Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt wciskającego się  przycisku miałem już w ostatniej wersji pada do X360. Najzabawniejsze, że padzior do wersji 360 elite śmiga do dzisiaj (prawie 10 lat), wymieniłem jedynie gałki, bo poprzednie się przetarły. Teraz pada katują dzieciaki i dalej działa.

 

A tu takie brzydkie rzeczy o nowych dżojach mi piszecie... 

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie pada do eSki, mam głupie wrażenie, że jest niedokładnie spasowany, dwie części obudowy, te pod lewym spustem, nie są w jednej płaszczyźnie i przyznam szczerze, że palec, który tam zazwyczaj spoczywa nie czuje się komfortowo. Ostre krawędzie najzwyczajniej przeszkadzają. Też tak macie?

 

Wygląda na to, że podlega to wymianie, ale chyba przeboleję, bo co najmniej 2 tygodnie bez pada nie da rady wytrzymać.

Mam dwa nowe, jeden jest nieco źle spasowany, chociaż nie powoduje to dyskomfortu, drugi niby dobrze, ale skrzypi podczas gry. Ale w starszych padach też trafiały się gorzej zmontowane egzemplarze.

 

Irytujące, bo pady nie są tanie, a nie są zrobione z drogich materiałów, więc przynajmniej mogłyby być porządnie złożone. 

 

Do tego nie chciały mi działać z aku AA działającymi z poprzednimi padami, musiałem kupić nowe eneloopy. 

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Czeka mnie zakup dwóch dodatkowych padziorów, czyli jakieś 500 zł, bo dla dzieciaków chcę wziąć te cieniowane bądź kolorowe. I weź tu się nie w(pipi) na złe spasowanie jak taki wydatek po drodze. 

Chyba, że cebula gdzieś się trafi, wtedy w (pipi)e mam kolory.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Można zawsze kupić w dobrym sklepie przez neta i odesłać jeśli będzie źle. Ja w sumie się zastanawiałem nad wymianą, ale odechciało mi się i dałem ten nieco skrzypiący (dawn shadow, skądinąd piękny) na zapasowy/imprezowy.

 

BTW zauważyłem też inny problem dla osób podłączających słuchawki. Są słyszalne różnice jeśli chodzi o szumy na słuchawkach zależne od egzemplarza pada. W jednych szumów prawie brak, w innych są zdecydowanie słyszalne. Mówię o samym podłączeniu w dashu i ostawieniu głośności, nie o dźwięku z gry.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Z jacka nie korzystam, mam słuchawki pod optyka podpięte, co do padów dla dzieci, że drogie, prawda, ale jakie :banderas:

No i zawsze to pomysł na prezent na nadchodzące urodziny.

 

Miejsca na te dżoje mieć nie będę, 3 do X360, 3 do One :D

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Czeka mnie zakup dwóch dodatkowych padziorów, czyli jakieś 500 zł, bo dla dzieciaków chcę wziąć te cieniowane bądź kolorowe. I weź tu się nie w(pipi) na złe spasowanie jak taki wydatek po drodze. 

Chyba, że cebula gdzieś się trafi, wtedy w (pipi)e mam kolory.

chcesz namiary na kolesia co sprzedaje nówki za 100zł? (czarne day one)

ma też 2 sztuki lunar white za 190 i i elite za 420

Odnośnik do komentarza

Widziałem podobne ogłoszenie na olx, koleś w Białymstoku sprzedaje nówki wyciągane z bundli za 117, właśnie czarne day one

https://www.olx.pl/oferta/sklep-nowy-pad-do-xbox-one-i-one-s-gwarancja-12-miesiecy-b-stok-CID99-IDiZjJD.html#93635cc55e

 

Zastanawiałem się nad tym, ale jakoś podejrzenie mi to wygląda.

Odnośnik do komentarza

To niekoniecznie musi by wina konsoli. Mój router tak ma i zdarza sie, źe przy większym obciążeniu potrafi wariować, ale to 12 letni staruszek i już nastepcy potrzebuje.

 

Co do padów kusi mnie by zaryzykować i wziąć. Jestem w trakcie prowadzenia wewnętrznej walki.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej był wykonany Day One imo - jak go trzymałem w rękach to miałem wrażenie że komuś można łeb rozwalić i padowi się nic nie stanie. Nic w nim nie skrzypiało, idealnie spasowany a i materiał wydawał się lepszy od pada którego miałem w zestawie z Fatem.

Pad z zestawu poleciał na gwarancję, skrzypiał jak ja pier.... ale jakoś to przebolałem. Dopiero jak gałka się zrypała i sama przestawiała kamerę to odesłałem i dostałem nowego.

Pad od eSki miałem idealnie spasowany i był najwygodniejszy dzięki zastosowanym materiałom. 

Odnośnik do komentarza

Z moim od fata jest wszystko sponio, spadł kilka razy i zaczął mu trigger squekować nie wiem jak to nazwać skrzeczał jak kaczka, nasmarowalem sprężynkę i jest elegancko. Ten pad jest fantastyczny. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Byłby lepszy gdyby obudowa spodu składała się z jednej części jak w padzie od X360 zamiast trzech jak obecnie. Stąd biorą się potencjalne trzeszczenia i złe spasowanie.

 

Pad Elite można za to stosować w samoobronie :p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś oddawał One S na gwarancji? Z tymi świerszczami och,ujeć można, autentycznie prawie że żałuję zmiany z fata. Jak długo to trwa, jak wygląda procedura? Konsola brana z Euro RTV AGD, zamawiana z neta, odbierana w salonie.

Odnośnik do komentarza

door to door pewnie jak przy x360 (mam tylko z tym doświadczenie) . Zamawiasz serwis na stronie dostajesz do druku dla kuriera list przewozowy. Pakujesz i czekasz na kuriera.  Z tego co tu czytałem to trwa to szybko w miarę 2-3 tygodnie bez xboxa najwyżej 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...