Skocz do zawartości

PSX Extreme 230


Oceń okładkę PSX Extreme 230  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 230



Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że dawno nie było tak interesującego i wypakowanego po brzegi interesującą zawartością numeru! Więcej napiszę, po przeczytaniu, bo dopiero przekartkowałem :)

 

Magia Rogera :lapka: dawno wiedziałem, że z Butcherem jest coś nie tak

Odnośnik do komentarza

Numer ma dużo ciekawych dla mnie tekstów: i jest trochę wspominkowo i jest test nowego Slima PS4, tekst o PS4PRo, trochę o 4K, trochę o handheldach (aż mi się zachciało grać w coś z DS/PSP) i retronowe konsole (miniNESa zamówiłem, ale Atari2600 też kusi).

Recek mi się nie chce czytać, bo i tak nie gram w nowości. Na dysku Ori do przejścia i Tales from Borderlands. No, ale połowa numeru za mną i z przyjemnością jestem ciekaw kolejnych działów, po recenzjach gierek.

Odnośnik do komentarza

Ural jako publicysta bardziej - bez stałego felietonu, z opcją na stałe teksty różnorakie. Za to HIV, jak nie spóźni 20 raz tekstu, to może będzie cześciej popełniał felietony. 

 

BTW w nowym numerze super-hiper-ekstra-test!!!

 

Ct7KOHsWYAAzjp3.jpg

 

A tak naprawdę to jedna z opcji na Warsaw Games Week. Wpadajcie, będą rozdawane forumkowe konta Premium! 

Odnośnik do komentarza

fajny numer, niezłe teksty, retro layout na stronach poświęconych wywiadowi ze Scierą znakomity. moglibyście częściej wykorzystywać podobny (no może poza gotowcami z rage komiksów, mieszanymi z oldskulowymi karykaturami). w ogóle ktoś jeszcze dorzuca w mailach swoje fan arty? to był kiedyś fajny akcent, który znacznie uprzyjemniał lekturę działu listy

Odnośnik do komentarza

Omijaja pewnie. 

Tekst Sciery troche mnie zasmucil, nie dosc ze juz nie gra, to jeszcze przez 20 lat nie dorobil sie nowego samochodu.

 

Ale trzeba pogratulować, że ten silnik wciąż daje rade. Szkoda, że to już jeżdżący śmietnik.

Ściera na dobre został wchłonięty w "nową" branże. One way ticket.

Odnośnik do komentarza

ale to już chyba drugi taki smutny tekst ściery co nie? pamiętam, że kupiłem kiedyś jakiś jubileuszowy numer, przeczytałem tylko jego tekst wspominkowy, zrobiło mi się smutno, potem jeszcze przekartkowałem te dyrdymały na pozostałych stronach i wyrzuciłem numer do kosza

Odnośnik do komentarza

Ściera coś tam pisał, że zajmuje się fotografią i takie tam bzdety. Żeby nie jeść syfnego żarcia, czy piwa... i tak czytałem ten wywiad i faktycznie pomyślałem o nim jak o alienie. Ale... raczej tego nie wiecie, być może to miała być jakaś tajemnica, ale co się działo ze Ścierą po odejściu z PE? Jeżeli to dość osobiste, to niech moderacja usunie.

Z żoną pracowali w jakimś pisemku o horoskopach, wróżbach, pewnie tam mu zmącili nieco głowę odnośnie tego odżywiania (tych kolorowych serów, czy co tam pisał). Wpisuję czasem osoby z PE (imiona, nazwiska tych starych zgredów znam na pamięć) w Googlach i właśnie tak znalazłem info, czym zajmował się Ściera.

W sumie praca z żoną, po pracy praca hobbystyczna z żoną, potem znowu żona, mnie by to męczyło:)

Powodzenia Ściera, jeżeli to czytasz, mam nadzieję, że mail do Ciebie nadal aktywny :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...