Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Umbrella Academy i bawiłem się bardzo dobrze. Podróże w czasie, supermoce (i to nie takie oklepane), genialny soundtrack (każda piosenka ma swoje miejsce), bardzo klimatyczne i kolorowe zdjęcia, CGI jak na standardy tv na wysokim poziomie, humor.

 

Całość trochę wolno się toczy, czasem jest więcej sztuki dla sztuki, ale odcinki kończą się dobrymi cliffhangerami.

 

Aktorzy dobrani nad wyraz dobrze (Numer 5 to już w ogóle majstersztyk, co chłopak odpyerdala to głowa mała, wróżę mu dobrą karierę; do tego znajomy ziomek z Misfits), oprócz Ellen Page, która niestety wypada najsłabiej, a szkoda bo jej postać jest niejako centrum wydarzeń, gra w większości od niechcenia, a przynajmniej sprawia takie wrażenie. 

 

Cały sezon tworzy w miarę zamkniętą całość, a ciąg dalszy mam nadzieję, że nastąpi szybko. Najpierw Titans, potem Doom Patrol, teraz Umbrella. Niezły renesans superhero w tv się robi. I to bez teen drama, spandexowych wdzianek i walenia młotem w ścianę. 

Odnośnik do komentarza

Titans DC - no podoba mi się ten serial z Robinem w roli głównej. Nawet DC nie patyczkuje się ze scenami przemocy, bo to widać aż nadto, póki co pierwszy odcinek, ale byłem na tyle zaabsorbowany, że kolejne odcinki wjadą bez popity. Lepszy poziom niż Marvelowe seriale, niech DC się trzyma, a nawet mi nie żal, że nie będzie netflixowych marveli, bo padaka była ostatnio.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

The Haunting of Hill House 2 sezon zamówiony :ohboy:

 

Netflix has confirmed that “Hill House” Season 2 will officially be titled “The Haunting of Bly Manor.” James’ ghost story takes place at the eponymous old mansion and centers around two orphans under the care of a young governess. The woman becomes convinced the mansion is haunted after her mind slowly begins to unravel the more time she spends inside.

 

2020

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 23:42, Rudiok napisał:

Skończyłem Umbrella Academy i bawiłem się bardzo dobrze. Podróże w czasie, supermoce (i to nie takie oklepane), genialny soundtrack (każda piosenka ma swoje miejsce), bardzo klimatyczne i kolorowe zdjęcia, CGI jak na standardy tv na wysokim poziomie, humor.

 

Całość trochę wolno się toczy, czasem jest więcej sztuki dla sztuki, ale odcinki kończą się dobrymi cliffhangerami.

 

Aktorzy dobrani nad wyraz dobrze (Numer 5 to już w ogóle majstersztyk, co chłopak odpyerdala to głowa mała, wróżę mu dobrą karierę; do tego znajomy ziomek z Misfits), oprócz Ellen Page, która niestety wypada najsłabiej, a szkoda bo jej postać jest niejako centrum wydarzeń, gra w większości od niechcenia, a przynajmniej sprawia takie wrażenie. 

 

Cały sezon tworzy w miarę zamkniętą całość, a ciąg dalszy mam nadzieję, że nastąpi szybko. Najpierw Titans, potem Doom Patrol, teraz Umbrella. Niezły renesans superhero w tv się robi. I to bez teen drama, spandexowych wdzianek i walenia młotem w ścianę. 

 

Ja mam inne odczucia po zwiastunie i pierwszych dwóch odcinkach było fajnie, teraz każdy odcinek to odliczanie do jego zakończenia. Na raz 8 odcinek za mną ale skończę tylko ten serial by mieć to za sobą. Wszystko jest przewidywalne a serial ratuje ten ćpun reszta super bohaterów jest po prostu słaba a prym wiedzie człowiek małpa z jego smutnymi minkami.

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam polecam shit dokument Płaskoziemcy, można nieźle się uśmiać z tych debili, dobry content do beki :dynia: I w sumie zarazem też smutno się robi, że to kolejna sekta rośnie na naszych oczach, coś jak scjentologia (też był na netflixie o nich).

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...