Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie multi:

 

-Jak to na Infinity Ward przystalo, slabo zaprojektowane mapy do multi + za duze

- Supply drops(P2W)

- Skopiowali Multi/Zombies od Treyarch na gorsze..

-Bronie to jakas porazka i te wszystkie warianty olaboga

-Strzelasz pierwszy, giniesz pierwszy.

-Time to kill jak w Ghosts.

 

 

Gardze. Dobrze, ze nie kupilem dla tego MWR.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie multi:

 

-Jak to na Infinity Ward przystalo, slabo zaprojektowane mapy do multi + za duze

- Supply drops(P2W)

- Skopiowali Multi/Zombies od Treyarch na gorsze..

-Bronie to jakas porazka i te wszystkie warianty olaboga

-Strzelasz pierwszy, giniesz pierwszy.

-Time to kill jak w Ghosts.

 

 

Gardze. Dobrze, ze nie kupilem dla tego MWR.

Jak na infinity ward przystało? Cod mw to jeden z najlepszych multiplayerow jakie wyszły. Bredziłeś w temcie o Titanfall 2 i teraz tu cie przywiało?

Odnośnik do komentarza

 

 

Graficzne na xone też tak rozmazane na black ops 3? Czy tym razem chłopaki się postarali i wygląda to jak dla ludzi?

Pisałem juz na okolicznosc bety, ze grafa jest bardzo dobra. Nie spodziewam sie w pelniaku regresu pod tym wzgledem. Z reszta jak zagram to dam znac. Instaluje sie wlasnie...
Wczoraj zagralem jeden meczyk i o dziwo gralo mi sie duzo lepiej noz w bete...nie wiem czym to spowodowane..

No ale ten polski dubbing na multi to boli bardzo...juz lepiej chyba grac bez glosu (zagrajcie dominacje po polsku) :-D

Mam nadzieje ze gdzies w menu da rade wylaczyc tego komentatora :-)

 

Tak, można zmienić w opcjach samo audio dialogów.

 

Pograłem też chwilę w multi po raz kolejny, jakiś większych zmian od bety nie widzę, trochę pozmieniali kolejność unlocków i pobalansowali, także to na plus. Generalnie gra się jak w BO3, choć moim zdaniem pukawki mają znacznie większe znaczenie niż tam, czuć różnice w ich używaniu w BO3 korzystało się z 2-3 broni tu widzę większe zróżnicowanie wśród graczy. Te supply dropsy i mody broni mają naprawdę marginalne znaczenie i stanowią niewielką przewagę. Z singlem czekam na prosiaka żeby sobie zrobić full experience. 

 

Porównując do TF2, to  CoD jest zdecydowanie "boots on the ground", bo postać jest ciężka jak worek cementu, także co kto lubi. 

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

 

Podsumowanie multi:

-Jak to na Infinity Ward przystalo, slabo zaprojektowane mapy do multi + za duze

- Supply drops(P2W)

- Skopiowali Multi/Zombies od Treyarch na gorsze..

-Bronie to jakas porazka i te wszystkie warianty olaboga

-Strzelasz pierwszy, giniesz pierwszy.

-Time to kill jak w Ghosts.

Gardze. Dobrze, ze nie kupilem dla tego MWR.

Jak na infinity ward przystało? Cod mw to jeden z najlepszych multiplayerow jakie wyszły. Bredziłeś w temcie o Titanfall 2 i teraz tu cie przywiało?

 

Bylo najlepszym CoD. Po rozpadzie Infinity Ward (szczegolnie odejscie Zampella) studio zaczelo robic coraz to gorsze CoD'y. MW3 to byla praktycznie kalka MW2 z gorszymi mapami. Ghosts i Infinite Warfare to istna porazka i najgorsze czesci w historii tej serii imo

Odnośnik do komentarza

 

Podsumowanie multi:

 

-Jak to na Infinity Ward przystalo, slabo zaprojektowane mapy do multi + za duze

- Supply drops(P2W)

- Skopiowali Multi/Zombies od Treyarch na gorsze..

-Bronie to jakas porazka i te wszystkie warianty olaboga

-Strzelasz pierwszy, giniesz pierwszy.

-Time to kill jak w Ghosts.

 

 

Gardze. Dobrze, ze nie kupilem dla tego MWR.

Jak na infinity ward przystało? Cod mw to jeden z najlepszych multiplayerow jakie wyszły. Bredziłeś w temcie o Titanfall 2 i teraz tu cie przywiało?
Po Infinity Ward które tworzyło oryginalne MW została tylko nazwa teamu. Duża większość tamtej ekipy robi teraz w Respawn Entertainment, właśnie Titanfalla.
Odnośnik do komentarza

 

 

Podsumowanie multi:

 

-Jak to na Infinity Ward przystalo, slabo zaprojektowane mapy do multi + za duze

- Supply drops(P2W)

- Skopiowali Multi/Zombies od Treyarch na gorsze..

-Bronie to jakas porazka i te wszystkie warianty olaboga

-Strzelasz pierwszy, giniesz pierwszy.

-Time to kill jak w Ghosts.

 

 

Gardze. Dobrze, ze nie kupilem dla tego MWR.

Jak na infinity ward przystało? Cod mw to jeden z najlepszych multiplayerow jakie wyszły. Bredziłeś w temcie o Titanfall 2 i teraz tu cie przywiało?
Po Infinity Ward które tworzyło oryginalne MW została tylko nazwa teamu. Duża większość tamtej ekipy robi teraz w Respawn Entertainment, właśnie Titanfalla.

