Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Mam X S data produkcji 2017-10 - jest cichutko ładnie pięknie, ale po 3 miesiącach kapnąłem się, że jak konsola jest wyłączana, a przewód zasilania jest wpięty i jak się zbliży ucho do otworów wentylacyjnych od góry to słychać takie cichutkie brzęczenie, to jest normalna sprawa jakaś?

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie mam ustawionego trybu instant on, mam oszczędzanie energii. To nie jest odgłos dysku ani napędu, to jest coś jak jakiś elektro-brzęczek ;P Nie zauważyłem tego przez 3 miesiące odkąd mam ten sprzęt, ale słychać to wieczorem jak już jest cicho naokoło i ale tylko jak się zbliży ucho do konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
14 minut temu, Marcin_wawa napisał:

Warto brać jeszcze Skę? OLEDa kupię dopiero razem z nową generacją konsol. Teraz mam telewizor full hd. Czy może dla samej wydajności konsoli warto kupić X?

Horizon 4 w 60 fpsach będziesz miał w Xie. Myśle, że warto. 

Odnośnik do komentarza

Jak nie masz jeszcze Xboxa to najlepiej brać Scorpio. Nie potrzebujesz tv 4K, żeby czerpać korzyści z mocy tego potwora, gry są downscalowane z 4k do 1080p, dużo gier dostaje kopa w postaci lepszych FPS czy rozdziałki i to po prostu widać i czuć. No i pięknie wygląda, ergonomia pracy jest fenomenalna i myślę, że w ten albo inny sposób finalnie Xbox One X będzie kompatybilny z nowym Xboxem :)  No chyba, że faktycznie zamierzasz grać w jakieś fortnite, fify czy inne cody przy piwie wieczorem dwa razy w tygodniu, to w sumie to obojetne co wezmiesz :sapek: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
13 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

moze mi ktos powiedziec czy jest jakas roznica wjakosci HDRu wzgledem KoXa??

Jest ale chyba bardziej się to rozbija o 4k. Znaczy w 4k hdr jest lepszy bo i całośc jest bardziej ostra.  Ważny też przy hdr jest dalszy plan- w konsoli słabszej często bardziej rozmazany. Chociaż nie narzekałem na jakośc hdr nawet w rozmazanym ffXV. Ogólnie dopiero przy obejrzeniu jakiejś gry na koksie w 4k z hdr zrozumiesz róznicę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...