Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc, to ja też po waszych opiniach mam ochotę zrezygnować z preodera, ale nie ze względu, że IW jest gó.wnem, bo kompletnie mnie to nie interesuje, ale żeby nie dać im za ch.uja zarobić, z drugiej strony, jest remaster, który muszę mieć :/
Sku.rwesyny dobrze wiedziały co robią, dodając Modern Warfare do tego pakietu. :angry:

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej dobra, misiaczki, powiedzcie mi co tak naprawdę złego jest w tym nowym codzie. Jak tak czytam te wasze opinie, to mam ochotę zrezygnować z mojego preordera w sklepie.

1. Klasycznie - polaczenie czyli lag compensation i te sprawy

2. Respy najgorsze z calej serii chyba

3. Feeling broni ktory jest nijaki i beznadziejny

4. Mapy.. Slabe po prostu, zbyt male na ten movement (co ma wplyw na respy również). W bo3 bylo to jakos lepiej zbalansowane.

5. Kopiuj wklej specjalisci z BO3

6. Warianty broni i te cale supply dropy (chociaz z tego co patrzylem to warianty nie są tak op jak w AW)

7. "Crafting" ktory z craftingiem nie ma nic wspolnego

8. Grafika juz nie taka cukierkowa jak w BO3, tutaj jest szaro i ponuro (choć wiem ze moze to niektorym sie bardziej podobac)

Chcesz dalej?

 

Osobiscie beta mi sie nie spodobala, nie podchodzi mi totalnie ten design a najgorsze jest to ze mimo dobrych wynikow nie czuje radosci z gry. Zostaje przy BO3 a to sprawdze jak bedzie za stowke do wziecia. I daj boze MWR w oddzielnej sprzedazy!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja sie po Infinity Ward niewiele dobrego spodziewalem i faktycznie niewiele dobrego dostalem. O wiele bardziej, wrecz straszliwie zawiodlem sie za to na Treyarch i ichnim kupsku pt Black Klops 3. Zawiodlem sie, bo po Treyarch spodziewalem sie najwiecej po genialnym i najlepszym w Multi BO2. BO2 to w ogole pierwszy i jedyny CoD, w ktorym zrobilem wszystkie poziomy prestizu. To o czyms swiadczy. Rewelacyjne mapy(Raid!) (Standoff!!) (Hijacked!!!), swietne bronie, niebywała grywalnosc, a co dostalismy w BO3? Popłuczyny. Największy atut tego deva, czyli doskonali mapperzy pewnie zatrudnili sie u konkurencji, ale zdążyli zrobić przynajmniej jedną jedyną grywalną mapę tj Combine. Z resztą ludzie wybierali ją nagminnie. To też o czymś świadczy. Zrobiłem coś około półtora prestiżu i miałem serdecznie dosyć. No ale dość o nieszczęsnym BO3. Wróćmy do Infinite Warfare. Pomijam setting, po którym wszyscy jeżdżą jak po łysej kobyle słusznie bądź nie. Mnie on osobiśćie by nie przeszkadzał, gdyby cała reszta była tip top. Niestety tak nie jest. Wszyscy potępiają IW w czambuł, nie widząc żadnych pozytywów. Ja widzę kilka. Moim zdaniem grafika stoi na bardzo dobrym poziomie, na pewno nie gorszym niż BO3. Modele postaci, jak i modele broni są doskonałe, dopieszczone i należycie wycyzelowane. Podoba mi się też, bo nie ma prawa się nie podobać fenomenalna mapa Terminal, a raczej jej remake. Spędziłęm na niej ongiś w curwę czasu. Jest zrobiona naprawdę dobrze. Na tym jednak pozytywy w temacie map się kończą, bo te pozostałe w becie są po prostu słabe i nijakie. Mówię o ich architekturze, bo graficznie stoją na wyższym poziomie jak te z poprzednika. Fajnie zrobione cienie, mnóstwo szczegółów, fajne oświetlenie, zwłąszcza na tej mapce w kosmosie. Co jednak z tego, kiedy  można się na nich co najwyżej po bałaganiarsku ponapyerdalać na zasadzie raz ty mnie, a raz ja ciebie. Wygrywa ten, kto pierwszy zauważy niemilucha. O używaniu snajpy to można w ogóle zapomnieć. Jedynie na Terminal można coś tam zdziałać. Broni jest mało (tendencja od BO3 utrzymana), a samopowtarzalnych pukawek z tego co zaprezentowano to chyba nie ma wcale. Niepokoją za to lagi zdarzające się nagminnie w becie. Do tej pory kod sieciowy tej serii stawiałem zdecydowanie najwyżej ze wszystkich strzelanek. Niepokoi też to, że do bety na ogół daje się najlepsze, najgrywalniejsze mapy. Jeśli te z bety z wyjątkiem Terminala  mają grać taką rolę to chuynia :/

