Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aż strach będzie wrzucić fotkę do zakupów growych :kaz:

 

A tak serio, PS4 jeszcze nie kupiłem, w domu siedzi TV 4k, cena wydaje się, że będzie spoko. Akurat do zakupienia na święta, kurz trochę opadnie i będzie wiadomo co i jak z relacji pierwszych konsumentów. W sumie pasuje mi to :dunno:

Odnośnik do komentarza

Aż strach będzie wrzucić fotkę do zakupów growych :kaz:

 

A tak serio, PS4 jeszcze nie kupiłem, w domu siedzi TV 4k, cena wydaje się, że będzie spoko. Akurat do zakupienia na święta, kurz trochę opadnie i będzie wiadomo co i jak z relacji pierwszych konsumentów. W sumie pasuje mi to :dunno:

 

Dla osob ktore nie maja PS4 jest to za(pipi)ista opcja, a jak masz tv4k to juz w ogole nie ma nad czym sie zastanawiac.

 

Gorzej z reszta osob :dog:

Odnośnik do komentarza

 

Aż strach będzie wrzucić fotkę do zakupów growych :kaz:

 

A tak serio, PS4 jeszcze nie kupiłem, w domu siedzi TV 4k, cena wydaje się, że będzie spoko. Akurat do zakupienia na święta, kurz trochę opadnie i będzie wiadomo co i jak z relacji pierwszych konsumentów. W sumie pasuje mi to :dunno:

 

Dla osob ktore nie maja PS4 jest to za(pipi)ista opcja, a jak masz tv4k to juz w ogole nie ma nad czym sie zastanawiac.

 

Gorzej z reszta osob :dog:

 

Ja nie mam ps4 i chetnie zakupie ps4 pro :)
Odnośnik do komentarza

Na forum ktoś wklejał zdjęcie odbarwionej PS4 od temperatury i na początku myślałem, że tu ta sama sytuacja, Pany nie chce oczywiście bronić na siłe, ale te zdjęcie to chyba kwestia jakości, w sieci przewijają sie fotki tego samego stolika:
 
sony-playstation-4-pro-11.jpg
PS4+Pro+gallery+14.jpg
ps4-pro-hero-3-970-80.jpg
ps4-pro-hero-2-970-80.jpg

 

Screen z Sony Asia z grami które beda wspierały tryb PS4 Pro

 

KH2.8_Pro.png

 

 

 

  • Battlefield 1

  • Call of Duty: Infinite Warfare

  • Dragonball Xenoverse 2

  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Remastered

  • FIFA 17

  • Final Fantasy XV

  • For Honor

  • Gravity Rush 2

  • Horizon: Zero Dawn

  • Icey

  • The iDOLM@STER

  • Kingdom Hearts 2.8

  • The Last Guardian

  • Mafia III

  • NBA 2K17

  • Neverwinter Online

  • Ni-Oh

  • Persona 5

  • PES 2017

  • Resident Evil VII

  • Rise of the Tomb Raider

  • SD Gundam G Generation Genesis

  • Star Wars ???

  • Sword Art Online: Hollow Realization

  • Titanfall 2

  • Tom Clancy's Ghost Recon

  • Toukiden 2

  • Watch_Dogs 2

  • World of Final Fantasy

  • Yakuza 0

  • Yakuza 6

  •  

 

 

Wywiad z IGN mówi, że PS4 Pro będzie ostatnio konsolą z serii PS4.

 

Wywiad z Jim Ryanem, dobre trafne pytania mu zadali:

 

A załóżmy, że mam starszy telewizor Full HD – mam po co kupić PS 4 Pro?

Każdy powinien sam podjąć tę decyzję, czy warto zdecydować się na PlayStation 4 Pro, ale jeśli pytasz o to, czy są korzyści płynące z tego, że podłączy się nową konsolę do telewizora Full HD, to tak – widać je. Nowa konsola może zwiększyć liczbę wyświetlanych klatek na sekundę aż do 60-

 

Jak to jest z kosztem produkcji potężniejszego PlayStation 4 Pro?

Zarabiamy na każdej sprzedanej sztuce.

 

A jak to wygląda z nowymi grami, teraz już wszystkie będą wspierać HDR i 4K, czy ?

To zależy już od konkretnego dewelopera.

 

Czy polscy gracze dostaną PS4 Pro w dniu światowej premiery?

