Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem beko, ale na żywo zamrażalnik okazał się dużo mniejszy niż u konkurencji. Nie wiem czy to tendencja w większości modeli tej firmy, ale poszedłem w Electroluxa do zabudowy (bez no-frosta) i póki co po 1.5 roku nie narzekam. Chłodzi, mrozi, nie zostawia szronu, wody. Jest cicha.

 

Konkretny model to Electrolux ENN2801BOW (tylko że Ty pewnie szukasz czegoś wolnostojącego), w promo Media Marktu był za mniej niż 1200 zł, czyli lepiej niż dzisiejsze ceny na ceneo.

Odnośnik do komentarza

2 lata blisko pralka działała ok. Serwis bo ciągle wywalała błąd, że brudny filtr. Pralka stoi pod blatem w łazience więc wyjmowanie jej było super. Zmywarka Amica padła po roku i wymiana na nową ale naczyń uwalonych bezpowrotnie przez jakieś zacieki nikt nie zrekompensuje. Lodówka po około 2 latach do wymiany, przestała chodzić. Wymienili na nową i 500 zł droższą. Amica? Mi się nie udało. U Ciebie mam nadzieję będzie lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu wybór padł na:

Piekarnik BOSCH HBG6750S1

Płyta indukcyjna Amica IN. IN6144IWSTK

Lodówka SAMSUNG RS552NRUA9M

Zmywarka Beko DIN39330

Okap wyspowy FABER DROP EG8 WP 48 BIAŁY

Za jakiś rok dam znać czy się sprawdziło.

 

Poza oczywistymi  faktami ze to pewnie sprzęty  z najw.  półki i  mega prestiz  cenowy, to dziwią 2 rzeczy:

- piekarnik za prawie 3 koła bez 2 komór czyli najlepszej opcji? no kiepsko, jak mozesz to zamień.

- pomyślałem o  FAPPER DROP, i nawet celnie, bo bedziesz mial przez pare kolejnych lat okap w kuchni który wygląda jak kropla spermy zwisająca z chusteczki czyli sufitu  xD nie no, brzydki jest, ale pewnie mega dobry.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie milan nie są z najwyższej półki. Piekarnik w sumie podstawowy model z wyższej serii - takie jak piszesz z pyrolizą to tak 3,5 -4,5 k nie chcę tyle bulić co do okapu to kwestia gustu. Zresztą ten model akurat jest wybrany z innego powodu - ma jako jedyny na rynku okap wyspowy wąską podstawę.

Edit: Firanki też są xd

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Co do  tego dualcooka w samsungach, to nawet nie chodzi o robienie 2 potraw naraz,  bo mozesz nigdy nie uzyc, i nawet nie  o oczywistą oszczedność, ale  o  fakt szybszego nagrzewania połowy piekarnika.


*dodatkowe ubezpieczenie

 

poprawiam tylko dlatego, ze już były ananasy, które na podstawie przepisów o gwarancji chciały odnawiać sobie ubezpieczenia na sprzęt ;D

 

no nie wiem ragus, to chyba sie nazywało  przełuzenie gwarancji,  w amochodach tez mozna dokupic pakiet dodatkowej  gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...