Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Za(pipi)iście się to prezentuje, ale wolałbym żeby wzięli się za Medievil ewentualnie Spyro chociaż pewnie po Crashu zweszą hajs na takich rimejkach i doczekamy się kolejnych klasyków.

Medievil to jest moje ostatnie życzenie z gier z psx'a. Wiekszosc marek sie rozwinęła, jak: MGS'y(a nawet zdążyła zakończyć xD), Finale, Silenty, Residenty, T.Hawk'y, GT, GTA, Tekkeny itp.

 

Crash wychodzi następny, a po nim  Rollcage w postaci Grip'a.  Jaram sie. Dzięki takim grom, wciąż czuje sie młody. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście się to prezentuje, ale wolałbym żeby wzięli się za Medievil ewentualnie Spyro chociaż pewnie po Crashu zweszą hajs na takich rimejkach i doczekamy się kolejnych klasyków.

 

Stawianie na Spyro ma sens, bo Skylanders stracił swoją popularność (delikatnie mówiąc), a samo IP dla Activision jest ciekawe, bo nadal istnieje w świadomości graczy. Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby po Crashu, następny byłby Spyro.

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, kiedy gra faktycznie może zadebiutować? Wiadomo, że główny wpływ na datę premiery będzie miało Activision, więc ja obstawiałbym niestety koniec roku. Acti chyba nie wydaje gier przed końcem roku?

 

Ja stawiam na dwa terminy:

 

1. Koniec Sierpnia 

2. Początek Grudnia

 

Skoro ACTI nie określiło się precyzyjnie, to stawiam na pesymistyczny wariant z potwierdzeniem daty w okolicach E3. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że ta gra trafi szybciej po nowym roku, może pierwszy kwartał niż byśmy się tego spodziewali. Jak patrzę na gameplay gry to jest praktycznie na ukończeniu developingu.

 

Gameplay to może i tak, ale z poziomami to mogą być jeszcze daleko w lesie. Póki co to pokazali dwa levele bodaj z jedynki i jakieś fragmenty m.in chyba z trójki. Ja tam na Q1 bym się nie nastawiał, zwłaszcza że HORIZON ma być w marcu (niby inny target, ale SONY raczej nie wydaje exów(?) jeden po drugim). Styczeń - luty? to by się już tym chwalili. 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

 

Wydaje mi się, że ta gra trafi szybciej po nowym roku, może pierwszy kwartał niż byśmy się tego spodziewali. Jak patrzę na gameplay gry to jest praktycznie na ukończeniu developingu.

 

Gameplay to może i tak, ale z poziomami to mogą być jeszcze daleko w lesie. Póki co to pokazali dwa levele bodaj z jedynki i jakieś fragmenty m.in chyba z trójki. Ja tam na Q1 bym się nie nastawiał, zwłaszcza że HORIZON ma być w marcu (niby inny target, ale SONY raczej nie wydaje exów(?) jeden po drugim). Styczeń - luty? to by się już tym chwalili. 

 

Z trójki chyba nic nie było. Według mnie, niestety, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, ale z tego co widać to jest na co czekać. :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chrno-x to ładnie wyjaśnił 2-3 strony temu. 

 

 

 

 

A ja zadam takie pytanie: Czy gdziekolwiek było mówione, że ta trylogia będzie exem na PS4? W końcu marka należy do Acti, więc istnieje szansa, by ta trylogia wyszła na inny sprzęt... Prawda? :dog:

 

Tak, marka należy do Acti. Ale to Sony publikowała 3 pierwsze części, więc akurat do nich prawa ma japońska korporacja. Zresztą wersje z PSX są ekskluzywne dla PSN, więc... sam sobie odpowiedz. Nie po to Sony dogadywało się z Activision w sprawie powrotu Crasha, aby wrzucać to jeszcze na jakieś Xboxy. ;)

 

 

Akurat Sony nie posiadało wyłącznych praw do pierwszych trzech części ponieważ prawa również posiadało wówczas Universal Studio (należące później do Vivendi) to raz, dwa po przejęciu przez Acti praw do marki Sony ma do tej pory wyłącznie prawa do dystrybucji cyfrowej i portowania oryginalnych trzech części na swoje platformy bez zbędnego proszenia się.

Nie posiada jednak prawa do marki aby pierwsze trzy tytuły lądowały wyłącznie na ich konsole, tym bardziej że N Sane Trilogy to remake, który nie wyszedł na PSX'a. Jedynie aby był to ex na PS4 to Sony musiałoby maczać palce przy produkcji tej gry i być jednym z oficjalnych wydawców na cały świat. W skrócie musiałaby być powtórka rodem z MGS Twin Snakes na GaCka (który nigdy nie wyjdzie poza platformy Nintendo bo posiada część praw do tego Remake'a a Silicon Knights już nie istnieje). Ja jestem bardziej niż pewien iż gra wyjdzie na X'a i Steam ale po kilku miesiącach lub po roku, ponieważ Activision nigdy nie bawi się w gry na wyłączność, co najwyżej w czasowe exy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...