Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No koleś przede mną rozj.ebał się na pralce jak zbierał zakręt, a bekę miałem bo i tak powiedzieli, że jak ładnie się w kolejce nie ustawimy to nie będą sprzedawać, nie było wystawionej palety i "kto pierwszy ten lepszy". Staliśmy w kolejce i z kartki wybieraliśmy z dostępnych zestawów i magazynierzy nam wydawali z zaplecza wybrane zestawy. Łódź, a taka kulturka :lapka:

Odnośnik do komentarza

Białystok w MM trzeba było biec od kraty do działu z konsolami, ludzie chwytali puste kartony gdy dobiegli szczęśliwi że mają już ją w garści ale ktoś z obsługi poinformował że to nie są kartony z konsolami tylko takie zestawy wystawowe ale i tak kto dobiegł szybciej ten ustawił się w kolejce bliżej i dostał swój egzemplarz z zaplecza. Kto biegł słabo ten się zawiódł w MM poszło 50 konsol w Euro też coś koło tego, od 10 do 12 wszystko poszło. I nie było możliwości nigdzie dostać PS4 przez jakieś dwa dobre tygodnie. Drożyzna na allegro panowała. :hi:

 

Jednak fajne wspomnienia. 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie pytanie. Pewno przy premierze pierwszej interesującej mnie gry (Horizon), która będzie korzystać z boosta Prosiaka nabędę ten półśrodek (+ zapewne VR). Starą konsolę (day one z padami bez wytartych gumek i żadnej awarii:p), chcę wstawić do gabinetu (bo pewno jej ceny będą żałosne na wtórnym rynku). No właśnie jak będzie wyglądała kwestia zapisów. Dajmy na to pogram na pro w Horizona kilka h, potem odpalę w gabinecie i będę mógł kontynuować na starej konsoli?

Odnośnik do komentarza

Pytanie takie rozluzniajace. Myslicie ze starczy tych PRO konsol czy tez beda walki w saturnach i MM :hi:

 

Do ceny konsoli polecam doliczyc przedluzenie gwarancji. Wiadomo sprzet nowy nie sprawdzony jak to bedzie sie wszystko gotowac w srodku albo glosniejsze od FAT'a bedzie mocny w(pip)rw.

 

wydaje mi się że nikt o zdrowym rozsądku nie będzie brał tego na premierę, masakra ludzie sami się proszą o to żeby ich walić w du.pe xD a potem płacz

Odnośnik do komentarza

A ja rozważam zakup pomiędzy PRO a FAT, bo już nie mam konsoli a gry czekają :/ Za Fatem przemawia to że cicha nowa konsola na gwarancji a za PRO nie przemawia to że to pierwszy Rewizja konsoli, kto wie co tam będzie się pod tą kopułą grzało. Ale widać że konsola jest większa czyli jednak przemyśleli jej chłodzenie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...