Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

Większość zeszytów opowiadających Predator vs .... niestety jest do siebie bardzo podobna bo powiela schemat z którego ciężko jest się wyrwać i zaproponować coś świeżego. Na szczęście udało się to w sadze Fire and Stone. Połączenie serii Aliens, Predator. Prometeusz i Aliens vs Predator jest moim zdaniem genialnym wyrwaniem się z powielanych scenariuszy i oferuje coś więcej. Warto zapoznać się z tą sagą ponieważ oferuje bardzo rozbudowany i przemyślaną historię.

 

2494565.jpg

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Predator znów poluje. Logan w roli zwierzyny. :macek: Dostępny pierwszy zeszyt.

clean.jpg

 

Zeszyt drugi dostępny 25 Października

clean.jpg

 

Zeszyt trzeci dostępny 29 Listopada

clean.jpg

 

Zeszyt czwarty i ostatni najprawdopodobniej w okolicach 25 grudnia. Poczekam na ostatnią część i przeczytam całość. Nie zniosę czekania na kolejne części. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.06.2023 o 11:24, Shen napisał:

Disney cos zaczyna robic z nowymi markami, premiera we wrzesniu

Przechwytywanie.JPG.ac3a53982c210f7647a9ee9853a38295.JPG

 

W dniu 22.09.2023 o 20:46, darkos napisał:

Predator znów poluje. Logan w roli zwierzyny. :macek: Dostępny pierwszy zeszyt.

clean.jpg

 

Zeszyt drugi dostępny 25 Października

clean.jpg

 

Zeszyt trzeci dostępny 29 Listopada

clean.jpg

 

Zeszyt czwarty i ostatni najprawdopodobniej w okolicach 25 grudnia. Poczekam na ostatnią część i przeczytam całość. Nie zniosę czekania na kolejne części. 

 

Zaliczyłem dziś pierwsze 2 zeszyty i nawet nieźle.

 

Na pewno obczaję to Fire And Stone: Predator co @darkos tak chwalił wyżej, dzięki za polecankę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.04.2024 o 09:02, Shen napisał:

U mnie obowiązkowo Punisher Epic Collection. Zwłaszcza, że będzie zajebista historia z Jigsawen, którą czytałem za gnojka w TM-Semita. Pamiętam kiedy jechałem do babci z moim ojcem (nie mieliśmy wtedy jeszcze samochodu) i na dworcu kolejowym kupił mi ten komiks dlatego darzę go szczególnym sentymentem. To co tam wyprawiał Jigsaw z Punisherem i jeszcze jednym gościem to na maxa pojebana sprawa. Nie mogę się doczekać żeby sobie przypomnieć :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.04.2024 o 17:30, Nonname napisał:

A tak prezentuje się wspomniany wyżej rocznicowy numer Kaczora Donalda:

 

https://www.komiksydisneya.pl/2024/04/jak-prezentuje-sie-rocznicowy-numer.html

Nieźle się ludzie kłócą w komentarzach. 
A wyświetliła mi się dzisiaj reklama na fejsie. No nic, trza będzie udać się gdzieś do galerii i wrzucić między zakupami :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...