Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko od zapowiedzi gierki, ciągle widzimy gameplay z jedynki. Dochodzą kolejnne gameplaye - z jedynki. A przecież premiera coraz bliżej. Trochę się martwię, tym bardziej że zabuliłem 160 za preordera :sorcerer:

 

To po ch,uj brałes tego preordera? 

Odnośnik do komentarza

 

Tylko od zapowiedzi gierki, ciągle widzimy gameplay z jedynki. Dochodzą kolejnne gameplaye - z jedynki. A przecież premiera coraz bliżej. Trochę się martwię, tym bardziej że zabuliłem 160 za preordera :sorcerer:

 

To po ch,uj brałes tego preordera? 

 

 

I po co co chwilę przypominasz o fakcie bycia preorderowiczem i to jeszcze wersji cyfrowej? xD

 

Nie bój nic, lisek biega i skacze, wygląda okej i raczej tego nie spierdo.lą.

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem mieć tylko exy (lub duże gry AAA) w pudełkach. 15 sztuk na każdą konsolę Sony: PSX PS2 PS3 PS4. W sumie prawie cała kolekcja PS3 wylądowała już zremasterowana na PS4:/ Chyba tylko Motorstorm i RDR jeszcze nie wyszło odnowione.

Na PS4 zrobiłem sobie folder remastery i tam pakuję gierki, które już ogrywałem na starszych platformach. Co dziwne, zamiast grać w nowe tytuły, ogrywam te remastery. Przy tej generacji, mam tylko 4 gry w pudełku i... jakieś 28 gier w cyfrze. Ja już w to wsiąkłem, byłem przeciwnikiem, ale skoro Sony robi czasem promocje lepsze niż na Steam, w dodatku kupuję i mam dostęp do gry, nie muszę czekać na wysyłkę, nie muszę wstawać i żonglować płytami... dla mnie wygoda. Ale nie chcę pisać tu o wyższości cyfry nad pudełkiem, z mojej strony koniec offtopa. Czekam na Crasha i tyle:)

Ps. Dla porównania na PC mam jedną gierkę w pudełku (Ori) i jakieś 600 gier na Steam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...