Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.04.2019 o 17:45, MLeKSk napisał:

No bo run Ennisa się zakończył, ale Egmont postanowił wydać całego Punishera MAX, więc także ten tom zawierający komiksy innych autorów. Ten tom jest ostatni, chyba, że jakiegoś innego Puniego wydadzą.

Nie ostatni. Jest zapowiedź siódmego tomu, Ennis jest jednym z autorów. Premiera w listopadzie 

Odnośnik do komentarza

Autorzy siódmego tomu, według zapowiedzi w tomie szóstym: Ennis, Robertson, Parlov, Severin, Larosa, Corben

 

Tom szósty to: Punisher 61-65, Punisher: Frank Castle Max 66-74, Punisher: Force of Nature, Punisher Max Special: Little Bkack Book. 

 

Co może być w tym siódmym tomie? 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2019 o 12:39, YETI napisał:

Egmont wyda we wrześniu min. X-Menow od Jima Lee. Jest też Sandman Uniwersum i Batman Biały Rycerz, ktoś się orientuje co to za komiksy? 

https://filmozercy.com/wpis/zapowiedzi-na-wrzesien-2019-od-egmontu

 

O X-Menach ci nic nie powiem, Sandman za to jest sztosiwem i to dość niecodziennym od DC Comics. Pierwotnie był częścią zgrai bohaterów DC ale z czasem przekształcił się w coś oryginalnego. Miks fantasy i horroru z wieloma artystami. Ostatnio dużo się mówiło o adaptacji Sandmana z Josephem Gordon-Levittem ale pomysł upadł.

White Knight to pierwsza seria pod szyldem DC Black Label (oryginalne wizje twórcze). Miałem się za to zabierać bo opis jest ciekawy: Batman przekracza granicę, Joker mówi dość i wytacza nietoperzowi wojnę... polityczną. Rezygnuje z bycia bandziorem na rzecz walki z korupcją i odbudowy Gotham oraz wskazuje Gacka jako siedlisko wszelkiego zła w mieście. Rysuje Murphy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2019 o 12:39, YETI napisał:

Egmont wyda we wrześniu min. X-Menow od Jima Lee. Jest też Sandman Uniwersum i Batman Biały Rycerz, ktoś się orientuje co to za komiksy? 

https://filmozercy.com/wpis/zapowiedzi-na-wrzesien-2019-od-egmontu

 

X-Meni seria z lat 90-tych. Mam z tego Omnibus. Przepełnione testosteronem historyjki o Savage Land, Shiar, rewolucji Magneto, ganianiu za przeszłością u Wolverina, świat Mojo i jakaś krótka historia z Ghost Riderem i potworkami przypominającymi Obcego a kierowanymi przez Shadowkinga. Spoko rzecz. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Widać, że Egmont chce dać drugie życie komiskom wydanym przez tm-semic, te 138 lat temu. Był Spidey Todda teraz X-Men Jima :obama: za dzieciaka nie lubiłem X-menow, były zbyt zagmatwane i trochę za dużo paplaniny podczas walk, ale kochałem rysunki Jima Lee . Na pewno kupię ten album. 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

4 grudnia wyjdzie u nas pierwszy tom Bloodborne- 224 strony.

20 listopada siódmy tom Punishera Max to 500 stronicowe tomiszcze. Według opisu ze strony Egmontu zawierać on będzie:

Born #1–4, Barracuda Max #1–5, The Tyger, The Cell, The End i The Platoon #1–6. 
 

 

 

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2019 o 18:27, PiotrekP napisał:

4 grudnia wyjdzie u nas pierwszy tom Bloodborne- 224 strony.

20 listopada siódmy tom Punishera Max to 500 stronicowe tomiszcze. Według opisu ze strony Egmontu zawierać on będzie:

Born #1–4, Barracuda Max #1–5, The Tyger, The Cell, The End i The Platoon #1–6. 
 

 

 

Kurde szkoda, że szósty tom ma okładkę innego autora. Przy sztosach 1-5 i teraz 7 aż kłuję w oczy i wygląda, jakby w ogóle nie była częścią kolekcji. 

 

2 minuty temu, YETI napisał:

Fajnie, że wydają Bloodborne, pewnie się skuszę, tylko najpierw trzeba poczytać jakieś recenzje czy warto.

 

Tych Punisherow to ile jeszcze będzie? 

7 jest ostatni. W oryginale kapitalne Born było w pierszym tomie. Dziwna decyzja, że w polskim wydaniu dali ja na sam koniec a przecież to geneza Franka. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...