Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś porady do wyboru lodówki? Ma stać w kuchni połączanej z salonem, więc zakładam, że warto do cichej dopłacić.

 

Jak kuchnia z salonem to na wyglad bym brał . Wizualnie teraz lodówki niektóre to jest szok np czarny połysk, jesli nie chcesz oczywiscie do zabudowy. Nie dawno w media markt ogladałem chyba Samsunga za 4 tysiace zł ta jak szafa na 2 strony otwierana - coś wspaniałego.

Odnośnik do komentarza

 

Jakieś porady do wyboru lodówki? Ma stać w kuchni połączanej z salonem, więc zakładam, że warto do cichej dopłacić.

 

Jak kuchnia z salonem to na wyglad bym brał . Wizualnie teraz lodówki niektóre to jest szok np czarny połysk, jesli nie chcesz oczywiscie do zabudowy. Nie dawno w media markt ogladałem chyba Samsunga za 4 tysiace zł ta jak szafa na 2 strony otwierana - coś wspaniałego.

 

Pewnie ta:

https://mediamarkt.pl/agd/lodowka-samsung-rs552nrua9m

Też się do niej przymierzam. Fajna jest.

Odnośnik do komentarza

O dokladnie ta, biała tez jest ladna. Taka lodówka wlasnie mi sie marzy w kuchni która bede robil, tylko swoje kosztuje a w 2 osoby bym nie mial jak nawet polowy zapelnic chyba ze napoje piwo itp . NIe wiem za jakies pol roku bede myslal czy takie cos czy zwykla i zabudowa. Kuchnia od zera bedzie robiona wiec mysle jakby to wygladalo, wszyscy raczej w zabudowe biora. Ale jest ogień jak ktos ma taka to zazdroszcze.

Odnośnik do komentarza

Oj panowie jakie fajne te miksery są to ja nie wiedziałem. Wrzucam sobie rano trochę jarmużu, szpinaku, banana, jabłko, kiwi tudzież gruszkę i w 5 minut mam taki zestaw, że robi się piękną, zdrową kupkę i się człowiek od razu lżej czuje. Dla fanów bycia fit robienie masła orzechowego 100% to też niezła frajda no i satysfakcja jakaś. Lody też dobre kręci, ciasto wyrobi... :wub:

Odnośnik do komentarza

Budżet? Wymiary? Pojemność? Na rany Chrystusa Lucjan wykrzesaj trochę ducha koguta domowego.

 

Przyda się jeszcze by była stabilna. W poprzedniej chacie ciągle nie mogłem zapamiętać, w którym kącie łazienki stała. Eko Bumbel stoi jak konar w miejscu :cool:

Nie mam żadnego Eco coś tam, pralkę do 1000 zł kupiłem, piorę 4 razy w tygodniu i niczego mi nie brakuje.

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...