Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem, ze wygląda ciekawie, bo klimat jest weselszy, wręcz imprezowo-sportowo-zabawowy bez zwyczajowego spinania pośladów.

 

Swoją drogą to jestem ciekawy kiedy twórcy w ogóle przestaną eksploatować temat zombie, który jest już tak wydrenowany jak dziewiętnastowieczna odkrywkowa kopalnia węgla brunatnego...

Odnośnik do komentarza

 

 

User score lepszy i bardziej mu wierzę   :D

Wierzysz bandzie idiotów, którzy danej grze (wcale nie mam w tym momencie na myśli CoD-a) wystawiają ocenę 0/10? No to gratuluję :reggie:

 

Patrząc co dzieje się z CoD od czasów MW2 to jestem skłonny wierzyć w taką ocenę.

 

Bądzmy powazni. Dla mnie gra na "0" to taka, która po włożeniu do czytnika w ogóle nie działa. CoD podobnie jak nasz Kaczor dorobił się przez  te wszystkie lata solidnego elektoratu negatywnego, tym bardziej ciężko ufać takim ocenom.

Poza tym piszesz, ze z serią dzieje sie cos niedobrego od czasu MW2. No bardzo ciekawe spostrzezenie, swiadczace, ze albo jestes w/w hejterem serii, albo MW2 byla ostatnim CoD-em, w ktorego grales...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Z recenzji jasno wynika, że kampania jest bardzo dobra, tak samo tryb zombies, a multiplayer to praktycznie to samo co BO3 pomiając drobne zmiany (np.: różne warianty broni). Czyli jeżeli ktoś gra w coda dla singla lub zombies powinien być zadowolony, a jeśli ktoś chcę kupić grę tylko dla multi to tylko w przypadku, gdy lubił multi BO3.

 

Co do hejtu i user score to jest to śmieszna sprawa, bo hejt wynika z tego, że gra znów jest osadzona w przyszłości i w multi są egzoszkielety + żeby grać w remaster MW1 trzeba kupić najnowszego coda. Jeżeli więc ktoś bierze na poważnie oceny 0/10 od ludzi którzy w grę nawet nie grali i hejtują ją z dwóch powyższych powodów to pozdrawiam. Wystarczy, że nowa odsłona rzeczywiscie będzie w przeszłości/współczesności bez egzoskoków to hejt diametralnie spadnie.

 

W momencie gdy ktoś ogra grę i będzie krytykował gameplay, grafikę, małą ilość innowacji lub coś innego co zawiera gra i wystawi user score powiedzmy 4/10 to jestem w stanie to zrozumieć i zaakceptować.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

 

User score lepszy i bardziej mu wierzę :D

Wierzysz bandzie idiotów, którzy danej grze (wcale nie mam w tym momencie na myśli CoD-a) wystawiają ocenę 0/10? No to gratuluję :reggie:

Patrząc co dzieje się z CoD od czasów MW2 to jestem skłonny wierzyć w taką ocenę.

Bądzmy powazni. Dla mnie gra na "0" to taka, która po włożeniu do czytnika w ogóle nie działa. CoD podobnie jak nasz Kaczor dorobił się przez te wszystkie lata solidnego elektoratu negatywnego, tym bardziej ciężko ufać takim ocenom.

Poza tym piszesz, ze z serią dzieje sie cos niedobrego od czasu MW2. No bardzo ciekawe spostrzezenie, swiadczace, ze albo jestes w/w hejterem serii, albo MW2 byla ostatnim CoD-em, w ktorego grales...

Nie grałem tylko w Ghosts i jeżeli uważasz, że ten brak nowości + pay2win jest wart oceny wyższej niż 0 lub 1 to mi cię żal.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

User score lepszy i bardziej mu wierzę :D

Wierzysz bandzie idiotów, którzy danej grze (wcale nie mam w tym momencie na myśli CoD-a) wystawiają ocenę 0/10? No to gratuluję :reggie:
Patrząc co dzieje się z CoD od czasów MW2 to jestem skłonny wierzyć w taką ocenę.
Bądzmy powazni. Dla mnie gra na "0" to taka, która po włożeniu do czytnika w ogóle nie działa. CoD podobnie jak nasz Kaczor dorobił się przez te wszystkie lata solidnego elektoratu negatywnego, tym bardziej ciężko ufać takim ocenom.

Poza tym piszesz, ze z serią dzieje sie cos niedobrego od czasu MW2. No bardzo ciekawe spostrzezenie, swiadczace, ze albo jestes w/w hejterem serii, albo MW2 byla ostatnim CoD-em, w ktorego grales...

Nie grałem tylko w Ghosts i jeżeli uważasz, że ten brak nowości + pay2win jest wart oceny wyższej niż 0 lub 1 to mi cię żal.

