Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz kiedy plejka będzie rozgrzana do czerwoności to te dwa-trzy weekendy bez Forzathonu jakoś sobie poradzę. Czyli zamawiam kuriera od MS-u bezpośrednio, nie muszę nic z Euro załatwiać?

Aaaa FH3 jest play anywhere, będzie grane na smoku przecież :banderas:

Odnośnik do komentarza

Teraz kiedy plejka będzie rozgrzana do czerwoności to te dwa-trzy weekendy bez Forzathonu jakoś sobie poradzę. Czyli zamawiam kuriera od MS-u bezpośrednio, nie muszę nic z Euro załatwiać?

 

Z tym świerszczem u Ciebie to trochę dziwna sprawa. Ja też go miałem w moim premierowym facie. Już miałem oddawać na gwarę, kiedy po któryms tam apdejcie dasha problem ustąpił jak nożem uciął i do dziś nie powrócił. Wokół konsoli panuje cisza jak na powierzchni Księżyca...

Odnośnik do komentarza

Po co oddawać skoro ten typ tak ma? :reggie:  wróci to samo.

Nie wiem, słyszałem, że ludzie wymieniali. Świszczy jak poje,ban, jakby wiatrak był źle nałożony na łożysko czy coś takiego (nie znam się). Nie wydaje mi się, żeby to miało być normalne. Fat był cichutki, to już PS4 jak zacznie szumieć tak nie wkurza.

Odnośnik do komentarza

Generalnie gdyby te świerszczenie wymieniać to myślę połowa eSek musiałaby iść na serwis a słychać bo nad wiatrakiem są te otwory i nic nie tłumi tego dźwięku, albo to wydmuchiwane powietrze przez te otwory daje taki efekt "gwizdania" :reggie: Wbudowany zasilacz i więcej ciepła wymaga szybszych obrotów wiatraka więc coś za coś. Ps4 ma inną budowę i powietrze kołuje się po konsoli i wychodzi bokiem a nie pionowo jak w eSce i stąd inne dźwięki i też jestem zdania, że lepiej posłuchać odkurzania na ps4 niż świerszcza na X.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo to właśnie nie jest szum powietrza, a moim zdaniem wiatrak przy każdym obrocie generuje w miejscu mocowania. Szum powietrza jestem w stanie znieść, generalnie jest niższej częstotliwości i tak nie drażni. A świszczenia nie cierpię, jeśli są jakieś modele pozbawione tego problemu to raczej będę próbować na taki trafić.

Odnośnik do komentarza

U mnie nie jest, aż tak głośne abym zwracał na to uwagę ale mam wrażenie, że co pełny obrót wiatraka jest pewien dźwięk. Położę dzisiaj telefon z apką do mierzenia decybeli na tej kratce gdzie jest wiatrak i zostawię info jaki wynik i możemy porównać.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

 

Po co oddawać skoro ten typ tak ma? :reggie: wróci to samo.

Oczywiście ze nie. miałem 500gb storm grey zero swierszczenia, super cicha teraz mam 1tb biała i to samo

 

 

 

to samo zero odgłosów o których kruk mówi więc warto oddać do naprawy. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Po co oddawać skoro ten typ tak ma? :reggie: wróci to samo.

Oczywiście ze nie. miałem 500gb storm grey zero swierszczenia, super cicha teraz mam 1tb biała i to samo

 

 

 

to samo zero odgłosów o których kruk mówi więc warto oddać do naprawy. 

 

Biała eSka 500 GB, cisza jak makiem zasiał, ale trzeba przyznać, że ciepła sporo oddaje.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zachciało mi się eski...

Wczoraj przyszła paka z MS w UK. I co? Oczywiście trafiłem na egzemplarz świerszczący, FAT prawie sprzedany! Nie będę go wysyłał na serwis, bo mogę trafić na inny egzemplarz z tą samą przypadłością.

Liczę na to, że któregoś pięknego dnia po prostu ten hałas się uspokoi :)

Kilka osób pisało, że po aktualizacji konsoli świerszczczenie ustąpiło.

Mam bardzo wydzielony słuch i muszą mnie to, więc chyba muszę zrobić...vol+...i wtedy problem będzie rozwiązany.

 

Nadzieja matką głupich :)

Z drugiej strony każda matka kocha swoje dzieci :)

Edytowane przez Tomtu
Odnośnik do komentarza

Raczej niemożliwe, żeby aktualizacja cokolwiek zmieniła poza hm.. zjechaniem z liczby procesów = mniejszym ciepłem, to i wentylator się wolniej kręci...
ale to i tak żadne rozwiązanie, raczej przypadkowość i nowe mity związane ze świerszczeniem

w necie można kupić wiele wentylatorów które pasują do obudowy (i radiatora), jedynie mocowanie może być problematyczne
istnieją nawet zestawy elementów do naprawy podstawowego wentylatora - ale opinie są takie sobie

problemem jest to, że bubel zszedł z taśmy produkcyjnej w dużym nakładzie i większość S'ek ma wadę.
w sumie FAT jest tak doskonale bezszelestny, że do tej pory nie chcę Ski, w końcu nawet model bez świerszcza będzie głośniejszy
(obok Xbone stoi ps4 z wydania cuh-1214b i szum powietrza bywa wku.wiający) 

człowiek się przyzwyczaił do dobrego... magnetowidu : )

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...