Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Ocieka za(pipi)istoscia, 3 platyny to naprawde bedzie wyzwanie

Miałem szczescie miec Demo One z Crash 1 oraz pełna gre ( wtedy jeszcze oryginały)

 

Najbardziej mi sie podoba, ze to jest własnie Remaster jakiego bym sobie zyczyl. POprawiona grafa w spoosb który nie psuje starego odczucia a jednoczesnie jest bardzo ładny. 

Wszystkie platformery z PSX mogliby dla mnie zremasterowac. Akurat tutaj gameplay sie nie zestarzał i bedzie to potezne wakacyjne przezycie

Sprobuje zrobic 3 platyny chociaz nie wiem czy jestem jeszcze tak manualnie zaawansowany jak .... 20? lat temu

Edytowane przez Welna
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Łoooooo, ta muzyczka <33333333 Chyba zaproszę przyjaciół z dzieciństwa i będziemy grać w to, siedząc na podłodze.

 

 

Nigdy nie przeszedłem tego chłopa z zegarami xd Taki ze mnie janusz Crasha.

 

 

Mogliby trochę nasycić te kolory. Strasznie to surowo wygląda.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Na początku miałem małe obawy, ale im więcej materiałów pokazują tym bardziej widać, że nie ma szans, żeby coś tu popsuli. Szykuje się kapitalny remake i wspaniała sentymentalna podróż. Nie mogę się doczekać.

 

A tak swoją drogą to będzie u nas jakaś kolekcjonerska edycja? Czy ten steelbook to tylko w USA? 

Odnośnik do komentarza

Crash ma ten szkopuł, że samo przejście w zwykłym stylu nigdy nie wystarcza. Prawdziwi gracze od samego początku próbowali zdobyć wszystkie gemy. Kurcze, sam nie przepadam za platformówkami, ale Crash to maskotka Playstation co by nie było. Trzeba oddać mu hołd i kupić na premierę, nawet jeśli się tego nie wymasteruje jak przykazuje prawo hardkora lat 90 ;)

Odnośnik do komentarza

W Crasha 3 miałem zdobyte te magiczne 107% (czy ile tam było?). Patrząc na tego remastera mam ogromną chęć zrobić to jeszcze raz! W ogóle trójeczka to moja pierwsza gra na  PS One <3 Jeszcze gdyby zrobili taki remake CTR,  to w ogóle byłbym Wniebowzięty , bo taka gra to by nosem wciągnęła MK 8 od N.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...