Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie. Ciekawe czy Fear the Walking Dead też tam wyląduje, bo tenże z kolei jest dostępny na Amazon Prime. A przynajmniej 3 z 4 sezonów. Ostatniego, zakończonego jakoś latem zeszłego roku, coś nie mogę się tam doczekać :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Odnośnie tej podwyżki to od kiedy ona obowiązuje? Dzisiaj zablokowali na karcie 52 zł za Premium i w szczegółach planu na TV nadal widnieje stara cena. 

 

Edit dobra widzę że przynajmniej na razie to tylko testy a cena jest dla nowych klientów. 

Odnośnik do komentarza

Ja zawiesiłem miesiąc temu subskrypcję, by spróbować HBO GO i teraz mam na Netflix nowe, wyższe ceny. Biorąc pod uwagę, że nie cebulę i opłacałem sam całość, to nowe taryfy są oburzające. Na razie zostaje z HBO, wrócę do N jak pojawi się nowy BoJack, Stranger Things, może Wiedźmin.

Odnośnik do komentarza

Polecacie jakieś materiały, którę robią wrażenie w 4k, HDR itd? Obczaiłem punishera oraz dardevila z ciekawości i nie widzę żadnej różnicy w stosunku do tego co widziałem w FHD i SD. Pisałem też o tym w temacie dla tych, co wybierają telewizor, mam ogromny problem z jasnością napisów w momencie jak załącza się materiał w dolby vision. Na razie dopłata do abonamentu na full pakiet to wyrzucone pieniądze..

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
13 godzin temu, izon napisał:

Polecacie jakieś materiały, którę robią wrażenie w 4k, HDR itd? Obczaiłem punishera oraz dardevila z ciekawości i nie widzę żadnej różnicy w stosunku do tego co widziałem w FHD i SD. Pisałem też o tym w temacie dla tych, co wybierają telewizor, mam ogromny problem z jasnością napisów w momencie jak załącza się materiał w dolby vision. Na razie dopłata do abonamentu na full pakiet to wyrzucone pieniądze..

4K w ich serialach wygląda kiepsko bo jest słaby bitrate, do tego jest pełno ziarna jak dla mnie to zwykły bluray wygląda lepiej niż seriale 4K na netflixie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...