Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Można gadać o raku, ale niestety czasy się zmieniają. Statystyczny Amerykanin zajarany technologią zmienia iPhone co rok, więc dlaczego nie ma zmienić konsoli po 3,5? Ja czekam na Scorpio z nowymi grami i liczę, że znowu dostanę konsole która wyznaczy standardy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O toto, ja osobiscie nie mam cisnienia na sprzet, wolalbym gry, nowe ip, rozsadne kontymuacja starych serii (legacy of kain, anyone)?, skonczenie z tymi wszystkimi remasterami robionymi na odwal sie. Zobaczymy w ktora strone pojdzie to wszystko.

akurat reboot legacy of kain był tworzony przez 3 lata i poszedł do kosza

Odnośnik do komentarza

Ja mam wywalone w rozdzielczość, zwisa mi czy 900p czy 1080p czy za rok 4K. To są hasła dobre dla niebieskich januszy i blacharzy, wolę żeby ta moc poszła w lepsze tekstury, efekty, brak doczytywań, płynność, itd.

Co do Scorpio to bardzo ogólnikowo, za rok będzie wiadomo co i jak a tak pozostaje się cieszyć mega grami które zaczną wychodzić od września do wiosny :)

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A Mayttric mówił, że kinect to mus a system ONE jest tak zbudowany, że musi być always online xD

spróbuj zagrać w cyfrówki bez internetu i bez logowania sie bsk nie masz konta domowego. Spróbuj przejrzeć lub zdobyć achievementy offline. Spróbuj zagrać w gre ubisoftu bez logowania sie do uplay. Spróbuj nagrać dvr mub przejrzeć. Skriny i replaye bez internetu. Offline konsole 8 generacji sa prawie, ze bezużyteczne.
Odnośnik do komentarza

wizja tego czym ma być Scorpio jest w powijakach, raz Spencer mówi że bez TV 4K nie ma co podchodzić do Scorpio by potem stwierdzić że w sumie devi wcale nie muszą robić gry w 4K i mogą robić z dostępną mocą co chcą.

 

Tak jak już wspominałem, skok z FullHD do Ultra HD jest o wiele większy niż z HD do Full HD więc potrzeba naprawdę dużo mocy by zapewnić odpowiednią jakość grafiki, 6 tflopsów może nie wystarczyć

Odnośnik do komentarza

Ja mam wywalone w rozdzielczość, zwisa mi czy 900p czy 1080p czy za rok 4K. To są hasła dobre dla niebieskich januszy i blacharzy, wolę żeby ta moc poszła w lepsze tekstury, efekty, brak doczytywań, płynność, itd.

Co do Scorpio to bardzo ogólnikowo, za rok będzie wiadomo co i jak a tak pozostaje się cieszyć mega grami które zaczną wychodzić od września do wiosny :)

Chcesz lepszych tekstur i 900p ? Ta rozdzielczość to zatrzymanie się w erze Xbox'a 360. 

 

Pół roku temu złożyłem komputer (w całości) za 2800zł i wszystko działa w fHD z wygładzaniem do oporu, często w 60FPS - gdybyś widział to w każdej grze, zmieniłbyś zdanie. 

Mam ogromną sympatię do Xboxa - jestem z MSem od lat mimo wielu kiepskich kroków, nie zmienia to faktu że CHCĘ ich nowej-mocnej-konsoli. 

 

Przy drugich Gearsach na X360 zbierałem szczękę z podłogi przy każdym odpaleniu gry, tego chcę od marki Xbox - łoniak tego nie daje, jest dobrze, no i to wszystko.

Odnośnik do komentarza

 

Kolejny wywiad ze Spencerem o sciorpio ale mota sie niesamowicie XD. Ciagle gada o 4k, ze skorpio jest dedykowany 4k ale tak jak pisze Don - sprzet o takiej mocy potrafil by zdzialac cuda w 1080p30fps i miazdzyl graficznie wszystko co wyjdzie w 4k ktore na dzien dobrzy zabierze 3/4 mocy GPU. Jezeli polaczyc to z poprzednim wywiadem w ktorym mowi ze Skorpio to bedzie produkt premium za premium cene to zdaje mi sie ze MS po prostu celuje w nisze ludzi grajacych na PC w 4k i entuzjastow VR ale wtedy cena bedzie kosmiczna, stawiam cos w granicach 800 dolcow, a Xbone One ciagle bedzie produktem na masy. Skorpio sprzeda sie 4x gorzej ale za 4x wyzsza cene i MS zarobi.

 

MS znowu celuje chuyowo bo bedzie mial chuyowego ale taniego Xbona na ktorego wylalo sie tylko hejtu i smiechu i super duper konsole do 4k dla niszy. MS nie ma nic po srodku, nie ma takiego produktu jak PS4 ktore za najlepsza cene dla konsumenta zapewnia najlepsze osiagi.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakby była jedyna opcja graficzna "1080/60" i "4k/30", ktoś by chciał sprawdzić nowy tv to by sprawdził, a reszta grałaby jak baroni :P

 

+1

 

4k30fps do wyboru razem z 1080p60fps, ewentualnie odblokowany framarate albo dynamiczna rozdzialka od zaleznosci kto co woli.

 

No ale tak nie bedzie, juz widze ten pokaz Halo 6 i Forzy 7 ktore wygladaja jak gry z One tylko ze w 4k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...