Skocz do zawartości

Copa America Centenario 2016


Rekomendowane odpowiedzi

za nami pierwszy mecz jubileuszowego turnieju rozgrywanego wyjatkowo na boiskach USA, niektorzy mowia, ze tegoroczna impreza jest silniej obsadzona niz turniej na naszym kontynencie

 

specjalnie sobie ogladalem dzis w nocy liczac na ciekawe starcie gospodarzy z jednym z faworytow imprezy, niestety totalnie zawiodlem sie na USA, gdzie sie podziala ta kadra, ktora z roku na rok rosla w sile, a nawet na ostatnich mistrzostwach swiata pozostawila po sobie dobre wrazenie? totalny brak pomyslu na atak, szkolne bledy w obronie, dramat, kolumbia na luzie wyciagnela 3pkt

 

btw co to za plaga owadow w czasie meczu? na trybunach boisku, pelno tego latalo

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Racja. Dawno nie widziałem tak słabo grających Amerykanów, ale przede wszystkim ich znana wszędzie waleczność gdzieś się ulotniła, co było dla mnie lekkim szokiem. Jeśli reprezentantom najlepszego kraju na świecie się nie chce, to coś jest nie teges. Kolumbia bez błysku ale poprawnie i z odświeżonym składem rozkręca się podobnie jak na ostatnim mundialu, dlatego wydaje się że mogą tym razem coś ugrać.

 

Dzisiaj czekam na starcie tytanów w postaci mojego ulubionego Paragwaju i też mojej ulubionej Kostaryki.

 

Co do faworytów, to chyba wreszcie przyszedł czas Argentyny.

Odnośnik do komentarza

sobotnio/niedzielne mecze olalem za to dzis nad ranem specjalnie wstalem by sledzic mecz meksyk-urugwaj - pierwszy rewelacyjny mecz na tej imprezie, duzo akcji, bramek, sytuacji, szybkie tempo, maksykanie zrobili na mnie mega wrazenie i do tego czuja sie jakby grali u siebie, urugwaj zreszta tez na luzie powinien wyjsc z tej grupy

Odnośnik do komentarza

szkoda ze muslera sparowal przy bramce ten strzal z polowy boiska na poprzeczke i bramka wpadla dopiero z dobitki bo wenezualczyk lutnal stadiony swiata

 

pierwsza sensacja, urugwaj do domu, suarez nie zagral minuty, a znowu na ustach wszystkich, wkur.w na trenera bo nie chcial go wpuscic

 

https://www.youtube.com/watch?v=mhxlel-f8-M

Odnośnik do komentarza

szkoda ze muslera sparowal przy bramce ten strzal z polowy boiska na poprzeczke i bramka wpadla dopiero z dobitki bo wenezualczyk lutnal stadiony swiata

 

pierwsza sensacja, urugwaj do domu, suarez nie zagral minuty, a znowu na ustach wszystkich, wkur.w na trenera bo nie chcial go wpuscic

 

https://www.youtube.com/watch?v=mhxlel-f8-M

Ogólnie to wyglądało tak:

Suárez został przez Urugwaj zgłoszony jako piłkarz kontuzjowany. Zgodnie z regulaminem Copa América taki zawodnik może rozgrzewać się razem z drużyną, być na ławce rezerwowych, może zostać ukarany przez sędziego, a nawet poddany kontroli antydopingowej, ale nie może wejść na plac gry.

Po chuy kazał mu się rozgrzewać - nie mam pojęcia.

 

 

Messi :banderas:

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Meksyk jak poskładany  :walec:

 

Na ostatnich copach było już tak dobrze z godzinami, mecze o 22:00 i 1:00, faza pucharowa wszystko od 22:00, a u juesejczyków oczywiście wszystko musi być dostosowane do ludzi nazywających piłkę nożną soccerem. Wszystko co warte uwagi leci od 4 nad ranem, nawet półfinały i finał te kur/wy nadają od 2:00   :pechowiec:

 

Swoją drogą obejrzałem skróty ćweirćfinałów i w każdym pojedynczym meczu poza Columbia - Peru było więcej sytuacji niż podczas całego wczorajszego dnia na euro  :reggie:  Fakt, że za sprawą bekowej gry w obronie, no ale jednak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...