Czy kupię fulla? decyzji jeszcze nie podjąłem, ale pewnie tak, ze względu na remaster CoD4 (chyba się jednak stęskniłem), oraz dlatego że beta Titanfall 2 podobała mi się jeszcze mniej, natomiast B1 najszybciej IMO straci na wartości...

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w coda ale mam nadzieję, że największy rak jakim jest Activision (ilość marek jakie zniszczyli i wystawili na śmieszność jest dramatyczna) dostanie po (pipi)e więc apeluje, odwolajcie pre ordery.

Po tym przestałem dalej czytać...

Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem godzinę i chyba fani coda i tak będą w to grać,kto pierwszy zobaczy ten zabija,nie ma żadnych gunfajtow, w takim bfie, halo,doomie jak ktoś coś pierwszy zobaczy to masz jeszcze przy odrobinie slila i sprytu, możliwość posłania typa do piachu a tutaj zapomnij.

Widziałem,że w remaster, typy padają równie szybko jak w dzisiejszych codach nie podoba mi.sie to.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Ja sie po Infinity Ward niewiele dobrego spodziewalem i faktycznie niewiele dobrego dostalem. O wiele bardziej, wrecz straszliwie zawiodlem sie za to na Treyarch i ichnim kupsku pt Black Klops 3. Zawiodlem sie, bo po Treyarch spodziewalem sie najwiecej po genialnym i najlepszym w Multi BO2. BO2 to w ogole pierwszy i jedyny CoD, w ktorym zrobilem wszystkie poziomy prestizu. To o czyms swiadczy. Rewelacyjne mapy(Raid!) (Standoff!!) (Hijacked!!!), swietne bronie, niebywała grywalnosc, a co dostalismy w BO3? Popłuczyny. Największy atut tego deva, czyli doskonali mapperzy pewnie zatrudnili sie u konkurencji, ale zdążyli zrobić przynajmniej jedną jedyną grywalną mapę tj Combine. Z resztą ludzie wybierali ją nagminnie. To też o czymś świadczy. Zrobiłem coś około półtora prestiżu i miałem serdecznie dosyć. No ale dość o nieszczęsnym BO3. Wróćmy do Infinite Warfare. Pomijam setting, po którym wszyscy jeżdżą jak po łysej kobyle słusznie bądź nie. Mnie on osobiśćie by nie przeszkadzał, gdyby cała reszta była tip top. Niestety tak nie jest. Wszyscy potępiają IW w czambuł, nie widząc żadnych pozytywów. Ja widzę kilka. Moim zdaniem grafika stoi na bardzo dobrym poziomie, na pewno nie gorszym niż BO3. Modele postaci, jak i modele broni są doskonałe, dopieszczone i należycie wycyzelowane. Podoba mi się też, bo nie ma prawa się nie podobać fenomenalna mapa Terminal, a raczej jej remake. Spędziłęm na niej ongiś w curwę czasu. Jest zrobiona naprawdę dobrze. Na tym jednak pozytywy w temacie map się kończą, bo te pozostałe w becie są po prostu słabe i nijakie. Mówię o ich architekturze, bo graficznie stoją na wyższym poziomie jak te z poprzednika. Fajnie zrobione cienie, mnóstwo szczegółów, fajne oświetlenie, zwłąszcza na tej mapce w kosmosie. Co jednak z tego, kiedy można się na nich co najwyżej po bałaganiarsku ponapyerdalać na zasadzie raz ty mnie, a raz ja ciebie. Wygrywa ten, kto pierwszy zauważy niemilucha. O używaniu snajpy to można w ogóle zapomnieć. Jedynie na Terminal można coś tam zdziałać. Broni jest mało (tendencja od BO3 utrzymana), a samopowtarzalnych pukawek z tego co zaprezentowano to chyba nie ma wcale. Niepokoją za to lagi zdarzające się nagminnie w becie. Do tej pory kod sieciowy tej serii stawiałem zdecydowanie najwyżej ze wszystkich strzelanek. Niepokoi też to, że do bety na ogół daje się najlepsze, najgrywalniejsze mapy. Jeśli te z bety z wyjątkiem Terminala mają grać taką rolę to chuynia :/

Czy kupię fulla? decyzji jeszcze nie podjąłem, ale pewnie tak, ze względu na remaster CoD4 (chyba się jednak stęskniłem), oraz dlatego że beta Titanfall 2 podobała mi się jeszcze mniej, natomiast B1 najszybciej IMO straci na wartości...

