Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem 3 potyczki i już teraz mam dość tej gry. Postacie mają chyba pancerze z tektury, bo wszyscy padają jak muchy po kilku strzałach. Z tego powodu w multi liczy się tylko i wyłącznie refleks. Rozgrywka jest bardziej chaotyczna niż 64-osobowy Podbój w Battlefieldzie, nie czuć żadnej współpracy drużynowej nawet w trybach z celami do wykonania. Bronie dalej wydają dźwięki jak kapiszony. Graficznie nie jest źle, ale miejscówki nie zapadną na dłużej w pamięci.

 

Jak dobrze, że na Xboxie jest seria Halo, dzięki czemu mogę szybko zapomnieć o tym crapie...

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w betę i nie jestem ani trochę zawiedziony. Dokładnie tego się spodziewałem. Największa rewolucja to chyba craftowanie broni. Cała mechanika za bardzo się nie zmieniła, dalej trzeba mieć uber refleks. CoD to za(pipi)ista odskocznia od Gearsów czy BF1. Jak co roku zamówiłem preorder i wiem, że będę zadowolony :)

Odnośnik do komentarza

Tego coda powinno się dawać testować, wszystkim pedofilom, gwalcicielom itp

Każdy z nich po zagraniu w to (pipi)ostwo strzelił by sobie w łeb.

Niesamowite (pipi), wiadomo czemu dali Remastera, a gracze pewnie myśleli że acti takie dobre:D

Odnośnik do komentarza

Ja w to grałem na Warsaw Games Week. Co roku jest to samo. Zaorać na premierę, odczekać jak będzie za 80 zeta i przejść dla singla.

Ja juz poprzedniej czesci nie dalem rady skonczyc, bo ile lat mozna grac w to samo.

O ile multi w BO3 wciagnelo mnie na dluzej, tak po becie i paru godzinach z BF1 nie mam najmniejszej ochoty siegac po nowego COD'a. Szkoda transferu na sciaganie tego (pipi).

Odnośnik do komentarza

S(pipi)ina ta nowa czesc CoD'a.. Szkoda, bo jestem a raczej bylem wielkim fanem tej serii. Nie moge sie odnalezc i szczerze mam dosyc tego futurystycznego (pipi). BO3 jeszce byl nawet OK. Studio Infinity Ward to jakas kpina. Myslalem, ze po Ghost zrobia cos ciekawszego. 

 

Za pare miesiecy beda pustki na serwerach. Mowie Wam, ze tak bedzie. Ludzie maja juz dosyc tego. 

 

BATTLEFIELD NADCHODZE!! :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wspomnieć tylko, jakim world at war było hitem i jak to po sieci chodziło.

Do dziś pamiętam ustawki na noże na mapie.

Komuś nerwy puściły i poleciał granat. Wszyscy się drą: który to ku.rwa??

A po chwili widać sprawcę w napisie...

Wszyscy na niego z kosą.

Tak było.

Myślę, że w kierunku dwójki powinni iść.

Pierwszej wojny już nie przebiją po tym, co pokazało dice.

Odnośnik do komentarza

A wspomnieć tylko, jakim world at war było hitem i jak to po sieci chodziło.

Do dziś pamiętam ustawki na noże na mapie.

Komuś nerwy puściły i poleciał granat. Wszyscy się drą: który to ku.rwa??

A po chwili widać sprawcę w napisie...

Wszyscy na niego z kosą.

Tak było.

Myślę, że w kierunku dwójki powinni iść.

Pierwszej wojny już nie przebiją po tym, co pokazało dice.

Z tym silnikiem to oni mogą pobić sami siebie.

Odnośnik do komentarza

Mogli zrobić Ghosts 2, poprawić błędy jedynki i by było dobrze. Ale się obsrali, że jak w tytule będzie Ghosts to się nie sprzeda. Nie wiem co sobie za to myśleli wyskakując z tym (pipi). Teraz chyba Infinity Ward w ogóle wypadanie z cyklu. W sumie nie ma czego żałować, bo widać co z nich zostało po odejściu Zampelli i Westa. Popluczyny straszne.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...