Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Forumku bo próbuję kupić pralkę od chyba tygodnia i mnie ch,uj strzela xd

 

Przyłącze do pralki mam w kuchni, zabudowane blatami z każdej strony. Problem jest w tym, że tej je,bany blat jest na wysokości 82,5cm, co w przypadku pralek jest dramatem bo  wszystkie się zaczynają od 84 cm. Wiem, że są pralki pod zabudowę, ale wybór jest mniejszy i ceny są wyższe. Ktoś mi dał tipa, że te blaty z góry można ściągać i w ten sposób sobie parę cm odjąć - prawda to? Nie stracę w ten sposób gwarancji?

 

I jak się do ch,uja wybiera jakiś model, czym one się różnią ;/

 

np. ta jest w porządku?

https://www.amazon.de/dp/B00J9XEAHI/ref=cm_sw_r_fm_api_VO8Mzb3EGDEGS

Odnośnik do komentarza

Koguciki ma ktos jakies pojecie o ogrzewaniu klimatyzacja? Chce w zime w sklepie wlasnie w ten sposob ogrzewanie zrobic. Pomieszczenie nieduze bo ok 18m2.

 

Na co zwrocic uwage a moze ktos by polecil cos?

Montaż klimy ok 2500-3000 zł u firmy (ale weźmiesz fakturke), lub możesz sam coś zmontować jak umiesz i kupisz sprzęt za grosze używany z Allegro.

Do tego dojdą spore rachunki za prąd - chociaż monter coś mi gadał ze klima jest najtańsza jeżeli chodzi o stosunek ceny/ogrzewania. A i musisz mieć rurkę podprowadzoną na zewnątrz do skraplania wody - wiec jak daleko masz do wyjścia to trochę problem.

A i pomyśl, ze jak zamontujesz u siebie w boksie, a obok u pani Krysi bedzie 16 stopni, to tak słabo trochę:/

Klime powinien wam załatwić administrator budynku.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Koguciki ma ktos jakies pojecie o ogrzewaniu klimatyzacja? Chce w zime w sklepie wlasnie w ten sposob ogrzewanie zrobic. Pomieszczenie nieduze bo ok 18m2.

 

Na co zwrocic uwage a moze ktos by polecil cos?

Kup jakiś kombajn typu Alaskan PAC12000. Będzie ci chłodno w lato i ciepło w zimę. Z tych lepszych i droższych polecam dyson pure hot+cool link.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...