Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Nie 4x tylko 2x i gtx 1070 który ma moc jak scorpio spokojnie daje radę przy 4k więc myślę że spokojnie da radę pod warunkiem że dadzą mocny procek bo pięć niby ma mieć dobrą przepustowość.

 

Jeszcze jak ma być wspierany VR gdzie gry latają w 2x1080p to chyba mocy starczy.

 

jak  załączysz czarne pasy  na pół ekranu to tak , 2x

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

I dobrze, niech ten Scorpio będzie mocniejszy od PS4K, gimbazja się przerzuci na inny sprzęt bez zająknięcia a Sony będzie wreszcie musiało zacząć walczyć o klienta na poważnie bo na laurach osiedli strasznie.

 

Swoją drogą, ładnie MS i Sony wyuebali Nintendo NX, miała być super duper nowoczesna konsola a teraz nikt nawet się nie przejmuje karakanem ;p

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Wizję Xboxa jako Steamboxa Microsoftu przewidywałem od dawna i mi się taka opcja bardzo podoba gdyż gwarantuje kompromis miedzy wydajnością PFlC-tową i wygodą konsoli. Liczę też, że wydajność Scorpio zachęci devów do wydawania swoich gier z PC na Xboxa (chodzi mi o projekty tworzone głównie pod PC).

 

Szczerzę mówiąc, nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

O tych konsolach bez czytników to czytam już od 10 lat. Już zaraz, już za momencik. Spokojnie panowie, cały czas gry na nośnikach sprzedają się bardzo dobrze, na PC króluje steam i jakoś gry nie przestały wychodzić na nośnikach, mało tego, wychodzi ich coraz więcej, bo często gry które kiedyś były tylko w cyfrze mają po czasie swoje fizyczne wydania, na konsolach jest zresztą to samo.

Odnośnik do komentarza

O tych konsolach bez czytników to czytam już od 10 lat. Już zaraz, już za momencik. Spokojnie panowie, cały czas gry na nośnikach sprzedają się bardzo dobrze, na PC króluje steam i jakoś gry nie przestały wychodzić na nośnikach, mało tego, wychodzi ich coraz więcej, bo często gry które kiedyś były tylko w cyfrze mają po czasie swoje fizyczne wydania, na konsolach jest zresztą to samo.

No tak, dlatego na PC masz później na płycie tylko instalator steama, albo kilka gb gry, a kolejne 30 musisz ściągnąć z netu ;) 

Pudełka na PC tracą na znaczeniu i tracić będą mocno. 

Odnośnik do komentarza

tu raczej nie chodzi o koszty napedu tylko o zysk z cyfry ktory jest wiekszy jak w przypadku pudelek no i eliminuje sie uzywki

 

ale eliminacja uzywek przyniosla by im paradoksalnie wiecej zlego jak dobrego

 

dla mnie najlepszy ficzer scorpio to BC - loguje sie na moje konto na konsoli 6tflopow i dalej moge pocisnac w girsy 3 jak mnie najdzie ochota

Odnośnik do komentarza

Ale tak jak spojrzeć na to chłodnym okiem, to slimka z czytnikiem Blu-ray'ów 4K ma spore szanse przyciągnięcia do siebie uwagi konsumentów, wśród których z pewnością nie zabraknie wielu Januszy gamingu. Na chwilę obecną mamy przecież w zasadzie dwa liczące się odtwarzacze nowej generacji płyt Blu-ray, z czego jeden kosztuje dwa, a drugi trzy i pół klocka. Jeśli nawet slimka będzie kosztować na polskie te powiedzmy 1600-1700 PLN, to kto wie czy ten sprzęt nie stanie się nielichą atrakcją w oczach osób chcących kupić sobie odtwarzacz z "dodatkową" opcją odpalania gierek. O USA to nawet nie piszę, bo tam na bank konsola z nowym rodzajem czytnika sprzeda się świetnie - zwłaszcza że Sony nie podało choćby przybliżonej daty premiery Neo.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Nie 4x tylko 2x i gtx 1070 który ma moc jak scorpio spokojnie daje radę przy 4k więc myślę że spokojnie da radę pod warunkiem że dadzą mocny procek bo pięć niby ma mieć dobrą przepustowość.

 

Jeszcze jak ma być wspierany VR gdzie gry latają w 2x1080p to chyba mocy starczy.

ALe gtx 1070 sam ma 6,5TF a w przypadku xone to 6TF jest cpu+ gpu. zakładając 0,5TF CPu to gpu ma 5,5TF, czyli pasuje do R9 480(x) Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

 

Nie 4x tylko 2x i gtx 1070 który ma moc jak scorpio spokojnie daje radę przy 4k więc myślę że spokojnie da radę pod warunkiem że dadzą mocny procek bo pięć niby ma mieć dobrą przepustowość.

 

Jeszcze jak ma być wspierany VR gdzie gry latają w 2x1080p to chyba mocy starczy.

ALe gtx 1070 sam ma 6,5TF a w przypadku xone to 6TF jest cpu+ gpu. zakładając 0,5TF CPu to gpu ma 6,5TF, czyli pasuje do R9 480(x)

 

 

kocham tematy konsolowe na tym forum :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...