Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Plugawy napisał:

Syfy? Reklamuja go jako serial Netflixa w aplikacji, wydaje mi sie ze bylo tam napisane original. Znaczka syfy nie bylo.

 

Na forum chyba nikt za bardzo, moze sam sie zahajpowalem po prostu wiedzac, ze to na podstawie ksiazki Martina. No, ale netflix za duzo pozmienial, do tego serial ma kilka bezsensownych sytuacji.

Dużo produkcji reklamowanych w Polsce jako Netflix a to kupione z innych  amerykańskich stacji produkcje. Przykłady pierwsze z brzegu to Titans (platforma Warnera) czy better call Saul (chyba amc). Co do serialu to jak tylko słyszę syfy to mam odruch wymiotny.  ponad 90% ich produkcji to syf a to co jest dobre przeważnie kasują za szybko (expanse)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, chris85 napisał:

Ballada o Busterze... XD

Boże co to za (pipi). Nawet dobre otwarcie i rozdział o dziewczynie nie ratuje tego filmu. Bracia Coean? Kiedyś szanowałem. 

Mi się podobał film. Może nie jest najlepszym filmem braci ale gównem bym tego nigdy nie nazwał 

Odnośnik do komentarza

Nowa animacja Netflixa "Love Death and Robots" od Davida Finchera i Tima Millera(Deadpool)!!!

 

 

 

O JA PIERDOLE. ALE BOMBA. MUST WATCH :obama: :obama: :obama: 

 

Cytat

Sentient dairy products, werewolf soldiers, robots gone wild, garbage monsters, cyborg bounty hunters, alien spiders and blood-thirsty demons from hell - all converge in eighteen NSFW animated stories.

 

Premiera 15 marca.

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nikt jeszcze nie pisze o Umbrella Academy ?? Ale to jest dobre :banderas::banderas:

 

Mix Heroes z Titans i feeling komiksowego New Mutants. Jest humor, są moce, jest Ellen Page, może miejscami wchodzi za duże komiksowe upraszczanie i rysowanie wszystkiego grubą kreską, ale w końcu korzenie też są komiksowe. Jadę dalej, jestem w połowie. 

 

@qraq_pk skojarzyło mi się za mocno z Residentem :D

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Rudiok napisał:

Dlaczego nikt jeszcze nie pisze o Umbrella Chronicles ?? Ale to jest dobre :banderas::banderas:

 

Mix Heroes z Titans i feeling komiksowego New Mutants. Jest humor, są moce, jest Ellen Page, może miejscami wchodzi za duże komiksowe upraszczanie i rysowanie wszystkiego grubą kreską, ale w końcu korzenie też są komiksowe. Jadę dalej, jestem w połowie. 

Umbrella Academy jak już:) 

...średni ten serial. Zaczyna się obiecująco, potem jakieś 5-6 nudnawych odcinków. Wkurzająca komedia pomyłek gdzie 90% problemów by nie istniało gdyby jak normalni ludzie rozmawiali ze sobą. Do tego przewidywalne. Od razu wiedziałem co ogólnie się stanie i kto jest kim. 

 

No i niby superbohaterowie ale te ich moce takie jakieś... mało super

A i widać że czasami reżyser (-owie?) sili się na bycie Edgarem Wrightem ze scenami akcji pod rytm muzyki. wychodzi to niestety średnio i tak nagle ni z gruchy wskakuje głośna muza i oooo jest akcja... No mnie nie chwyciło

 

Nie jest tragiczny, taki do prasowania, ale na drugi sezon nie czekam. Mooooże jak opinie będą dobre to obejże...

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...