Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem ani jednego spadku i wszystko śmiga jak ta lala, ale w 16 pamiętam, że w cutscenkach przed meczem było chyba 30 fps i dopiero w meczu wracało do 60. Generalnie demo bardzo przyjemne ale ja sobie po prostu tej gry nie wyobrażam offline bo już od profesionala zaczyna się cyrk z klepaniem przez ai które w podania jest bardziej perfekcyjne niż barca co irytuje bo można spokojnie wygrać do zera ale posiadanie piłki 40-60% dla ai, a w 16 po zmianie tych suwaków już do 45 powodowało, że ai grało jak kaleki.

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że gra chodzi w 45-50 fpsach, przez 98% czasu jest to betonowe 60fps, ale zdarzają się spadki, niby delikatne, ale jednak przez ostatnie 4 lata w Fifie na PC ich nie miałem w ogóle, a tutaj niestety występują. Mam nadzieję, że to tylko problem w wersji demo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj dluzej w obydwa dema i o ile nowe zmiany w FIFA, cala otoczka, podrasowany silnik, efekty graficzne robia na mnie spore wrazenie, tak w sama gra nie cieszy az tak. Wiem, ze to demo, wiem, ze z konsola i tak nie ma co grac, wiem, ze full online moze byc totalnie inny - moze mam lekki przesyt, ale niby nowy silnik, a wszystkie animacje wklejone z poprzedniej odslony! Moze przez to, ze czlowiek spedzil milion godzin w 16tce ma wrazenie, ze juz wszystkie bramki widzial... Podoba mi sie swoboda ruchow, sposob konstruowania akcji, to, ze pilke mozna przetrzymac w srodku pola, poklepac nia, to ze obrona znowu jest trudna i w dywizjach czytajac gre bedzie znowu mozna robic rejpy, ale zaczalem lapac sie na tym, ze wybiegając sam na sam zaczynam kombinowac, by nie strzelic typicala jakich padlo pelno w zeszlym roku. Jasne - gra potrafi mnie zaskoczyc, ale wsadzenie 80% animacji z poprzedniej edycji nie do konca mnie przekonuje, nawet jak wygladaja ciut lepiej. 

 

Sami bramkarze rzucaja sie w sposob bardzo oskryptowany, ich animacja wydaje sie mocno rwana, a w porownaniu z bramkarzami z PESa wygladaja po prostu slabo. 

Powaznie zaczalem zastanawiac sie nad kupnem pilki Konami, bo brakuje mi wiekszej swiezosci - niby duzo zmian, a czuje sie, ze w tryb online wszedlbym jakby wlasnie mial sie rozpoczac moj 305 mecz.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj dluzej w obydwa dema i o ile nowe zmiany w FIFA, cala otoczka, podrasowany silnik, efekty graficzne robia na mnie spore wrazenie, tak w sama gra nie cieszy az tak. Wiem, ze to demo, wiem, ze z konsola i tak nie ma co grac, wiem, ze full online moze byc totalnie inny - moze mam lekki przesyt, ale niby nowy silnik, a wszystkie animacje wklejone z poprzedniej odslony! Moze przez to, ze czlowiek spedzil milion godzin w 16tce ma wrazenie, ze juz wszystkie bramki widzial... Podoba mi sie swoboda ruchow, sposob konstruowania akcji, to, ze pilke mozna przetrzymac w srodku pola, poklepac nia, to ze obrona znowu jest trudna i w dywizjach czytajac gre bedzie znowu mozna robic rapy, zaczalem lapac sie na tym, ze wybiegając sam na sam zaczynam kombinowac, by nie strzelic typicala jakich padlo pelno w zeszlym roku. Jasne - gra potrafi mnie zaskoczyc, ale wsadzenie 80% animacji z poprzedniej edycji nie do konca mnie przekonuje, nawet jak wygladaja ciut lepiej.

 

Sami bramkarze rzucaja sie w sposob bardzo oskryptowany, ich animacja wydaje sie mocno rwana, a w porownaniu z bramkarzami z PESa wygladaja po prostu slabo.

Powaznie zaczalem zastanawiac sie nad kupnem pilki Konami, bo brakuje mi wiekszej swiezosci - niby duzo zmian, a czuje sie, ze w tryb online wszedlbym jakby wlasnie mial sie rozpoczac moj 305 mecz.

No czasem po prostu jakąś gra się nudzi i trzeba zmienić na coś innego (niekoniecznie lepszego). Możesz wziąć w tym roku pesa i myślę że się sfrustrujesz wystarczająco przez rok czasu żeby szczęśliwie wrócić do Fify.
Odnośnik do komentarza

Widze, ze webapp dziala, ale mam problem z logowaniem, bo cztery razy wpisalem niepoprawna odpowiedz na pytanie zabezpieczajace i moje konto zostalo zablokowane. Moge je zresetowac na zaprzyjaznionej konsoli, ale jest problem, bo nie mam fify 17 xd

 

jakos moge to naprawic, czy darmowe przedpremierowe paczki mnie omina?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko jestem ciekawy tego story Mode,ciekawe czy nasze poczynania na boisku będą miały w ogóle jakieś znaczenie.

Na demie zerypalem sobie samobboja i dostałem czerwona kartkę ale reportera nadal pytała o rzeczy kompletnie bezsensu.

Jeszcze dostałem jakieś pkt atencji od kibiców.

Ciekawe czy tylko demo takie czy ogólnie te story Mode to będzie totalna s(pipi)yna.

Odnośnik do komentarza

nie bedzie mialo zadnego, jak w kazdym trybie tego rodzaju.
Podejrzewam, ze byles jednym z nielicznych na świecie, ktory w ogole takie rzeczy sprawdzal. xD
 
 

 

xD u mnie pojawil sie komunikat, ze nie zostalem zaproszony do webapp i zebym wrocil jak kupie FIFE 17 ^^

Dowiedzieli się że kupiłeś pesa :banderas:

 


Ja(pipi)e - Web App mi dzialal caly czas, tylko mialem zapisane konto z Xboxa w przegladarce, zamiast PS4.
Co za Mariusz...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...