Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jak tak czytam niektóre osoby, że soulsy, że się nie da, jak wy przechodziliście gry na psxie? W trybach hard na 100% itd? Czy to skill spadł przez uproszczone gry czy wtedy nie graliście? Nie piszę tylko o crashu, pamiętam choćby gpolice, medievila, croca na 100% się robiło bez większych problemów. Teraz gry typu dark souls przynajmniej dla mnie nie są zbyt trudne jak np. Bloodborne gdzie niektórzy bossowie lecieli za jednym razem. Tzn mam świadomość, że w crashu bardziej chodzi o sterowanie ale przecież takie kiedyś było, pamięta ktoś jaki jest input lag w tekkenie 1 i 2? Gdzie chyba wypada 1,5 sekundy?

Odnośnik do komentarza

Frredy - musisz albo zdobyć gem określonego koloru na innym poziomie, albo zrobić no death run.

 

Fizyka niby nie taka jak w oryginale, ale dalej jest płynniutko jak się gra time triale :obama:

 

 

Cudowna składanka. Wczoraj z koleżką przy 0.7 i piwkach rozpracowywaliśmy gierkę i było przezacnie, jest klimat. Czułem się jak za małolata przy PSXie, tyle że wtedy była cola zamiast alkoholu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi się jakoś gorzej skacze. Wydaje mi się, że nie były to skoki co do piksela

Niech się wypowie ktoś, kto grał w oryginał, bo jak dla mnie to padaka z tymi skokami i największa trudność, ale to jest "do przeskoczenia" :) i nauczenia przynajmniej stopniowego.

Edytowane przez dKc
Odnośnik do komentarza
@shinian: Możliwe, że tak samo jest w remake'u, jednakże 6 żyć z tego bonusowego etapu zdobyć można wielokrotnie. Wystarczy po zaliczeniu planszy bonusowej wyjść na wyspę i rozpocząć planszę od początku. Działa, bo złoto za 99 żyć mam już na koncie.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

 

Mi się jakoś gorzej skacze. Wydaje mi się, że nie były to skoki co do piksela

Niech się wypowie ktoś, kto grał w oryginał, bo jak dla mnie to padaka z tymi skokami i największa trudność, ale to jest "do przeskoczenia" :) i nauczenia przynajmniej stopniowego.

 

Przesyłam na jutubca filmik z ogranej wersji na emulatorze. 0 skucia!

Żeby ten Crash czasem nie okazał się taką "odnowioną" wersją jak przy Tony Hawku, gdzie całkowicie zmienili fizykę gry.

Odnośnik do komentarza

 

Mi się jakoś gorzej skacze. Wydaje mi się, że nie były to skoki co do piksela

Niech się wypowie ktoś, kto grał w oryginał, bo jak dla mnie to padaka z tymi skokami i największa trudność, ale to jest "do przeskoczenia" :) i nauczenia przynajmniej stopniowego.

 

Podobno w dwójce i trójce to tak nie przeszkadza, ale w jedynce mam spore problemy, na poziomach z mostem często ginąłem przez źle wykonany skok pomiędzy mostkami i po odbiciu od żółwia, mimo że byłem na 100% pewien że dobrze odmierzyłem odległość, np tutaj na początku o tym wspominają, i że w oryginale tego nie było, też nie pamiętam żebym w oryginalnej trylogii miał kłopoty ze skokami https://www.youtube.com/watch?v=gN6HSw3mpxs

Odnośnik do komentarza

Trójka prawie wyplatynowana. Jeszcze tylko kilka gemów i 14 time triali na złoto - definitywnie najprostsza część serii. Dwójkę może też oplatynię, ale do jedynki nie ma szans podejść - te levele są makabrycznie ciężkie i zrobienie złota bez skuchy na każdym z nich jest przy moim poziomie cierpliwości niemożliwe. Dark Souls normalnie :). Ta trylogia to jedna z najzaje.bistszych rzeczy jakie mi się przytrafiły w growym światku. Petarda.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

 

 

Ok czyli Fanek lyka wszystko day one, ewentualnie zawsze prawilnie prosto od Sony. Ze sklepu cyfrowego rozumiem?

Nie wszystko, ale tu w cenie 139-149zł dostajesz 3 świetne gry, nie chodzi tylko że są to klasyki, ale to naprawde bardzo dobre gry.

Do tego ta oprawa wygląda super (minus tylko te 30fps) więc nie wiem jak można cebulić przy takiej premierze :rolleyes:

Do tego używki pojawią się pewnie dopiero za 2-3 tygodnie, bo gry jest sporo.

A gdzie jest zapis o zakazie cebulowania? Grania mam pod sufit to dokupie Crasha bo dzien premiery? No nie.

 

Wieśka też brałeś w używce? :)

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem Crasha na premierę, choćby dlatego, żeby na takie perełki "głosować portfelem". Gdy wybrałem się w piątek do sklepu, moim priorytetem było ELITE Dangerous, które dla mnie jest prawdziwym powrotem do dzieciństwa (Frontier na Amidze prawie ćwierć wieku temu), ale wiedziałem że Crash musi zawitać u mnie na półce, mimo że dopiero za chwilę odpalę go po raz pierwszy (wybaczcie, ale latanie stateczkiem po ogromnym kosmosie mnie wciągnęło:)).

I uwierzcie mi - mam w co grać na kilka lat w przód - tyle tego mam na półkach, ale nie wyobrażałem sobie, że mogę nie kupić trylogii rudego na premierę - no po prostu nie wypada :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Dwojka preorder, trojka day one. Bo nie bylo w co grac. A hype na Wieska byl dla mnie o wiele wiekszy niz na remaster Crasha.

To jest remake trylogii.

 

Choćby za to co powiedział Szymon z PS Polska - twórcy nie mieli dostępu do kodu źródłowego. Choćby za tak wykonana robotę należy ich wesprzeć portfelem. Jak nie w premierę to później.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...