Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tukan napisał:

imo trochę średnie bo tych tytułowych taśm nie ma tak dużo a od początku przechwalają się 100 godzinami materiału, niemniej można obejrzeć by poznać historię Teda

A to akurat prawda, za dużo tam nie było ciekawego materiału ale to wynikało z tego raczej jak Ted raczej nie chętnie mówił o tym co zrobił, dopiero się odpalił jak zaczął mówić o sobie w trzeciej osobie. Reszta raczej pokazywala jak durnym narodem są czasami Amerykanie, jak wyglądał proces i tego typu rzeczy. Generalnie fascynująca rzecz ale jeśli ktoś się napalił tylko na słuchanie Teda to mógł poczuć się rozczarowany. 

 

Ciekawe jaki będzie ten film z Efronem jako Bundym, ponoć Netflix kupił prawa do tego filmu :usmiech:

 

Godzinę temu, szejdj napisał:

a teraz wszedłem na filmweb zobaczyc ocenię dla Nie otwieraj oczu - 6,4 xddd ale ludzie są spie,rdoleni

ojoj ludzie są spier.doleni bo oceniają nisko film, który mi się podoba!

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.02.2019 o 16:06, sprite napisał:

Counterpart coś się później rozkręca? Też odpadłem gdzieś po 4-5 epach i nie wiem czy jest sens wracać.

 

W dniu 5.02.2019 o 16:52, Masorz napisał:

Typowy slowburn. Potem jest mocniej, ale mnie się świetnie oglądało nawet jak bohaterowie parzyli sobie kawę i pogaduchy.

 

W dniu 5.02.2019 o 21:45, Kymel napisał:

Drugi sezon bardzo dobry, lepszy niż pierwszy. Ostatnie odcinki to już niezła petarda, szczególnie Twin Cities.

 

Jakby co, to skasowali właśnie serial. Nie będzie 3 sezonu.

 

 

To teraz już na pewno do niego nie wrócę xd

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2019 o 14:44, Koleś88 napisał:

Russian Doll - Takie nawet spoko, krótkie odcinki, wchodzi fajnie. Finał taki troszkę huehue, ale ogólnie spoczko.

Skusilem się ze względu na bardzo pozytywne oceny. Największy plus tego serialu, to liczba odcinków i ich czas, 8x25.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nightflyers - kolejny przehajpowany serial netlixa. Po tym jakie emocje wzbudził u mnie pierwszy ep liczyłem, że dalej będzie równie dobrze, ale niestety. 6odcinek i

 

te stare baby XD same żyjące na statku pokazują, że kobiety wcale nie potrzebują mężczyzn by przetrwać 

:yao: 

Właściwie to od 6ep jest tendencja spadkowa niestety. Rozpisałbym się wiecej ale ide oglądać Moon. Fakt jest taki, że nie wierzę już w żaden oryginalny serial Netflixa, no może oprócz Mindhunter.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Syfy? Reklamuja go jako serial Netflixa w aplikacji, wydaje mi sie ze bylo tam napisane original. Znaczka syfy nie bylo.

 

40 minut temu, _Be_ napisał:

A ktoś to w ogóle hypował?

Na forum chyba nikt za bardzo, moze sam sie zahajpowalem po prostu wiedzac, ze to na podstawie ksiazki Martina. No, ale netflix za duzo pozmienial, do tego serial ma kilka bezsensownych sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...