Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy mi się wydaje, ale w oryginale jak się zebrało ten pierwszy srebrny diamencik, i się skuło to diamencik przepadał, a tu po checkpoincie gość dalej go ma. To co jeszcze mi się nie podoba to muzyka w oryginale była lepsza, mam wrażenie, że za mocne brzmienia tu są. Poza tymi uwagami również nie mogę się doczekać. Oby tego Panowie nie spieprzyli, a na E3 poproszę zapowiedź CTR.

 

Edit: Specjalnie załączyłem Crasha, aby sprawdzić jak to jest z tymi srebrnymi diamentami podczas skucia, i jest tak samo jak na filmiku. Mój błąd.

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Nie ma co sie znowu doszukiwac rzeczy których nie ma. Wszystko jest tak samo, tylko grafikę podbili.

 

To kwestia perspektywy, ale miałem to samo wrażenie co grzybi. Ochłoń. Przecież nikt nie kwestionuje, że będzie to świetny tytuł.

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma co sie znowu doszukiwac rzeczy których nie ma. Wszystko jest tak samo, tylko grafikę podbili.

 

To kwestia perspektywy, ale miałem to samo wrażenie co grzybi. Ochłoń. Przecież nikt nie kwestionuje, że będzie to świetny tytuł.

 

A gdzie się spiąłem że mam ochłonąć?

Odnośnik do komentarza

Raczej chce uniknąć znowu sytuacji gdzie najpierw był strach ze nie pokazuja nic z kolejnych czesci (grzybiarz) wiec tzn. ze nie ma ich w kolekcji, a teraz widze ze znowu Grzybiarz sie doszukuje, tym razem, ze niedzwiedz jest dalej niz w wersji na psxa.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że ten remak to jakis nowy kult, nie wolno nic złego powiedzieć i w ogóle no ale takie pier dolenie, że inna perspektywa (lmao) to mozna uskuteczniac na forum wp.pl albo onetu. Widac wyraznie, ze w oryginale misiek depcze nam praktycznie po piętach i to nie podlega zupelnie jakiejkolwiek innej interpretacji.

 

Tylko czy to ma jakies znaczenie? Biegnie to biegnie, po ch to roztrzasac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...