Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

cisnij do przodu i rozbijaj skrzynki z czasem, zbieraj maski aku aku. jak bedziesz mial trzecia, no to sun przed siebie caly czas i przy rozwidleniu wybierz prawe przejscie, dotknij skrzyneczki metalowej z wykrzyknikiem, poczekaj jakies 2 sekundy az sie pojawi wystarczajaco duzo skrzynek przed toba i po prostu przebiegnij przez nie, maska je zniszczy za toba, a czekajac te 2 sekundy upewnisz sie, ze nie przejdziesz przez wszystkich bez spadania w przepasc. teraz to juz tylko biegiem do mety, moc maski Ci starczy do konca poziomu, tym sposobem zrobilem zloto za 2 razem gdzie braklo mi niewiele do platyny ;) 

 

a ja wczoraj spedzilem godzine na drugim moscie z time trialem. dochodze do polowy i dalej wymiekam, ale to dlatego, ze ucze sie chodzic po linie, mam ambitny plan przejsc mozliwie duzo po linach, unikajac skakania po zolwiach, nawet tych odwroconych i pod koniec etapu, bo skakanie po nich strasznie zwalnia i nabija niepotrzebnie sekundy :cool: czuje sie coraz pewniej z tym i wlasnie dochodze mniej wiecej do polowy glownie na samej linie :potter: 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to do teraz nie wiem jak przeskoczyc tamte 3 ogniste platformy z jedynki bez użycia totema. :) Takich sytuacji w obydwu częściach już miałem kilka.

 

Skoki w dwójce i trójce są "naprawione", bo nadal trzeba skakać od linijki, ale ten ślizgoskok trochę pomaga, bo teoretycznie można wślizgnąć się częściowo Crashem na lawę/przepaść i potem skoczyć i gra nie zalicza tego jako zgon. :v

 

Mimo to jakoś tak wciąga to (pipi), chyba se pobiegam w time triale z jedynki jak skończę trójkę. I zobaczę w końcu jakie są tam ukryte trofea, bo praktycznie żadnego nie odblokowałem...

 

Powiem tyle - obserwuj otoczenie! Nie skupiaj się tak bardzo na oczywistych drogach :D Może jest jeszcze jakieś wyjście... A jeśli nie chce ci się szukać, to napisz PW, to powiem co i jak :D

Edit: w sumie kolega wyżej zapodał filmik z jeszcze szybszym sposobem.

 

a ja wczoraj spedzilem godzine na drugim moscie z time trialem. dochodze do polowy i dalej wymiekam, ale to dlatego, ze ucze sie chodzic po linie, mam ambitny plan przejsc mozliwie duzo po linach, unikajac skakania po zolwiach, nawet tych odwroconych i pod koniec etapu, bo skakanie po nich strasznie zwalnia i nabija niepotrzebnie sekundy :cool: czuje sie coraz pewniej z tym i wlasnie dochodze mniej wiecej do polowy glownie na samej linie :sorcerer:

 

Jak się nauczysz chodzić po linie, to równie dobrze będziesz mógł na legalu przejść ten level. To bardzo trudna sztuka ale uczy wyczuwania skoków w grze. W zasadzie to bezpieczniej jest przejść go po moście niż po linie. Na YT widziałem filmik, gdzie gość przeskakuje zwyczajnie niektóre większe dziury i zdobywa platynę bez pomocy lin.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

No i grobowce :banderas: Chyba moje ulubione:

 

 

Reasumując:

 

 

- dżungla

- grobowce

- świątynie

- industrial

- mosty w chmurach

- zamek

- levele jeżdżone

- levele uciekane

 

 

Jak na grę z 26 poziomami jest nieźle.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem ile się im tego sprzedało. Znajomy pukał się w czoło, że preorder zamawiam, bo preorderzy to frajerzy i przecież dla mnie nie zabraknie. Dobrze widzieć, że forumek napyerdala. Wyjście tej gry na inne platformy i dobra sprzedaż to klucz do wskrzeszenia SPYRO.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...