Skocz do zawartości

Łotr 1. Gwiezdne Wojny: historie


Rekomendowane odpowiedzi

Dla niewtajemniczonych oraz ignorantów polecam poczytać (nie mówiąc o oglądaniu bajek) kim była postać Whitakera, bo nie była to postać z czapy jak napisał tokar:

http://starwars.wikia.com/wiki/Saw_Gerrera

 

Jeszcze raz polecam sam początek recenzji redlettermedia bo chyba nie rozumiesz.

Saw Gerrera w samym filmie w ogóle nie został ugruntowany a Whitaker był żenujący.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_S_ -Czyli dobrze, że bohaterowie byli nijacy i nudni, bo inaczej byłoby ich szkoda? Wydaje mi się, że dobry film powinien się bronić jako autonomiczny twór, bez dodatkowego srola w postaci chu.jowych komiksów i serialu. Jeżeli scenarzyści, reżyser i aktorzy nie potrafią zbudować postaci, nadać ich filmowej egzystencji sensu i odpowiednio podkreślić ich role w historii, to znaczy, że źle wykonali swoją pracę. 

 

Ujmujące, że R1 niektórzy oceniają jako bardziej hmmm... "dorosłe" star warsy. W sensie, więcej zabijania, większy robocik, który dodatkowo zabija, mniej dow(pipi)sów, więcej smutnych min, więc film jest bardziej dorosły, prosta matematyka. Bardzo prosta. W gruncie rzeczy już sam dow(nene)kujący murzyn z TFA był dużo bardziej dojrzałą postacią niż wszyscy bohaterowie R1 razem wzięci, jego motywacje i miejsce w tej historii spokojnie bronią się bez DLC i Season Passa. Dla mnie to jest dorosłe podejście do Star Warsów, czyli zbudowanie historii i postaci które bronią się same, zamiast generycznego filmu o strzelaniu się w kosmosie. 

Odnośnik do komentarza

Dla niewtajemniczonych oraz ignorantów polecam poczytać (nie mówiąc o oglądaniu bajek) kim była postać Whitakera, bo nie była to postać z czapy jak napisał tokar:

http://starwars.wikia.com/wiki/Saw_Gerrera

Tak, jestem ignorantem, bo oczekuję, że film ciekawie przedstawi jakąś postać nie posiłkując się pierdyliardem bajek, komiksów czy książek. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza

Nigdy bym nie pomyślał, że to forum będzie kiedyś ostoją normalności, ale miło poczytać, że są jeszcze ludzie, którzy rozumieją, że Force Awakens było zdecydowanie lepszym filmem. Bardzo podobał mi się Rogue One, bo jestem fanem Star Wars i siłą rzeczy fanservice też do mnie trafił, ale jak czytam opinie, że to najlepsze Gwiezdne Wojny (a już na pewno tysiąc razy lepsze od TFA), to mnie krew zalewa. Najbardziej mnie boli, że każda taka opinia mimowolnie obrzydza mi trochę ten film, a z kina wychodziłem usatysfakcjonowany. ;)

Odnośnik do komentarza

bardzo przyjemny film. Ci co tak na to  psioczom dawaliby dyszki jakby to to nie było podciągnięte pod SW. Sam nie oceniam bo jestem nieobiektywny 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Wlasnie wróciłem z kina. Widze sporo biadolenia w temacie, ale juz sie przyzwyczaiłem ze tak to jest na polskich forach. Film miał sporo głupotek, ale oglądało sie przyjemnie. Myśle ze takie 8/10. Z tym ze nie moge nazwać sie psychofanem ani nawet wielkim fanem SW, poprostu lubię i szanuje to uniwersum, ale dzięki temu nie mam niewiadomo jakich oczekiwać i jestem zazwyczaj zadowolony z seansu;)

Odnośnik do komentarza

No ja w końcu także. Pomimo słabych bohaterów oglądało mi się dobrze. Przede wszystkim chciałbym obejrzeć raz jeszcze, czego po siódmej części nie miałem i skończyło się tylko na wizycie w kinie. Więc tak, z pewnością lepsza cześć niż przebudzenie mocy, przynajmniej nie czułem się, jakbym oglądał remake nowej nadziei.

 

Vader :obama:

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...