Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale niektóre moje komiksy z lat 90 przepadły, min. Pajączke. Pamiętam za to jedna historie, jak wraz z Wolverinem polował w lesie na jakiegoś potwora (chyba coś na wzór... Yeti ;)) , klimacik robił mocno, zwłaszcza że się miało z 12 lat. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Zatem się wstrzymam na razie. Może biblioteka zakupi :rolleyes: Chociaż ostatnio mają tyły, no ale nie będę narzekał. W każdym razie co do Black Science, to dla mnie było strawne i czekam dalej, tylko nie wiem czy doczekam. Dzwoniłem jakieś pół roku temu do Taurusa i miły Pan powiedział, że planują wydawać po jednym tomie zbiorczym na rok. Tylko, że u nas wyszły 3, a w stanach już 9ty :dafuq: W 2017 i 2018 U nas nie wydali żadnego, więc nawet jeśli seria by się już skończyła, to u nas ostatni zeszyt przeczytamy za 5 lat :philosoraptor:

Pytałem też o żywe trupy, ale tu z kolei jest problem z Image, bo często się nie mogą dogadać czy coś. No i tutaj są cztery tomy do tyłu :potter:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rudiok napisał:

 

Niech zgadnę, sprzedałeś wszystko za bezcen? :reggie:

Kiedyś komiksy poszły w odstawkę na rzecz pierwszego Playstation. Wtedy moja kochana mamusia zasugerowała mi żeby oddać :lzywoczch: stosy moich TM-Semicow i Kaczorow Donaldów. Oddać dzieciakowi mojej kuzynki. Dlaczego się zgodziłem? Nie wiem.

I nie przesadzam pisząc stosy. Co miesiąc wydawałem całe kieszonkowe na główne serie Marvela czyli S-M, The Punisher i X-Men plus obowiązkowo Batman, czasem Superman, później Spawn. Zaległe numery brałem z  Przychodni Zdrowia, która sprzedawała stare egzemplarze za ułamek ceny. Próbuję sobie przypomnienie ale prawdopodobnie miałem wszystkie numery Spidermana od czasów Todda po finał Maximum Carnage, to samo z The Punisher łącznie z tymi czarno białymi i Batmanem do czasów połączenia serii z Supermanem i widma upadku Tm-Semic.  Nawet nie chcę o tym myśleć ale podejrzewam, że na dzień dobry moja kuzynka wrzuciła połowę tych zbiorów do pieca. Niestety wtedy byłem dzieckiem i liczyły się tylko gierki. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, chris85 napisał:

Kiedyś komiksy poszły w odstawkę na rzecz pierwszego Playstation. Wtedy moja kochana mamusia zasugerowała mi żeby oddać :lzywoczch: stosy moich TM-Semicow i Kaczorow Donaldów. Oddać dzieciakowi mojej kuzynki. Dlaczego się zgodziłem? Nie wiem.

I nie przesadzam pisząc stosy. Co miesiąc wydawałem całe kieszonkowe na główne serie Marvela czyli S-M, The Punisher i X-Men plus obowiązkowo Batman, czasem Superman, później Spawn. Zaległe numery brałem z  Przychodni Zdrowia, która sprzedawała stare egzemplarze za ułamek ceny. Próbuję sobie przypomnienie ale prawdopodobnie miałem wszystkie numery Spidermana od czasów Todda po finał Maximum Carnage, to samo z The Punisher łącznie z tymi czarno białymi i Batmanem do czasów połączenia serii z Supermanem i widma upadku Tm-Semic.  Nawet nie chcę o tym myśleć ale podejrzewam, że na dzień dobry moja kuzynka wrzuciła połowę tych zbiorów do pieca. Niestety wtedy byłem dzieckiem i liczyły się tylko gierki. 

 

 

Miałem niemal identyczną historię, ale z Thorgalami i Asterixami, wszystkie numery poszły za bezcen do komisu, bo potrzebowałem hajsu na gierki :facepalm:

 

Bolało przez lata, a kolekcję Asterixów dopiero w tamtym roku skompletowałem w całości. 

