach 80/90tych.

+ Deadpool i Wanda ale to mało X-Menowe.

 

A X-Factor, New Mutants, nie wspominając o Cyclopsie, Cable czy Storm olani. No ale za to był Machine Man czy Marvel Boy - prawdziwe filary Marvela.

To mają do siebie takie kolekcje. Nie potrafią w pełni sprostać wymaganiom. Jednak na te 60 tomów obiektywnie rzecz biorąc źle dobrali X-reprezentantów. 

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Spoko, nie ma sprawy :cool2:

 

Cytat
5 godzin temu, Shen napisał:

Obskoczylem z 10 punktow z prasa w centrum, wszedzie mowili, ze pierwszy numer sprzedal sie na pniu. Widac, ze Spider man to najpopularniejszy bohater marvela, z innymi testami nie bylo takiego problemu.

 

 

Tylko, że wiesz, w Wkkm i Sbm pierwsze tomy też były z pająkiem, więc jedno się z drugim trochę kłóci ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2019 o 09:24, Shen napisał:

W kioskach pojawił się pierwszy numer kolekcji Spider mana, nie spodziewalem się jej tak szybko.

 

Co to jest i gdzie to jest? Jakiś link?

 

 

Nieważne: http://filmozercy.com/wpis/spider-man-dostanie-swoja-komiksowa-kolekcje-od-hachette-mamy-potwierdzenie

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MLeKSk napisał:

No bo run Ennisa się zakończył, ale Egmont postanowił wydać całego Punishera MAX, więc także ten tom zawierający komiksy innych autorów. Ten tom jest ostatni, chyba, że jakiegoś innego Puniego wydadzą.

Szkoda. Piąty tom czeka na swoją kolej. Ciekawe czy wydadzą kiedyś te MAXy Mandragory? 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...