Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, podsumowanie. Kolejny sezon będzie z klasą 2000s, a następny z R4.

 

Czy kolejny sezon ma być kopia aktualnego? To znaczy jedziemy znowu 72 eventy we wszystkich państwach i na wszystkich OSach?

 

Jeśli tak, to czy czas 72h na event (tak jak jest teraz) będzie w porządku czy rozciągamy to w czasie?

Odnośnik do komentarza

No to superowo, zapraszam, zapiszcie się do ligi: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/46819/fwd-league. Jak już się kilka osób uzbiera to wypromuję ją na forach i społecznościach, aby zebrać jak najwięcej entuzjastów przednionapędówek. :)

 

Ja dzisiaj wyjeżdżam, jutro jak wrócę to ustawię sezon i pewnie na tygodniu ruszymy. :) Myślę że dodam możliwość mieszania w setupach. Będzie wtedy ciekawiej, jako że w tej kategorii są tylko dwa samochody. Może wtedy pojawi się opcja shakedown'u przed rajdem. No i będziemy mogli wymieniać się pomysłami na setupy. ;) 

 

Wolicie, żeby event składał się z odcinków o takiej samej nawierzchni, czy przemieszać odcinki asfaltowe, szutrowe i śnieżne?

Zastanawiałem się też nad wybraniem opcji używania mechaników z kariery, ale jako że na ligach nie zdobywa się pieniędzy, to chyba nie jest dobry pomysł, co?

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Sezon dla FWD gotowy, na początek pojedziemy 3 eventy, po 24 odcinki każdy. Ruszamy w piątek. Jakby co, przed startem sezonu mogę jeszcze nanosić poprawki, więc jestem otwarty na sugestie. Założyłem temat o lidze na forum codemasters i napisałem posty w community Dirt Rally i Dirt Rally.pl, ciekawe ile ludzi dołączy.

 

 

Swoją drogą, znalazłem ligę w której jeżdżą 24 eventy bez żadnego serwisu. To dopiero musi być hardkor :)

Odnośnik do komentarza

Szczegółowe info w pierwszym poście w tym temacie :)

 

Koniec: 23.05, 23:30

 

PS. Panowie, a co Wy na to, by kolejny sezon miał jak teraz 72 odcinki... Ale w pełni losowo poustawiane? Jedziemy 12 eventów, każdy po 6 OSów, ale losowych.

 

Nie tak jak teraz, że każdy kraj osobno, ale wszystko wymieszane? :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Szczegółowe info w pierwszym poście w tym temacie :)

 

Koniec: 23.05, 23:30

PS. Panowie, a co Wy na to, by kolejny sezon miał jak teraz 72 odcinki... Ale w pełni losowo poustawiane? Jedziemy 12 eventów, każdy po 6 OSów, ale losowych.

 

Nie tak jak teraz, że każdy kraj osobno, ale wszystko wymieszane? :)

Dzięki, pisałem w biegu na wersji mobilnej. Teraz już będę wiedział. :)

Odnośnik do komentarza

A czekpointy dodałeś? :)

Się rozumie :). Dałem też możliwość wybrania innych samochodów FWD, jakby ktoś wolał jednak z jakiegoś powodu jechać wolniejszą przednionapędówką niż Kit Cary.

 

A co do forumkowej ligi, ja uważam że fajnie jest przemieszać odcinki, ale z dwóch krajów, max 3, najlepiej niezbyt oddalonych od siebie klimatem. Tak jak w rzeczywistości, podczas jednego rajdu kierowcy muszą sobie radzić często z kilkoma nawierzchniami, ale raczej dziwnie by było jechać jeden odcinek na śniegu, a za chwilę drugi np na skąpanym słońcem greckim piachu. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...