Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2018 o 18:33, pajgi napisał:

Najbardziej bolą beznadziejnie napisane linie dialogowe (to w ogóle w którymś momencie ma być zabawne?) i irytujących bohaterów. Aż szkoda tej muzyki, która robi dla tego serialu aż za dużo dobrego. Netflixowi przydarzały się dużo lepsze animki (hujjack, big mouth, f is family).

 

Final Space akurat nie jest bezpośrednio od Netflixa. Oryginalnie za produkcję odpowiadało TBS, a Netflix po prostu wykupił prawa do międzynarodowej dystrybucji. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dr skrzynia napisał:

 

 

Genialne :D

Chyba bym popełnił samobójstwo, gdybym był taką niezdecydowaną parówą xD

Rzeczywiście  jest tych seriali  od zatrzęsienia. Pewnie na tym US Netflix jeszcze ze trzy razy więcej niż u nas, nawet ostatnio byłem w szoku ile doszło nowych azjatyckich produkcji. I faktycznie można mieć problem z wyborem. Ale od czego jest Metacritic i Forumek ? :lapka:

Plan co będę oglądał albo w co grał układam sobie w robocie. Wracam, prysznic i cyk seansik.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
43 minuty temu, _Be_ napisał:

Czytałeś recenzje? 

 

42 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Recenzje w 2k18 to troszkę tak słabo :/ Wiadomo że trzeba zobaczyć, bo nazwisko mówi samo za siebie.

Tak jak wezyr pisze, nie muszę czytać recenzji by zobaczyć disenchnamenteneteringment

Odnośnik do komentarza

Netflix wprowadza, na razie testowo, reklamy pomiędzy odcinkami. Wiedziałem, że prędzej czy później to nastąpi :lapka:

 

https://www.dobreprogramy.pl/Netflix-zaczal-testowac-reklamy-pomiedzy-odcinkami.-Wiemy-jak-je-wylaczyc,News,90139.html

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2018 o 10:32, _Be_ napisał:

Ale to jakiś crap jest ;c 

To prawda. Opinia po jednym, zmęczonym odcinku, ale mi w sumie wystarczy. 

Serial mocno cierpi na braku reżysera, sceny w których postaci po prostu coś tam robią bez choćby kawałka dramaturgi wynikającej z danej czynności, a aktorzy (wersja oryginalna) po prostu czytają z karki swoje kwestie nie zwracając uwagi na kontekst (scena spadania z klifu) mnożą się na potegę. Trochę jakby przenieść się w czasie do lat świetności polsko-ruskiego dubbingu. Nie ma tutaj w każdym bądź razie wrażenia nadinterpretacji czytanego tekstu, co chyba jest jakiegoś rodzaju zaletą. 

 

To wszystko podlane jest mocno odtwórczymi postaciami (w lepszym wypadku).

Fabuła w tego typu show nie ma specjalnego znaczenia, ot pretekst dla biegania po lesie i przeżywania przygód. 

 

Na plus design graficzny.

 

Podsumowując: polecam fanom późniejszych sezonów Futuramy i Simpsonów.

 

Odnośnik do komentarza

Ja chyba sprawdzę wersję oryginalną. Te kwestie wypowiadane przez główne postaci są w (pipi) melancholijne. Jestem po dwóch odcinkach. Bywało, że się śmiałem. Wioska elfów zarządziła ale reszta...Demon na razie jest do dupy, jego kwestie są mega słabe i nieciekawe. Podobała mi się Futurama, to na razie jest słabsze nawet od dzisiejszych Simpsonów. Jedynie rysuneczki wyrabiają. Scenografie są po prostu bajkowo piękne.

Odnośnik do komentarza

Ktoś polecał tutaj Vietnam War jakiś czas temu. Chciałem podziękować. Świetnie się oglądało i dużo rzeczy dowiedziałem się o których nie miałem pojęcia. Moja wiedza ograniczała się do kilku faktów i tego co filmy pokazywały (pluton, full metal jacket czy urodzony 4 lipca). Naprawdę bardzo dobry serial dokumentalny. Sam także polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...