Jeśli zestawić wszystkie Cody wydane od 2013 roku, to BO3 byłby najlepszym z nich. Gra może trochę cierpi na kryzys tożsamości, ale napewno tak słaba jak piszesz nie jest. Po prostu nastawiony byłeś na coś innego (i w sumie dostałeś, bo z 1 i 2 to ma mało wspolnego). Za to to serwuje Infinity Ward to są pomyje. Kiepska próba jazdy na sukcesie BO3 (co byś nie mowil, najlepiej sprzedający się CoD od lat). Serio to było robione 3 lata? Jak na to patrzę to mam wrażenie, że w styczniu tego roku anulowali stary projekt i rozpoczęli prace nad tym syfem. Grafika względem BO3 to istny downgrade (motion blur dodali, żeby nie było widać jaka to s raka ), na mapach clusterfuck. Jeśli w becie chcieli zaprezentować najlepsze jakie mają, to nawet nie jestem ciekawy co jest w pełnej wersji gry. Terminal tego wrażenia nie ratuje. W kwestii perkow/broni również krok w tył, względem tego do czego doszliśmy w serii przez ostatnie lata. Ghost działa jak ten w BO1, nie musisz się ruszać, wystarczy sobie kucnac w rogu ze spływa wycelowana w najbliższe wejście. UAV i tak Cię nie zauwazy. Warianty broni, bullshit który nie powinien w ogóle istnieć. Przyjmijmy, że typ ma broń, która go leczy za każdym razem gdy kogoś zabije. Lecisz z dwoma kolegami, którzy do niego coś tam strzelają, ale giną. Ty się chowasz za rogiem i myślisz "zrushuje go. Dostał tyle kul, że pewnie jest na strzała. Oneshot". No nie jest. Czeka tam sobie uśmiechnięty z full HP i ma wy(pipi)ane w chowanie sie. Podobnie jeśli ktoś ma broń która się przeladowuje po każdym killu. Cały element taktyczny w tej grze przestał istniec, przez te bzdury.

Zapomnieć o grze snajperka? Przecież mamy tu powrót do czasów MW2/MW3/BO2. AIM assist jest tak bezczelny, że goście walą triple spraye w powietrzu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko, jak długo podziała. Pamiętam jak kupiłem sobie AW cyfrowo na allegro z jakiegoś tam konta to mi po paru miesiącach zablokowali grę ;x

Kupowanie z kims na pol a kupowanie kont na allegro to dwie zupelnie inne rzeczy...cod BO III dzialal z sezon passem caly czas wiec nie wiem czemu ta czesc mialaby nie dzialac ;-)

P.s nie dziala w ten sposob np sezon pass z Battlefilda 4...z tym nowym pewnie jest podobnie (dziala pewnie przy zakupie kazdego dlc osobno)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Właśnie też kiedyś miałem akcję, bo kupiłem z kimś tutaj TLoU na PS4 i też po jakimś czasie przestało działać. I się zastanawiałem czy nie będzie tak samo. Tak czy inaczej jakby ktoś tak kupił niech da znać czy normalnie działa remaster. :P

 

A co za różnica z kupowaniem kont czy kupowaniem z kimś na pół. I tu i tu grają dwie osoby na jednym koncie stworzonym do tego, lub osoba która kupiła, udostępnia mi swoje konto, na to samo wychodzi chyba, nie? :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja kupiłem z człowiekiem stąd i przestało działać, też mi hasło zmienił?

No nie ma innej opcji skoro Ci przestalo dzialac..lub usunales profil albo aktywowales inne konto jako podstawowe..no chyba ze za niego reczysz ale nie ma innej mozliwosci jesli przestala Ci dzialac

mi remaster dziala i Tb tez bedzie dzialal jesli kupisz z zaufanym kolega ;-)

Gierki nie kupuja ja tylko kolega jak to Cie uspokoi ;-)

Jakby co mozesz mnie na psn lapac to Ci wszystko powiem :-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...