Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No jak popatrzeć na mordy, to nijak nie podchodzą one choćby pod wyobrażenie tego jak mogliby/powinni wyglądać bohaterowie znani z serii. Chris może jeszcze jakoś ujdzie, ale akurat tu mieli chyba najłatwiej, bo w dzisiejszych czasach znalezienie mięśniaka z kwadratową szczęką jest chyba najprostszym z zadań ekipy od castingów.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Raczej nieprędko. Mnie bardziej ciekawi czy produkcja za bardzo się nie przeciągnie przez pandemię i czy w ogóle będą to puszczać w kinach czy od razu wleci na jakiegoś LGBTflixa. Mogę poczekać nawet z 5 lat, ale żeby tylko było warto. Niestety w Residencie od Andersona został zaprzepaszczony cały potencjał Raccoon City, więc może teraz się uda. 

Odnośnik do komentarza

Przeciez filmowe Residenty do tej pory to praktycznie spin-offy pod kazdym wzgledem :D Nawet wole wszystko co wyszlo niz scenariusz Romero gdzie w pierwszej czesci filmu Chris pokazywal by pod koniec gola du.pe idac do lozka posuwac Jill kiedy szuka go siostra :pawel: Poza tym to ma byc niby serial. Ej, cos takiego mi sie wyswietlilo jak szukalem w Google czy to serial, to fejk czy sobie jaja robia bo wyglada za dobrze a pierwszy raz slysze xDD

 

 

 

 

image2.jpg

Edytowane przez _Forum_
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

No nie wiem Rick... ta obsada coraz mniej mi się podoba. Na początku nawet podobał mi się pomysł obsadzenia Kai w roli Claire, ale teraz widzę, że chyba jest już jednak za stara żeby grać tak młodą dupeczkę. Leon to szkoda gadać i już nawet pal licho ten poprawny politycznie kolor skóry, ale widać, że charakteryzatorzy mieli totalnie wyjebane, bo nie chciało im się nawet odtworzyć charakterystycznej fryzury. Jill, Barry i Wesker też jacyś nie do końca jak z gry (Albert w dodatku zapodział gdzieś okulary przeciwsłoneczne :gayos: ), chyba tylko Chris wygląda jak należy. Natomiast bardzo duży plusik za jednego z najbardziej creepy przeciwników w serii, czyli Lisę Trevor, jest nadzieja że chociaż przeciwników nie zdupią. Co mnie najbardziej martwi i to już od pierwszego info na temat filmu, to to, że próbują w nim spiąć od razu fabułę dwóch części i mam smutne wrażenie, że to się nie uda, bo niby jak skoro to dwie kompletnie nie połączone ze sobą historie, w dodatku rozgrywające się w różnym przedziale czasowym. Albo będą przeskakiwać między dwiema liniami czasowymi albo film będzie podzielony i pierwsza połowa pokaże wydarzenia w posiadłości Spencera, a druga już w mieście Raccoon. W takim wypadku lepiej, żeby film trwał ze 3 godziny, bo jeżeli będzie krótszy to obawiam się, że fabuła gier zostanie przedstawiona mocno na szybcika i sporo wątków zrobią na odpierdol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...