Odnośnik do komentarza

Ja pasję dzieliłem z rodzeństwem więc koniec końców zeszyty szlag trafił/gdzieś przepadły. Ostał mi się tylko nr Batmana rozpoczynający Knightfall. Trzymam za szkłem. Zaś Giganty z Donaldem leżą na półce przeczytane setki razy. Raz myślałem czy nie oddać w dobre ręce albo młodszemu kuzynostwu ale...

Spoiler

not+worthy.gif

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2019 o 07:40, Shen napisał:

Obie kolekcje marvela olałem, miałem się nie wpierdzielac w kolejne, ale Spider man to mój ulubiony bohater, co pan zrobisz:dunno:

 

http://filmozercy.com/wpis/spider-man-dostanie-swoja-komiksowa-kolekcje-od-hachette-mamy-potwierdzenie?fbclid=IwAR2hwMuEYfnhoCxiCpsFnVDVGP2RaJvRFwc9Z9ExN22qbCyoFuHTKWxQ8nk

Najprawdopodobnie jestem z innej gliny ulepiony bo dla mnie czy papier czy cyfra nie robi to żadnej różnicy. Lubię czytać komiksy seriami i tak najbardziej doceniam to medium. Dlatego o ile zbieram Ultimate Spider Man to nie wyobrażam sobie niechronologicznej kolekcji o jednym superbohaterze. 
Trzeba też mieć na uwadze, że komiksy się produkuje nie pod wydania zbiorowe ale pod zeszyty. Toteż w tych wszystkich twardych okładkach źle wyglądają panele większe niż strona. Problem nie istnieje w cyfrze, bo możemy dowolnie panel powiększyć.
Toteż zamiast takiej kolekcji, wolę kupić Marvel Unlimited i przeczytać komiks tam. Swoja drogą jako, że czytam od około 300 spidermana praktycznie wszystko to nie wiem czy jest sens kupować komiksy, które już przeczytałem.
 

Odnośnik do komentarza

Rozkład jazdy Egmontu na czerwiec, Doom Patrol wezme na probe, ciekawe czy komiks dorowna genialnemu serialowi

 

25.06.2019

  • Star Wars Komiks. Star Wars – Walka o kryształy

19.06.2019

  • Amazing Spider-Man: Globalna sieć. Demonstracja siły. Tom 3
  • BBPO. Piekło na Ziemi. Tom 2
  • Batman – Detective Comics. Życie w samotności. Tom 5
  • Deadpool. Śmieciowa opowieść. Tom 4
  • Doom Patrol. Tom 1
  • Invicible. Tom 4
  • Kajko i Kokosz – Nowe Przygody. Królewska konna
  • Komiksy są super! Ptyś i Bill. Psi nos. Tom 4
  • Niezwyciężony Iron Man
  • Przygody wielkiego wezyra Iznoguda 1. Tom 1
  • Punisher Max. Tom 6
  • Sherlock Holmes. Czarne są ich dusze. Tom 2
  • Staruszek Logan. Na granicy. Tom 3
  • Superman. Imperius Lex. Tom 6

05.06.2019

  • Batman. Mroczny książę z bajki
  • Corto Maltese. Tango. Tom 10
  • Ex Machina. Tom 4
  • Lucky Luke. Na podbój Oklahomy. Tom 14
  • Lucky Luke. Piękna prowincja. Tom 71
  • Yakari. Yakari i Nanabozo. Tom 4
  • Yakari. Yakari u bobrów. Tom 3
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ornit napisał:

Gdzieś tam wyżej była jakaś wzmianka o Robie Liefeldzie.

Tyle lat w branży i nadal potrafi wypluć takiego potworka:yao:

 

  Ukryj zawartość

cable-vs-major-x.jpg?q=50&fit=crop&w=738
 

 

Spoiler

Jestem taki stary :|

Jeszcze pamiętam jak się ekscytowałem, że syn Cyklopa wrócił z przyszłości, a tu już podobna linia fabularna z wnukiem ;(

Cziekawe, czy za 20 lat. Majora Xa też syn odwiedzi.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.