Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2021 o 11:20, XM. napisał:

Będę miał za 2 dni do odbioru, mam nadzieję że będzie spoko

 

https://www.empik.com/spidergedon-gage-christos-barberi-carlo-molina-jorge,p1280996818,ksiazka-p

 

Event spoko, ale jednak wyżej stawiam pierwszy Spider-Verse.

 

Ogromny plus to świetne i zróżnicowane rysunki, mnóstwo Spider-Manów, w tym sporo nowych, trochę twistów i zaskoczeń, niespodziewanych powrotów, ale i śmierci, Vault of Spiders (manga Spider <3, Spiders-Man, Spider-Maam). Na minus niestety zbyt wiele przegadanych scen a zbyt mało akcji, przez co sporo stron to po prostu stojące i gadające Spidery, no i znów recykling starych złoczyńców. 

 

Nie wiem czy w PL wydaniu jest, ale jak nie ma to warto poszukać na zatokach Handbooka do Spider-Geddon, są tam wszystkie możliwe Spidery opisane w jednym miejscu, taka mini encyklopedia :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiedziałem gdzie to napisać, ale temat mnie ciekawi.

Braki papieru są problemem i ciekawe co takie  Hachette zrobi w związku z tym i ich kolekcją komiksów DC. Taki Egmont komiksy można przełożyć, podnieść cenę, ale już Hachette, przynajmniej w prenumeracie- nie bardzo zmieni cenę. Terminowość wydawania to już inna kwestia. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś ma coś do zakupienia to polecam poczekać do co najmniej 4go marca i kupić u Muchy

https://kultura.poinformowani.pl/artykul/48237-mucha-comics-przekaze-dochod-z-komiksow-na-pomoc-dla-ukrainy

 

Cały dochód ze sprzedaży w dniach 4-10 marca pójdzie na pomoc Ukrainie, a do tego na wszystkie pozycje w tym premiery będzie 30% rabat. Także wiecie co robić :problem:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...