Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

A widzieliście ofertę sklepu Komputronik w serwisie Allegro? Na chwilę obecną chyba najlepsza z możliwych opcji. Sam też się zastanawiam skąd mam ją brać. Cena 1379 złotych wydaje się najlepszą a i sklep nie taki kogucik. Poniżej wklejam link:

 

http://allegro.pl/ms-xbox-one-s-xone-x1-500gb-fifa-17-xbl-6m-ea-i6463149773.html

 

Co w tym jest najlepszego, skoro jest tylko Fifa a na np. karen za 20zł więcej masz to samo + Forze Horizon 3...

 

Ciekawe gdzie jest ta oferta. Ja zauważyłem na Karen za 80 złotych więcej to samo + Dying Light podstawowe. Chyba, że już za późno i Forza 3 zniknęła.

 

Z innej beczki - Komputronik zamierza wysyłać zestawy 28.09 z uwagi na premierę dołączanej do zestawu Fify 17 w dniu 29.09 - tylko jakie to ma znaczenie? Przecież grę pobierasz i wisi na dysku, nie możesz jej uruchomić. Co to ma do wysyłki konsoli po jej premierze 22.09? Chyba, że rozmawiałem z jakąś niedoinformowaną konsultantką na infolinii sklepu Komputronik - inna sprawa, że była dość opryskliwa. Sam już nie wiem skąd brać, ratujcie! Komputronik (Allegro) ma chyba najtaniej bo 1379 złotych z Fifą 17, GOLD'em na 6 miesięcy i EA ACCESS na 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki stary, już zamówiłem! Dorzuciłem do zestawu jeszcze Quantum Break w promocyjnej cenie i mi wyszło 1438 złotych za cały zestaw z odbiorem osobistym w Gliwicach - jestem zachwycony, co za cena!  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ja nie mialem problemu ostatnio cos zamawiają z odbiorem w komputroniku, na grupie nintendo też rzucili kilka sztuk limiki Fire Emblema na 3dsa w normalnej cenie ~400zł i ludzie, którzy zamówili też dostali więc nie byłbym taki pewnien czy tutaj też nie zrealizują.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z karenu korzystałem często, ogólnie w praniu zawsze był 1 dzień roboczy na dostawe to było 3 dni robocze, a jak 3 dni to był tydzień. Ceny mają ok, ale jak jest czegoś premiera np gry albo zależy wam na prędkości realizacji no to niestety. Zamawiałem splatoona to 2 tygodnie czekałem i sie nie doczekałem, jeszcze chyba kolektorke diablo mnie wyrukali.

Jest też pro tip. Karen to to samo co komputronik, możesz kliknąć zamówienie tego bąka z odbiorem w salonie, gdyby nie zrealizowali zamówienia na czas, można sie przejść bezpośrednio do komputronika i jeśli towar mają tam od ręki dostępny to ci sprzedadzą "na to zamówienie", mają burdel w logistyce i kilka razy tak mi sie udało. Zamówiłem np Bayonette na wiiu do odbioru w sklepie stacjonarnym, gra byłą dostępna od ręki 3 sztuki na stanie, czekam 3 dni żadnego potwierdzenia, jestem w komputroniku patrze, są 3sztuki biorę do ręki i mówie wtf? a oni, że czekają na dostawę z magazynu bo automat u nich nie ogarnia, że można zdjąć gierke ze stanu i przyśpieszyć wszystko. Albo pracownikom się nie chce, nie wiem nie wnikam, zarobiony jestem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

aaa XD pamiętam, była kuriozalna sprawa, kupowałem 2dsa, była ostatnia sztuka jeszcze w megastorze w warszawie, klikam przez internet, 3 dni robocze, spoko czekam. Po tygodniu dostaje info ze do odbioru, okazało się, że aby zrealizować zamówienie odesłali tego 2dsa z megastoru na magazyn główny do poznania i odesłali go z magazynu do magastoru w którym był wcześniej XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem na infolinię do Karen i otrzymałem informację, że czekają na dostawę zestawów z Xbox One S ale Pani zapewniała mnie, że w przyszłym tygodniu zamówienie zostanie zrealizowane. Dziękuje, że łaskawie otrzymam konsolę zakupioną w przedsprzedaży kilka dni po jej oficjalnej premierze.

Tak jak pisali poprzednicy z tym terminem w Karen to mogą być jaja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...