 

Jakie pay to win? :yao:  Przeca w ostatnich CoD-ach to nie ma prawie gunfighta, niezaleznie od tego co masz w łapach :cool:  Ostatni CoD, który wprowadził cos na ksztalt tego co dzis proponuje Infinity Ward bylo w Advance Warfare, tj pukawki z roznymi statystykami, ktore mozna bylo zasysac ze zrzutow, tyle tylko ze ja osobiscie praktycznie nie odczulem roznicy w dzialaniu zadnej z nich, takze tego :czesc:  W Infinite Warfare bedzie podobnie. Z reszta...ogram porządnie tą część (mam zamiar zrobic przynajmniej jeden prestiż minimum) to się autorytatywnie wypowiem w tej i innych sprawach...

Odnośnik do komentarza

Graficzne na xone też tak rozmazane na black ops 3? Czy tym razem chłopaki się postarali i wygląda to jak dla ludzi?

Pisałem juz na okolicznosc bety, ze grafa jest bardzo dobra. Nie spodziewam sie w pelniaku regresu pod tym wzgledem. Z reszta jak zagram to dam znac. Instaluje sie wlasnie...

Odnośnik do komentarza

 

Graficzne na xone też tak rozmazane na black ops 3? Czy tym razem chłopaki się postarali i wygląda to jak dla ludzi?

Pisałem juz na okolicznosc bety, ze grafa jest bardzo dobra. Nie spodziewam sie w pelniaku regresu pod tym wzgledem. Z reszta jak zagram to dam znac. Instaluje sie wlasnie...
Wczoraj zagralem jeden meczyk i o dziwo gralo mi sie duzo lepiej noz w bete...nie wiem czym to spowodowane..

No ale ten polski dubbing na multi to boli bardzo...juz lepiej chyba grac bez glosu (zagrajcie dominacje po polsku) :-D

Mam nadzieje ze gdzies w menu da rade wylaczyc tego komentatora :-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Uprzedzając ewentualne pytania zainteresowanych informuję, że Infinity Warfare oraz Modern Warfare Remaster znajdują się na jednej płycie. Po włożeniu nośnika możemy zainstalować obydwa naraz ustrojstwa lub każde z osobna. Kodu osobnego na kotleta nie ma! Zaś w pudełku na papierowej wkładce znajdziemy jeden osobny wspólny kod na:

1. Mapę Terminal do IW (znana z MW2 i bety do IW)

2. Kamuflarz "Hity Obcych"

3. Karta Gracza "Oktoniański Blaster"

4. Pakiet Kart Losu i Fortuny

 

That`s all.

 

PS: Wygląda więc na to,że jak ktoś będzie chciał sprzedać pudełko to nabywca używki będzie mógł bez problemu zagrać zarówno w IW jak i MW Remaster.

 

Mam nadzieję,że pomogłem...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej, ja miałem w pudełku koda na remaster, chyba że to co ściągałem to się tylko nazywało MW: Remaster, a ściągałem to co powyżej.

 

Jest i druga karteczka(teraz sprawdziłem) i tam jest też kod właśnie na to co wymienił Czezare.

 

Tak więc, jest osobny kod na remastera.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Singiel jest całkiem za(pipi)isty, multi jak to multi albo sie lubi albo nienawidzi, ale serio singiel póki co bdb

Podzielam powyższą opinię co do singla. Z reguły jest tak, że używałem go dotąd (singla) li tylko do ustawienia i sprawdzenia sterowania i od razu ruszalem na Multi. Natomiast w IW spędziłem duuuuzo dużo więcej czasu w kampanii niż pierwotnie zamierzałem. Tak czy inaczej kampania singlowa w IW na miliard procent lepiej się zaczęła jak w BO3...
Odnośnik do komentarza

Uprzedzając ewentualne pytania zainteresowanych informuję, że Infinity Warfare oraz Modern Warfare Remaster znajdują się na jednej płycie. Po włożeniu nośnika możemy zainstalować obydwa naraz ustrojstwa lub każde z osobna. Kodu osobnego na kotleta nie ma! Zaś w pudełku na papierowej wkładce znajdziemy jeden osobny wspólny kod na:

1. Mapę Terminal do IW (znana z MW2 i bety do IW)

2. Kamuflarz "Hity Obcych"

3. Karta Gracza "Oktoniański Blaster"

4. Pakiet Kart Losu i Fortuny

 

That`s all.

 

PS: Wygląda więc na to,że jak ktoś będzie chciał sprzedać pudełko to nabywca używki będzie mógł bez problemu zagrać zarówno w IW jak i MW Remaster.

 

Mam nadzieję,że pomogłem...

Bardzo pomogłeś thx !
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...