Bardzo dziękuję że mnie oświeciłeś, od dzisiaj moje życie już nie będzie takie samo...

 

Wiem że modne jest hejtowanie coda ale singiel w tej części jest naprawdę świetny.

Odnośnik do komentarza

W CoD w singla nikt już nie gra od BO2.

Jak wypadaja zombie w porównaniu do tych od Treyarch?

Jak wypada polski dubbing?

W zombie nigdy nie grałem i tak też będzie i tym razem. Na wynalazki tego typu jak i hordy, fale itd szkoda mi czasu.Polski dubbing jest bardzo dobry Dorociński daje rade jak zawsze i przy każdej roli. Jedyny minus to mogli zostawić nazwy jednostek angielskie bo jak słyszę "kosy atakują!" to mnie trochę odrzuca. A singiel naprawdę wgniata w fotel gdzie od ghost poprzez każdą kolejną część zawsze po pół godzinie miałem dosyć. Dostaliśmy naprawdę trzy bardzo dobre fpsy tej jesieni, i każdy z nich jest wart pieniędzy które kosztuje. Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Na szczęscie to juz przez jakiś czas ostatni futurystyczny COD, olać go i nie dać zarobić Activision. Jak zarobią mniej to wezmą się to roboty i każą swym ekipom stworzyć coś nowego i lepszego.

 

Teraz dawać osobno do kupienia remastera MW i mogę rok poczekać na coś innego.

Ale zastanów się przez chwilę...Co mają zrobic? Kolejnego CoD-a z II-giej wojny światowej? Wszak temu konfliktowi poświęcili aż cztery części! Mają zrobić piątą? Nie porzygasz się? Bo ja chyba tak :lol: Pierwszej nie pokaza na pewno, bo juz EA zawlaszczylo temat. 

W zasadzie to tylko wojna w Wietnamie trochę mało wyeksploatowana, ale jeśli by chcieli się trzymać choć trochę realiów historycznych to tego konfliktu nie da się raczej porządnie pokazać w realiach CoD-owskich. Za mało widowiskowo tam było. Dżungla, deszcz, napalm i piekło. Z resztą...ploty mówią, ze następny CoD to w Wietnamie bedzie. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

 

W zasadzie to tylko wojna w Wietnamie trochę mało wyeksploatowana, ale jeśli by chcieli się trzymać choć trochę realiów historycznych to tego konfliktu nie da się raczej porządnie pokazać w realiach CoD-owskich. Za mało widowiskowo tam było. Dżungla, deszcz, napalm i piekło. Z resztą...ploty mówią, ze następny CoD to w Wietnamie bedzie. Zobaczymy...

 

Błagam nie wypowiadaj się o wojnach i historii, OK?

Odnośnik do komentarza

 

 

W zasadzie to tylko wojna w Wietnamie trochę mało wyeksploatowana, ale jeśli by chcieli się trzymać choć trochę realiów historycznych to tego konfliktu nie da się raczej porządnie pokazać w realiach CoD-owskich. Za mało widowiskowo tam było. Dżungla, deszcz, napalm i piekło. Z resztą...ploty mówią, ze następny CoD to w Wietnamie bedzie. Zobaczymy...

 

Błagam nie wypowiadaj się o wojnach i historii, OK?

 

Bo?

Odnośnik do komentarza

 

Na szczęscie to juz przez jakiś czas ostatni futurystyczny COD, olać go i nie dać zarobić Activision. Jak zarobią mniej to wezmą się to roboty i każą swym ekipom stworzyć coś nowego i lepszego.

 

Teraz dawać osobno do kupienia remastera MW i mogę rok poczekać na coś innego.

Ale zastanów się przez chwilę...Co mają zrobic? Kolejnego CoD-a z II-giej wojny światowej? Wszak temu konfliktowi poświęcili aż cztery części! Mają zrobić piątą? Nie porzygasz się? Bo ja chyba tak Pierwszej nie pokaza na pewno, bo juz EA zawlaszczylo temat.

W zasadzie to tylko wojna w Wietnamie trochę mało wyeksploatowana, ale jeśli by chcieli się trzymać choć trochę realiów historycznych to tego konfliktu nie da się raczej porządnie pokazać w realiach CoD-owskich. Za mało widowiskowo tam było. Dżungla, deszcz, napalm i piekło. Z resztą...ploty mówią, ze następny CoD to w Wietnamie bedzie. Zobaczymy...

Ale od kiedy COD trzyma się prawdziwych wydarzeń, czy odwzorowuje rzeczywistość ? W tegorocznej wersji ?

Może być Vietnam, wioski, miasteczka w środku dżungli. Kto mówi, że trzeba biegać tylko po lesie ?

Ważne aby nie było laserów . Wolę M4 od blastera .

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

 

Bo pierdolisz jak potłuczony.

Udowodnij co napisałem źle, albo zamilknij pajacu.

 

Pozwól, że ja to zrobię:

 

W zasadzie to tylko wojna w Wietnamie trochę mało wyeksploatowana, ale jeśli by chcieli się trzymać choć trochę realiów historycznych to tego konfliktu nie da się raczej porządnie pokazać w realiach CoD-owskich. Za mało widowiskowo tam było. Dżungla, deszcz, napalm i piekło.

 

Dziesiątki szturmów na wzgórza o braku znaczenia strategicznego, bombardowania dywanowe, ludobójstwa i desanty setek żołnierzy za linie frontu. Wojna na pełnej k.urwie, a on napisze "za mało widowiskowo". Mało widowiskowa była wojna między Holandią, a Wyspami Scilly.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...