Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po co przepłacać? W Euro rtv macie za 239 z darmową wysyłką i odbiorem w salonie :D

 

Wychodzi na to samo jak masz salon X-Kom w swoim mieście. Też można wybrać odbiór osobisty i nie płaci się za wysyłkę.

Tak czy inaczej, czekam na pierwsze opinie na temat tego pada. Jak ktoś kupi, to niech się podzieli wrażeniami.

Odnośnik do komentarza

Z tą nową S-ją to niezłe jaja. Bylem dzisiaj w Jowiszu w gdyńskiej Rivierze. Chciałem obejrzeć jak wygląda pudełko itp. Tymczasem okazało się, że na caly sklep przyszła 1 (słownie: jedna) sztuka! No to se obejrzałem XD

 

Słyszałem, że 100 sztuk na całą polske M$ rzucił. 

 

 

:yao:

Odnośnik do komentarza

Ja już też mam swoją wersję na której będę chciał jutro zrobić porządne testy odnośnie działania UHD. Szczególnie jak sprawuje się player Ultra HD Blu-ray czy scalowanie 4K z nowymi telewizorami a trochę mamy ich akurat w testach. OLEDa czy najwyższego Samsunga z HDR itd. Dam znać.

 

1.jpg

Edytowane przez -gmeru-
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale krótka zajawka: https://www.facebook.com/HDTVPolska/videos/10153935778127017/

 

I mogę na gorąco napisać zanim skleję materiał:

 

1. Poszła aktualizacja nieco ponad 1GB na dzień dobry

2. Filmy na Ultra HD Blu-ray łyka aż miło. Skoro najtańszy player na rynku i jeden z dwóch (Samsung i Panasonic droższy za ponad 3K) kosztuje 1999zł to można się poczuć, że albo mamy gratis konsolę albo odtwarzacz

3. HDR działa - aktywujemy go w konsoli oraz jak trzeba także w konkretnym TV. Oczywiście bez gier bo te dopiero wyjdą: Forza 3 czy GOW4

4. Filmy na YouTube idą w Full HD :( Netflix musi iść ale jeszcze sprawdzę.

5. Upscal jeszcze sprawdzam ale mamy na lewym TV starego Xboxa a na prawym nowego więc wyjdzie ;-). Oczywiście domyślam się, że różnice pewnie z mega lupą... ale ok. Zanim to potwierdzę to wolę zobaczyć.

Edytowane przez -gmeru-
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale krótka zajawka: https://www.facebook.com/HDTVPolska/videos/10153935778127017/

 

I mogę na gorąco napisać zanim skleję materiał:

 

1. Poszła aktualizacja nieco ponad 1GB na dzień dobry

2. Filmy na Ultra HD Blu-ray łyka aż miło. Skoro najtańszy player na rynku i jeden z dwóch (Samsung i Panasonic droższy za ponad 3K) kosztuje 1999zł to można się poczuć, że albo mamy gratis konsolę albo odtwarzacz

3. HDR działa - aktywujemy go w konsoli oraz jak trzeba także w konkretnym TV. Oczywiście bez gier bo te dopiero wyjdą: Forza 3 czy GOW4

4. Filmy na YouTube idą w Full HD :( Netflix musi iść ale jeszcze sprawdzę.

5. Upscal jeszcze sprawdzam ale mamy na lewym TV starego Xboxa a na prawym nowego więc wyjdzie ;-). Oczywiście domyślam się, że różnice pewnie z mega lupą... ale ok. Zanim to potwierdzę to wolę zobaczyć.

Dawaj dawaj ten materiał, bo ciekaw jestem jaka będzie różnica, fakt że póki co nie ma gier z hdr,ale zawsze coś można się ciekawego dowiedzieć.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...