Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Time Exclusive - i to by się zgadzało pewnie.

Zakładam pewnie 6-miesięcznie okienko, a już na święta Crash wskakuje na wszystkie możliwe sprzęty. 

 

Tym niemniej, dalej to tylko tweet z Playstation Ireland, więc czekamy na jakieś poważne źródło.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Zapewne ex konsolowy (PS4 + Steam), bo byłoby dziwne, gdyby 1-3, będące exami dla PSone wydanymi przez Sony, wyszły na konsole innego producenta. Tak czy siak, Sony hintowało powrót Crasha od listopada 2013 i tego promocyjnego filmiku live-action PS4, więc to trochę słabo wyszło, że nie potrafili zapewnić sobie całkowitej ekskluzywności.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Jak piszę rodi84 dobrze że gra wychodzi na wszystkie platformy i oby się bardzo dobrze sprzedała . Chciałbym zobaczyć nową część Gex-a albo Medievil-a .

 

Nie było takiej informacji.

 

W przypadku bardzo dobrej sprzedaży trylogii rzeczywiście istnieje szansa, że dostaniemy zupełnie nową część Crasha w przyszłości. Ja w czerwcu swoją cegiełkę na pewno dorzucę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://www.ppe.pl/news/49480/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-nie-tylko-na-playstation-4-gra-trafi-na-inne-platformy.html

Zaskoczenie? I tak i nie, ostatnio rozmawiałem o produkcji z GraczDari, który wspomniał znacząco „dam sobie rękę obciąć, jeśli trylogia nie trafi na inną platformę”. Darek przekopał się przed kod witryny Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, gdzie znajduje się „Wybór platformy” – opcja jest aktualnie niewidoczna na stronie, ale po stosownym ogłoszeniu zostanie ujawniona.

 

czy tylko ja znalazłem taką perłę? XDDDDDDDD kisne od godziny 14:40

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ale nie wiadomo, na co jeszcze z czasem ma to wyjść. Równie dobrze te "inne platformy" to może być tylko Steam. Bo właśnie 1-3 to przecież gry Sony były/są, robione przez Naughty Dog, więc bardzo dziwne byłoby, gdyby mogli w nie zagrać ludzie na XOne czy Switch.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ale nie wiadomo, na co jeszcze z czasem ma to wyjść. Równie dobrze te "inne platformy" to może być tylko Steam. Bo właśnie 1-3 to przecież gry Sony były/są, robione przez Naughty Dog, więc bardzo dziwne byłoby, gdyby mogli w nie zagrać ludzie na XOne czy Switch.

 

ten jaki rozgoryczony xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...