Polska jest dla nas niezmiernie ważnym rynkiem. Zadebiutowaliśmy w tym kraju bardzo szybko, w przeciwieństwie do niektórych innych platform – i trafiliśmy tam nawet przed oficjalnym startem w Japonii. Odpowiedź dlatego brzmi: tak, PlayStation VR i PlayStation 4 Pro pojawi się od razu w sprzedaży również w Polsce.

 

 

http://www.spidersweb.pl/2016/09/jim-ryan-sony-playstation-wywiad.html

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Oglądałem konferencję Sony na żywca i to nie było to samo co PS-meeting zapowiadający PS4 kilka lat wstecz....

ogólnie bez polotu, bez oklasków i entuzjazmu.. chyba oczywiste dlaczego - nie było z czego się cieszyć.

PS4 Pro w moim mniemaniu to po prostu synonim słowa "półśrodek"...Nie jest to na pewno wyraźnie szybsze PS4, ani tym bardziej coś na miarę magicznego 4K..
Gry - no niby uhd...ale z drugiej strony trochę 1080p, trochę podniesionych klatek, trochę skalowanych, wreszcie TLOU (remaster - remastera ?) w native 4K.
Niektóre gry dostaną pacza, niektóre nie - zwykle da nam to wyższą rozdzielczość, ale trzeba mieć ekran 4K - z drugiej strony tylko do 30% gier bo reszta będzie SKALOWANA, więc czy opłaca się wymieniać TV (?)

Jako Xboxowiec zagryzałem zęby po zapowiedziach One'a, (pipi)iłem na MS za wszystko, a dziś mamy od nich One S'a z wbudowanym BD-UHD, nieco usprawnionym hardwarem i fajnym lajnapem gier.
Oryginalny łan zaczął być DOBRĄ konsolą dzięki temu co dały wewnętrzne studia Microsoftu, a także liczne apdejty (w tym emulacja 360tki!).

Tydzień temu sprzedałem ze spokojem moje PS4 - nie dlatego, że było kiepskie, wręcz przeciwnie - ograłem co chciałem - piękne i miodne exclusive'y, ale nie lubię  mrozić pieniędzy - kupię grubą (i TANIĄ) PS4 po raz kolejny jak będzie Horizon: Zero Dawn i nowy God of War. 

Koniec roku należy moim zdaniem do MS - GoW4, Forza Horizon 3

Na tą Sony nie daje mi żadnego sensownego powodu by wydać kasę na Pro...
Początek generacji byl dla mnie imponujący - Japońce wygrywali wszystkim, a dziś jestem lekko zażenowany tym co pokazali.
Mam chętkę na rozdzielczość 4k, ale nie kupię odpowiedniego ekranu dla sprzętu, który nie generuje obrazu w takiej rozdzielczości - wolę już zamienić grubego One'a na One S - bo jest po prostu doskonalszy. 

Ciekaw jestem też czy Microsoft naprawdę przygotowuje konsolę wyraźnie lepszą niż PS4 Pro ... co by nie mówić - marketing i wzajemna krytyka między gigantami branży jest ostra jak nigdy. 

 

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
Ciekaw jestem też czy Microsoft naprawdę przygotowuje konsolę wyraźnie lepszą niż PS4 Pro ... co by nie mówić - marketing i wzajemna krytyka między gigantami branży jest ostra jak nigdy. 

 

 

Wydaję mi się, że jeśli Microsoft wypuści konsole za >500 eurasków z argumentami, że konsola jest tak za(pipi)ista, że 60 fps jej nie straszne, a 4K będzie w natywie to pewnie zrobią dil życia. Nie wiem co Sony myśli, wypuszczając tego PROstaka, ale jest to ta sama sytuacja jak przy premierze One. Cuda na kiju, a skończy się jak zawsze. Bajer polega na tym, że Sony w ogóle nie ryzykuje. Konsola za 400 dolków do drogich nie należy i podejrzewam, że jeśli sprzedaż będzie słaba to i tak jest za(pipi)iście, bo przecież jest jeszcze slim, który jest po prostu tani. 

