Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Rayos napisał:

To rusz głową i nie kupuj na premierę, skoro Cię nie porywa :)

No ale przestań mu mówić co ma robić, jezu. 

 

Chce kupić day one to wezmie day one to tylko (pipi),ane 200zł a zachowujesz jakby ktoś ci matkę krzywdził 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rayos napisał:

Rozumiem, że przeczytanie 2 linijek w jednym poście przekracza Twoje intelektualne zdolności, ale mógłbyś chociaż czasem spróbować :gayos: pisałem niżej, że może robić co chce i to nie moja sprawa. 

logika w jednym zdaniu piszesz mu nie kupuj a potem rób co chcesz, zdecyduj się w końcu 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Fanek napisał:

Ja też nie mam mega zajawki na Spidermana, bardziej na Days Gone chyba czekam

5 godzin temu, XM. napisał:

To samo co kolega wyżej - na premierę biore, ale zero podjary.


Strach to pisać, ale... mam dokładnie tak samo jak Fanek - Days Gone to konkret podjarka, a tutaj ot tak sobie... Ale i tak kupię, bo jakoś tak sobie wbiłem w banię, że ma być day-one i chooy. Bardziej czekam na Shadow of the Tomb Raider, które wychodzi tydzień później, więc pewnie i tak Spider pójdzie w odstawkę (no chyba, że jakimś cudem w tydzień uda mi się go wymaksować), ale kasę mam odłożoną na obydwa wrześniowe tytuły, więc żal byłoby nie kupić i nie spróbować na własnej skórze :)

 

Odnośnik do komentarza
The first chapter of Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps is Marvel’s Spider-Man: The Heist, and it will be released on October 23. As you play the base game, you’ll realize that Felicia Hardy, aka Black Cat, is back in town and she’s leaving clues around town to toy with Spider-Man. In Marvel’s Spider-Man: The Heist, she finally reveals herself. Featuring new missions and challenges, as well as a brand new faction of enemies and three additional suits to unlock, you won’t want to miss it.
In addition, we’re also excited to share the full release calendar for the second and third installments of the Marvel’s Spider-Man: City That Never Sleeps:
 
  • October 23: Marvel’s Spider-Man: The Heist
  • November 2018: Marvel’s Spider-Man: Turf Wars
  • December 2018: Marvel’s Spider-Man: Silver Lining
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...