Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywać to sobie można. Chodzi głównie o to, że gwarancja jest dobrowolnym i bezpłatnym oświadczeniem woli sprzedawcy/producenta. Ludzie chcieli być cwani i w razie poważnej usterki, domagali się biegu terminu tej płatnej gwarancji od nowa (bo tak stanowią przepisy KC o gwarancji) ale orzecznictwo ich wyjaśniło - gwarancja jest bezpłatna, a wszelkie płatne gwarancje w sklepach są niczym innym, jak dodatkowym ubezpieczeniem, nie podlegającym przepisom KC o gwarancj.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A to akurat pamietam, ostro się w(pipi)iłem jak kupiłem  drogiego discmana SONY kiedyś, i  padły mi słuchawki, jak  serwis mi dał nowe, to gwara na słuchawki nie zesetowała się. Wiem ze to nie oddzielny produkti  blablabla, ale w(pipi)iło mnie ze sony daje nowe słuchawki i  jak (pipi)na nawet po  5 dniach a gwary nie bedzie na cały sprzet to ch,uj, takie zycie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzone tez forumkowo ze byle debil sobie poradzi z obsluga

Robercik wlasna firma, dzieci napłodził a na vitamixa nie stać a na thermomixa już w ogóle. Tutaj drodzy forumowicze widzicie pęknięty anus Milana w pełnej krasie. Dziękuję za uwagę!

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to połączenie blendera ale takiego porządnego z garnkiem. Tzn że wymiksujesz i ugotujesz w nim wszystko. Niestety np. przy przygotowaniu spaghetti i tak musisz mięso na patelni podsmażyć ale cała resztę robisz w tym jednym garze. Do tego gotowanie na parze i wbudowana waga.

 

Bajer bardzo fajny gdyby nie ta cena. Wart około 2000zl a nie 5200zl jak wersja która bierzemy. Do tego moduł Wi-Fi i ponad 1000 przepisów na stronie.

 

No urządzenie dla debili dosłownie. Wybierasz co chcesz zrobić, dostajesz listę składników i naciskasz dalej dalej dalej dalej dalej. Jak wykonujesz dobrze polecenia to nie ma opcji żeby nie wyszło. Te ich gotowe przepisy są bardzo dobre. Wczoraj jedliśmy chleb z linka poniżej. REWELACJA.

 

https://www.przepisownia.pl/chleby-bulki-przepisy/chlebek-ziolowy/vv5qftdk-fb625-564872-cfcd2-sfb5tkwf

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie głównie jemy  pieczone i smażone rzeczy,  a przynajmniej na jednym z etapów, wiec cieżko byłoby wszystko  zamknąc to w  jednym pudełku pt: gotowanie. Jak chcemy ugotować na parze to mamy parowar, więc za tą cenę nawet nie będe na to patrzał, ogólnie cena jest kosmiczna,  kiedyś kupiłem super zestaw mikser z końcówkami za chyba 1000 i  nie widze opcji montować kolejne urządzenie. Ale daj foty jak zrobisz coś jeszcze, bo ciekawe to to.

Odnośnik do komentarza

No mnie to najbardziej zabolało bo za te kwotę oczekuje że zrobi faktycznie wszystko. Sam wyznaje zasadę ze mięso powinno się jeść tylko smażone a nie jakieś gotowane na parze. Będę wrzucał zdjęcia od jutra potraw z opisem i zobaczymy czy warto było to (pipi) kupić :D

 

No w sumie tekst  maszynki  która  umie wszystko " wsadż podsmazoną cebulkę" chyba by mnie rozyebał xD

A zupy to robi? Czy pojemność za mała?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...