 

Takie czasy pany. Koniec z generacjami numerkowymi, kiedy każdy czekał z wywieszonym jęzorem na nową jakość i nowości, bo dzisiaj wychodzą 3 konsole w ciągu 3 lat, które odpalą te same gierki, no ale, jeśli masz wy(pipi)iaszczy telewizor to bierz i dziękuj hehe. Rak taki.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy w brytyjskim PS Store zaczna sie pojawiac filmy w 4k (jak i w Amazon Video). Obecna baza filmow w 1080p liczy setki tytulow, a streaming dziala bardzo dobrze. Filmy mozna wypozyczyc za kilka funtow na 48h. Jesli bedzie sie tam pojawiac content w 4k, to mam wywalone na blu-raye. Łażenie do klasycznej wypozyczalni bedzie tylko dalej umierac. Wygodniej jest kliknac i od razu ogladac.

Odnośnik do komentarza

To, że MS wypuszcza konsolę pośrodku generacji, nie znaczy jeszcze że tym ruchem definiuje nową generację. To jest ucieczka do przodu o dużym ryzyku, dodatkowo okraszona dziwną polityką przekazywania ex'ów na PC-ty. Nie wiem kto miałby być targetem Xboxa One Scorpio, bo hi-endowcy mają PC-ty, a fani Xboxa mają Xboxa, a trend globalny jest po stronie Sony. Nie wiem czy ta grupa niezdecydowanych, plus trochę technomaniaków i kolekcjonerów, wystarczy by zwrócić MS-owi koszty tego potworka. Playstation Pro moim zdaniem było walką między Cernym a zarządem. Ostatecznie zdecydowali się na ledwo lekką rewizję, co napawa optymizmem - bo to znaczy, że Japończycy są bardziej konserwatywni i nie chcą szybkich next-genów co 3-4 lata. To myślenie długofalowe, które zapobiegnie słabszej sprzedaży wersji premierowych - a nie ukrywajmy, start i pierwszy rok konsoli jest niesamowicie ważny dla jej przyszłego życia. Jakiś jeden większy błąd w polityce i można albo gonić konkurencję przez kolejne lata, albo zwijać manatki. Xbox Scorpio może być ostatnią konsolą MS w klasycznej wersji, dla Sony PS4 Pro jest ledwo ciekawym projektem, którego sukces jest mile widziany, ale porażka nie spowoduje wielkich strat. Jestem pewien, że Playstation 5 ukaże się w klasycznej formie kolejnej generacji. Kto wie, czy nie będzie wówczas jedyną przedstawicielką tej formy.

 

To nie jest rynek smartfonowy, który jest jaki jest nie dlatego, że było takie widzimisie producentów telefonów, ale że jest bardzo duża konkurencja i trzeba ciągle wypuszczać nowe modele by nie być w tyle za konkurencją. No i nie oszukujmy się, telefony to rzecz potrzebna wszędzie, a nie tylko dla graczy...

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

napawa cie optymizmem ze sony wyda tandetnie wykonana konsole, podzieli spolecznosc graczy na ps4, przyoszczedzil na odtwarzaczu bluray i wsadzil bebechy zbyt slabe by natywnie obslugiwac najbardziej reklamowa funcje na konfie 4k i zaraz wyda konsole uposledzona juz w dniu premery?a moze po prostu cieszysz sie, ze ps4pro nie jest o tyle mocniejsze by nie czuc sie na wlasnie kupionej ps4 jak gorszy sort?

 

zdecydowanie widze wiekszy target w scorpio niz tym ledwie troche mocniejszym potworku od sony, co zreszta widac po praktycznym braku entuzjazmu i checi przesiadki wsrod userow tego forum

 

jeszcze wstrace, ze takie twoje prowokacyjne posty w tym temacie skupiajace sie w glownej mierze na konkurencji, a nie na przedmiocie tematu nadaja sie do cw, bo wbijasz kij w mrowisko by za chwile zrobil tu sie syf z tematu

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ale serio, wielkim naiwniakiem trzeba być, by uważać, że Pro się nie sprzeda. Wystarczy wejść na neogafa i poczytać te mądrości. Sprzeda się. Samo Sony aż się zdziwi, ile tego zejdzie.

 

Jakby zrobili elegancką slimkę, jak MS, to byłaby inna sytuacja.

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza

Dokładnie Papaj , ja nie mam  pojęcia czemu Sony nie zrobiło wzmocnionej slimki jak MS wtedy to miałoby sens. A Pro niestety się sprzeda  bo każdy "frajer" będzie chciał być "Pro" jedyny plus jest taki ,że zwykła 4  stanieje i może więcej ludzi wskoczy w generacje  innych plusów nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...