Skocz do zawartości

Łotr 1. Gwiezdne Wojny: historie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

końcówka grudnia 2017 - EP8

końcówka maja 2018 - spinoff o Hanie Solo

końcówka maja 2019 - EP9

Przy czym od 2018 SW będą wychodzić w maju, Disney woli nie wchodzić w niepotrzebny pojedynek z nowym Avatarem. Czyli po ósmej części będziemy czekać tylko 5 miesięcy na film o Hanie Solo  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w 2020 ma być solowy o Boba Fett, ale to chyba jeszcze nie jest oficjalnie zatwierdzone.

Podobno byli bliscy ogłoszenia tego oficjalnie, ale się wstrzymali:

 

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/star-wars-boba-fett-spin-off-announced-josh-trank-2015-a7433701.html

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z drugiego seansu. Mega film, spodziewam się, że następne spinoffy będą tylko lepsze. Wyłapałem parę niejasności, elementów niezgodnych z tym było w ANH, ale w sumie #nikogo.

 

Co do muzyki to nie była wcale zła, tylko moim zdaniem była zbyt cicha. Były momenty, że powinno dudnąć porządnie a tymczasem cichutko pogrywało coś w tle.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie obejrzałem jeszcze raz ANH przed dzisiejszym seansem i wyłapałem, że w 4 części Tarkin był w hierarchii nad Vaderem a tutaj odwrotnie. W 4 części statek Lei złapali i ściągneli wiązką w momencie gdy były na nim jeszcze plany GŚ tutaj Tantiev im uciekł. podczas gdy Vader był na innym statku Rebelii. 

 

W momencie rozpoczęcia ataku na Scariff R2D2 i C3PO byli na Yavin, tymczasem w ANH byli na Tantiev z Leią. Na początku 4 części Leia kłamie, że jest na dyplomatycznej misji, tymczasem jej statek ucieka na oczach Vadera z pola bitwy.

 

Ogólnie są to jakieś pierdoły i pewnie da się to w miarę logicznie wytłumaczyć, ale piszę teraz na gorąco.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Przypomnialo mi sie co mnie zdziwilo.

At-at w VEpizodzie wywolywaly strach wsrod rebeliantow i w ogole trzeba bylo sie nas.rac zeby je rozwalic bo dzialka stacjonarne nie dawaly w pelni rady, a tutaj je siekaja bez problemow z Xwingow. Rozumiem, ze snowspeeder nie ma takiej mocy jak Xwing ale za latwo im poszlo z nimi. Chyba ze po tylu latach te z Imperium Kontratakuje sa mocniejsze.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i wybrałem się wczoraj do kina na Łotra. Przy czym w oczekiwaniu na film wypiłem w pobliskiej sieciówce kawę, posiedziałem i doszedłem do wniosku, że w sumie to nie mam ochoty oglądać tego filmu. W związku z tym wróciłem do domu. Myślałem, że zespół stresu pourazowego po TFA już minął, ale jednak jest chyba za wcześnie. Brak chęci do oglądania filmu był zapewne złudzeniem, a podświadomie czułem przerażenie.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No i wybrałem się wczoraj do kina na Łotra. Przy czym w oczekiwaniu na film wypiłem w pobliskiej sieciówce kawę, posiedziałem i doszedłem do wniosku, że w sumie to nie mam ochoty oglądać tego filmu. W związku z tym wróciłem do domu. Myślałem, że zespół stresu pourazowego po TFA już minął, ale jednak jest chyba za wcześnie. Brak chęci do oglądania filmu był zapewne złudzeniem, a podświadomie czułem przerażenie.

Większym przegrywem chyba nie można być.

Odnośnik do komentarza

hahaha ja tu sie staram na poziomie porozmawiac, bronie filmu, wypisalem wnioski po drugim seansie, ale z kim tutaj toczyc merytoryczna dyskusje skoro wy nie wiecie ze w tym filmie nie bylo ani jednej maszyny AT-AT xDDDD

 

banda randomów, wracajcie do console wars xDDD

W filmie nie jest nigdzie wspomniane, ze to At-act, w Imperium bylo powiedziane jak maszyny kroczace sie nazywaja, tutaj juz nie. Pewnie mam to wiedziec z kreskowek albo z jakiejs ksiazki. W sumie wygladaly one jak do przewozu czegos, z tymi otwartymi bokami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...