Skocz do zawartości

PSX Extreme 230


Oceń okładkę PSX Extreme 230  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 230



Rekomendowane odpowiedzi

Co do samochodu Ściery ,może jest entuzjastą oldskulu. Mam podobnie, i niekoniecznie wynika to z braku kasy.
Miejsce Ściery widzę w dziale  Retro - Kącik muzyczny, soundtracki 8,16,32 bitowe.
Z tekstu Hiva wynika pewna ciekawa sprawa,że nie było porozumienia na linii Butcher-Hiv. O tym nie wiedziałem. Hiv to mocno nadęty indywidualista, o słomianym zapale (Zagranie,Konsolowisko).Trafiła kosa na kamień.
Ogólnie w nowym numerze czuć większy luz (recenzje , przytyki osobiste zgredów). Prywatny filmik z wypadu na Gamescom potwierdza że Roger nie kieruje się tylko sztywnym profesjonalizmem,ale stawia na zajawkę. Jak zawsze:)

 

Ściera zajmował się branżą miodową i piekarską

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z okazji rocznicy liczyłem na fotorelację z wyprawy do piwnicy i jakiegoś ekstrasa ze Staruchą.

 

Drodzy redaktorzy, ninejszym oświadczam, że jeśli namówicie Cysia, żeby narysował komiks na następną rocznicę Extreme'a to wrzucę tutaj swoje zdjęcie, jak pierdykam fikoła z radości.

Odnośnik do komentarza

Mi tylko ten tekstu Urala nie pasował do tych 19 lat PE. Niby wraca po tych 6 latach, ale w sumie to co naskrobał nijak ma się do 19 lecia, opisał jak wygląda Gamescom od kuchni oczami developera, a nie jakieś konkretne wspomnienia związane z magazynem. Żeby nie było, tekst ciekawy, tylko po prostu nie pasował do okazji.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mi tylko ten tekstu Urala nie pasował do tych 19 lat PE. Niby wraca po tych 6 latach, ale w sumie to co naskrobał nijak ma się do 19 lecia, opisał jak wygląda Gamescom od kuchni oczami developera, a nie jakieś konkretne wspomnienia związane z magazynem.

Miałem wrażenie że ten tekst to taka autopromocja studia Urala, plus emanacja jego poglądów politycznych("głupi" Niemcy- "mądrzy" Polacy)- brakowało jeszcze tylko uchodźców. Naprawdę trudno uwierzyć ,że ludzie na świecie są  tak podobni? No, come on?

Odnośnik do komentarza

Lol, to się nazywa timing! Coś mnie uszy zaswędziały, wbijam na forum i tu proszę, obgadywańsko :P

 

A poważniej - gdyby to była autopromocja studia, to byłoby o studio - a to było o targach z perspektywy wystawcy i jak sądzę tekst wypełniło sporo ciekawostek, o których przychodząc na taką imprezę jako zwiedzający nie ma się pojęcia i o których sam jeszcze kilka lat temu pojęcia nie miałem i mnie wręcz zszokowały. Dezorganizacja na Gamescom tudzież totalne olewajstwo choćby porządku na ulicach Kolonii czy walające się śmieci w McDonaldsie (rozwaliło mnie gdy sprzedawca typowi, który zamówił hamburgera, położył go na jakichś dwóch starych frytkach - i to centralnie na nich położył, które spadły z wcześniejszego zamówienia), to coś mega powszechnego. Tylko jak się to ma do poglądów politycznych to nie wiem, bo żadna partia w Polsce chyba nie chce (mam nadzieję) reformować Niemiec. Tekst przedstawia same faktyczne zdarzenia takie jakimi były - miałem zmyślać i wybielać? No bez jaj :). Pojedź do Kolonii, wsiądź do pierwszego tramwaju i prawie wejdź w kałużę rzygowin i rozwalonego na ziemi żarcia to pogadamy ;).

 

PS. Uchodźcy byli wspomnieni :)

Odnośnik do komentarza

Świetny numer ale Roger jest chyba zbyt wielkim fanatykiem serii Pro Evolution Soccer z każdą kolejną recenzją nowej części jest to samo, zawsze znajdzie coś żeby obronić PES i która to już z kolei najlepsza odsłona serii? Niech będzie, że się czepiam ale naprawdę oceny mocno mnie zaskoczyły :) 

Odnośnik do komentarza

Recenzje Fify i PESa już od dawna olewam. Zawsze sprowadzają się do tego samego:

1. W tym roku zwiększono/zmniejszono tempo rozrywki.

2. W tym roku bramkarz lepiej/gorzej broni.

3. Braki w licencjach w Pro Evo.

4. W Fifie wprowadzono kilka pozytywnych zmian, ale też kilka negatywnych.

5. Bardzo wyrównany pojedynek między piłkarskimi grami, 8+ lub 9-.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...